Скромняшка• 18 июня 2025
Почему вокруг ЗНО/НМТ создают такуб нервную атмосферу?
Нагнетают, запугивают
Секс-Бомба• 19 июня 2025
Ответ дляКто крайний?
У мене і у всіх в аудиторії 16 в понеділок а питанні з ілюстрацією вона не відкривалася. Ну мені неважливо, то я скаргу не писала. А потім з опитування інших виявилося, що у всіх по Україні не вілкривплася але під час самого іспиту виправили і вона почала відкриватися. Блін, а інші здали раніше і пішли додому. Фігня якась
о, теж про це чула, може. таки за 16 в історії додадуть дітям за те запитання балів.
Секс-Бомба• 19 июня 2025
З цікавого, що розповідали вже діти, був ’цікавий’ випускник, яки хаотично клацав відповіді і нічого не зберігав, настільки активно, що до нього підходили вчителі, мовляв, збережи хоч щось, що ти робиш?
У дорослих виникла версія, що таки дехто купує проходження тесту кимось іншим, тоді абітурієнт просто сидить перед камерою і водить мишкою. ПОчуваюся наївною, я не знала, що так роблять на іспитах з теорії водіння, й тепер наче на НМТ.
Ото я дурне, чесно все складала свого часу
Кто крайний?• 19 июня 2025
Ответ дляСекс-Бомба
Це всього-навсього ’розповідали’
Кто крайний?• 19 июня 2025
Ответ дляСекс-Бомба
у доньки C1academic, склала на 179 наче сьогодні, у її подруги теж С1 і навіть кращий інгліш, склала декілька днів тому на 182. Ці діти бували за кордоном, вільно говорили, перекладали носіїв мови синхронно (і не просто промови, а, даруйте, офіційних осіб)
До речі, в групі вступ 2025 писала мама дитини, 1ше місце на Всеукрі з астрономії, член укр.команди на міжнародну олімпіаду, склала укр.м. і матем на 200, історія 186, а фізика 166
як член міжнародної команди вона має право на 200 балів з двох предметів на вибір поза конкурсом, але все одно сам факт...при чому дитина так і не зрозуміла і не зрозуміє ніколи, де були помилки, бо апеляції нема.
Секс-Бомба• 19 июня 2025
Ответ дляКто крайний?
Гм, не певна, наскільки фізику й астрономію можна вважати ідентичними предметами. Але загалом бали хороші.
Кто крайний?• 19 июня 2025
Ответ дляСекс-Бомба
Так, але ця дитина розраховувала на максимальні, а не просто хороші. І Так, ви праві, астрономія не дорівнює фізика, але дитина до фізики теж готувалася і про її рівень інтелекту кажуть бали з інших предметів.
Екатерина27• 19 июня 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Так у нас теж дати пересічному українцю тести з укр мови - не всі здадуть.
Це я дорослих маю на увазі. Але ж ми носії.
Но в эксперименте писали тест не «пересічні» носителт языка, а учителя этого самого языка
Само_достаточная• 19 июня 2025
Ответ дляЕкатерина27
Всеукраїнсткий диктант пишуть теж багато вчителів укр мови, але роблять дуже багато помилок.
Уси Пуси• 26 июня 2025
Ответ дляніколи такого не було
А звідки Ви знаєте які завдання в інші дні?
Бо після кожного НМТ є ’зливи’ завдань в інтернеті.Завдання не рівноцінні.
Потринділиця• 22 июля 2025
Ответ дляБарбітта
Бо питання поставлені таким чином, щоб якнайменше дітей здало, тест з англійської носії викладачі не змогли здати, а вони від дітей хочуть
Да ладно, я вчера прошлогодний тест именно по инглишу с ходу прошла на 192. Без специальной подготовки именно на нмт ориентированной. Ничего там сверхсложного не было,и уровень неполный В2 я бы сказала