Я погнала• 18 июня 2025

Задишка

Дівчата треба ваші мудрі голови.
Сину 16 років, жаліється на задишку, ніби не може вдихнути повними легенями повітря.
Були у двох лікарів, кардіограма хороша, легені чисті, рентген нормальний, ніби здоровий, а проблема є( в якому напрямку мені рухатись? Я трошки в розпачі
Ду да ду да ду• 18 июня 2025
Пульс нормальний? При фізичних навантаженнях як себе почуває?
Прагматик флегма• 18 июня 2025
Я б порадила вдихнути два пшика Вентоліну при приступі але я не лікар
автор Я погнала • 18 июня 2025
Ответ дляСиджу тихенько
Пусть не подтвердится дианоз. Но в этом случае лучше перебдеть.

У меня были признаки, пока рыли диагноз, то начался первый карантин на корону, и как закон подлости у меня приступ. Я задыхаюсь, а никто из врачей не работает. Ну его нафиг такое пережить.
Господи. Ви уявіть що нема в нашому містечку пульмонолога😔
автор Я погнала • 18 июня 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Займається в залі, ніби норм, перепитаю, має iwatch
Ду да ду да ду• 18 июня 2025
Ответ дляЯ погнала
Значить не серце.
автор Я погнала • 18 июня 2025
Ответ дляПрагматик флегма
У нього нема приступів, просто постійно дихає ніби не на повні груди
автор Я погнала • 18 июня 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Значить не серце.
І я думаю що не серце(
размахер• 18 июня 2025
Ответ дляЯ погнала
А астму хіба не розгледів би досвідчений терапевт-реаніматолог?
Знаєте,в сина астма.Приїздили до лікаря в інше місто,слухала все добре.Їдемо назад,вдома приступ, задихається .Вище вам написали про лікаря пульмонолога і якщо потрібно спірографія.Алерголог також не завадить.Тим паче зараз цвітіння
размахер• 18 июня 2025
Ответ дляЯ погнала
Схоже на астму,але може бути і просто алергія.
миссДавеча• 18 июня 2025
Ответ дляЯ погнала
Нехай пройде спірографію (спірометрія).