Шукаю стакан• 18 июня в 13:06

Читали пост Безуглої про загиблого хлопця?

Мене це так вразило...
Капець, за кого вони нас тримають?
Можновладці, які самі "ухиляються" та які повивозили своїх дітей.
Але виявляється це до інших приходить карма
До речі, якщо я не помиляюсь, вона наче проти мобілізації була на початку та всередині війни.
А тепер прям таке
Нею не цікавлюсь, але затронуло.
У людей горе, а вона за карму від ухилянства пише
Миззери• 18 июня в 16:28
Ответ дляSeehund
У нее уже такая карма с мозгами, что лучше помереть.
Она живет себе прекрасно , это не карма
культУра• 18 июня в 16:29
Ответ дляЗдохниПуйло
Чому її ніхто не замочить?
Жизнь очень длинная и неизвестно,что эту дуру завтра ждёт за поворотом.
Самая СоветЧиваЯ• 18 июня в 16:30
Ответ дляАгатаХристя
Почему то когда говорят кто выбрал зеленского, то принято отвечать 73%, а когда безуглую то не 217 округ, не?
И зеленский мелет и делает получается от себя по вашей логике.
потому что 217 округ звучит не так внушительно 🤣а от кого? он что, недееспособный, что за него другие люди должны ответственность нести?
про 73% не забывайте кстати, что кандидатов было всего два и один из них к тому времени уже обманул людей.
Kidstaff Bot• 18 июня в 16:33
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
SometimesDiena• 18 июня в 16:36
Украинская верхушка не считает своих граждан за людей, отсюда и такие высказывания, отлов ТЦК и низкий уровень жизни.
Пара_Соля• 18 июня в 16:43
Вона сказала лише те, що думає влада. Вже почалися перевірки магістратур різних університетів. Очікуємо, що старші 25 років будуть масово відраховані. Причепитись є завжди до чого (((
Kittaa• 18 июня в 16:58
От би було добре щоб той бідний батько хоч би плюнув в цю нікчему безуглу
ivareka• 18 июня в 17:30
за такое пинком под зад надо вышибать из владных кабинетов, вкрай охренели
ReintTycha• 18 июня в 17:33
Я її не люблю.
Але вона вголос говорить те, що дехто насправді думає. А пишуть фальшиві співчуття.
Вона дивна. Так.
Але без фальші
Beile• 18 июня в 17:33
Сподіваюсь, їхня карма вже поряд...
ReintTycha• 18 июня в 17:35
Ответ дляПара_Соля
Лачен.
Гончаренко
Стеренко
Мають бути першими на нулі
Ой, Притула ще.
Війна- для всіх має бути. Маряна тут права
І жінки.
А то звикли бути патріотами за чужими плечима
Мелитрисса• 18 июня в 17:47
Это когда снизу постучали.
TATATA1973• 18 июня в 17:58
Ответ дляOl-a
Порошенко погодився голосувати спільно зі «слугами народу» в обмін на закриття кримінальних справ проти нього, – «Дзеркало тижня».

Лідер «Євросолідарності» Петро Порошенко пішов на угоду з Банковою. Він зобов’язався забезпечити голосування своїх депутатів в інтересах влади. Натомість влада має закрити кримінальні справи проти нього за торгівлю з росією під час війни та держзраду. Зміна курсу «ЄС» з опозиційної на провладну партію вперше проявилася під час голосування в Київраді за недовіру першому заступнику голови КМДА Миколі Поворознику.

У Порошенка – найбільша фракція в Київраді (30 депутатів), у Зеленського – кілька кримінальних справ проти Петра Олексійовича, за які йому світить реальний строк. Тому «гетьман», не вагаючись, зрадив свого колишнього соратника Віталія Кличка і переметнувся до чинної влади, яка прагне з його допомогою послабити мера Києва.

Крім того, угода передбачає, що депутатів-військових від ЄС не будуть відправляти на передок, а повернуть до Києва. Також влада має закрити справи проти оточення Порошенка. Зокрема, проти ексзаступника голови КМДА Володимира Прокопіва, який звинувачується у переправлянні призовників через держкордон, та Ігоря Хацкевича, який проходить у справі ДБР про ухилянтів і може сісти на 10 років.

Тепер найважчим для Порошенка буде сформувати публічну політичну позицію, чому він пішов на співпрацю зі «слугами». І це – проблема, пише «Дзеркало тижня».

ТРУХА⚡️Україна | Надіслати новину
Чем Рошен-ко лучше Потужного?
Зараз я вам напишу багато чого, особливо в трухі. Ви переживайте на які угоди пішло яйцесяйне зейло, з тими копалинами та іншими підписаними хренями. І чим воо нам вже виливається, особливо ті потужні надпотужні плани про які воно мололо і яким дебіли із СН хлопали, кончіти.
TATATA1973• 18 июня в 17:59
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Менше телевізор теба слухати, обманута така.
Мама Никитки-2• 18 июня в 18:06
В мене одне питання, нашо ви хочете до тої потвори на сторінку? Отакими темами забезпечуєте їй відвідуваність і безкоштовну рекламу?
Ol-a• 18 июня в 18:12
Ответ дляTATATA1973
Так а що зробив рошен-ко, щоб цього не допустити? Якщо що я не голосувала ані за шоколадного, ані за потужного. Але просто цікаво, чим для вас один краще за іншого?
mabelleamie• 18 июня в 18:22
Ответ дляSometimesDiena
А что люди делают, как люди ? Протестуют? где? сидя на диване?
Моя хата скраю потому что у меня нет детей, а у мамок пупсиков материнские инстинкты стерты чрезмерным потреблением гмо
ReintTycha• 18 июня в 18:25
Ответ дляМама Никитки-2
Так її пости рознесли по телезі всі, кому не лінь.
І ухилянти Гончаренко, Притула, Лачен, Смолій...
ReintTycha• 18 июня в 18:29
Ответ дляmabelleamie
У нас протести заборонені.
Лише паради лгбт дозволені
RaRiZ• 18 июня в 18:38
Ответ дляКринжова баба
А зачем во всех ТГ каналах написали, что он был студентом? Как специально, чтоб спровоцировать.
вона пише, що був на першому курсі магістратури. Це що за курс? П´ятий від початку? Той, що після бакалаврату? Тобто людина навчалася 5й рік? Ну вчився хлопець і вчився, при чому тут ухилянство?
mabelleamie• 18 июня в 18:39
Ответ дляReintTycha
У нас протести заборонені.
Лише паради лгбт дозволені
А вот на майдановский протест автобусы со Львова разрешения не спрашивали)
ReintTycha• 18 июня в 18:43
Ответ дляmabelleamie
Не узагальнуйте.
Продажні були і з сходу і заходу. Теж скакали з Донбасу там
І були ті, хто дійсно вірив в ідею- у мене до них нема претензій.
Але є ще 73 - що за Зеленського віддали голос.І то не був захід
elenze66• 18 июня в 18:49
Ответ дляReintTycha
Я її не люблю.
Вона дивна. Так.
Але без фальші
Там суцільна фальш, мета протриматися біля корита.
ReintTycha• 18 июня в 18:50
Ответ дляmabelleamie
elenze66• 18 июня в 18:51
Ответ дляReintTycha
Лачен.
Гончаренко
Стеренко
Мають бути першими на нулі
Ой, Притула ще.
І жінки.
Про жінок вона теж сьогодні написала, що треба мобілізувати на військові підприємства.
ReintTycha• 18 июня в 18:52
Ответ дляelenze66
І я згодна з нею.
Війна має бути для всіх.
Коли так буде.
Буде швидке закінчення
elenze66• 18 июня в 18:54
Ответ дляReintTycha
І я згодна з нею.
Війна має бути для всіх.
Коли так буде.
Буде швидке закінчення
Відпишетесь, як будете на військовому заводі працювати. вумні всі з дивану писати.
ReintTycha• 18 июня в 18:56
Ответ дляelenze66
Ви мене не зрозуміли.
Коли війну відчує кожна / кожен з нас- ми не захочемо продовження.
elenze66• 18 июня в 18:57
Ответ дляReintTycha
Ви мене не зрозуміли.
А хто не відчув війну ? А хто хоче продовження ?
ReintTycha• 18 июня в 18:57
Ответ дляelenze66
Хто не в окопах на нулі