Сладко-соленая• 19 июня в 10:26
Знайома переїхала з Сум до мене. Хоче подаватися як ВПО. Питання
Вітаю. Знайома (маломобільна жіночка) виїхала з Сум до Києва. Поселилась у мене. Хоче подаватися як ВПО, пропонує і мені оформлювати доки (що прийняли переселенку) - мовляв буде мізерна, але доплата за ком послуги.
Вона ще ФОП - якщо то принципово.
Ніколи з тим не стикалась і тому взагалі не маю розуміння що і як робити. Підкажіть будь ласка.
п.с. вона з самих Сум, там (слава Богу) ще евакуацію не оголошували - то вона може зареєструватися якт ВПО?
п.п.с. хай русня виздихає вже кінець-кінцем! скільки горя людям несуть...(
Вона ще ФОП - якщо то принципово.
ЛеньГуглить_правда• 19 июня в 10:27
звертайтесь да цнапу... будете кожного місяця 1-го числа заяву подавати
Говорю відверто• 19 июня в 10:29
Наразі ці виплати здійснює пенсійний фонд, вже не треба кожного місяця ходити до ЦНАПу. Виплачують 450 грн на особу, що прихистили. Коли ця жіночка буде оформлювати ВПО, нехай спитає, як вам бути далі, з якими доками куди звертатись. Бо наші документи ЦНАП передав до пенсійного самостійно.
Сладко-соленая
• 19 июня в 10:30
Ответ дляГоворю відверто
дякую. у нас власниця житла - пенсіонерка, інвалід.
Говорю відверто• 19 июня в 10:31
Ответ дляСладко-соленая
а через Дію вона якось може то оформити?
Я скинула посилання, там начебто можна і через електронні послуги.
Сладко-соленая
• 19 июня в 10:32
і ще таке питання. Оскільки ми прихищаємо людину-переселенку, до нас від податкової ж питань не буде?
Ми ж квартиру НЕ здаємо.
Бо нам сусіди вже штрихали - мовляв, чого це стороння людина на поверсі фігурує, будемо інформувати куди треба...
Ми ж квартиру НЕ здаємо.
Сладко-соленая
• 19 июня в 10:32
Ответ дляГоворю відверто
щиро дякую!
Говорю відверто• 19 июня в 10:33
Ответ дляСладко-соленая
Ми ж квартиру НЕ здаємо.
Ні, ніяких питань від податкової, ми дізнавались. Ми живемо у родичів вже три роки, дякую їм дуже
Сладко-соленая
• 19 июня в 10:36
Ответ дляГоворю відверто
зрозуміло. дякую!
Сподіваюсь, в скорому майбутті Ви повернетесь до рідного дому... або облаштуєтесь на новому місці вже в своєму житлі!
Важко то все... (( знайома виїхала на кілька місяців, але я зараз думаю, що до осені (як ми всі планували) вона точно не повернеться...
Вона на візочку, одинока, з тваринами... що далі?
блін, тварі!!!((((((((((
Молода і нерозважлива• 19 июня в 10:51
Ответ дляСладко-соленая
зрозуміло. дякую!
блін, тварі!!!((((((((((
Сегодня прочитала Сумы в опасности,осталось пять км,зато боневтик говорит ,все под контролем
Сладко-соленая
• 19 июня в 10:54
Ответ дляМолода і нерозважлива
там їх дуже обстрілюють. она не витримала - тому і вирішила виїзджати. Там - своя 3к квартира, тут - ’прихисток’.
Вона маломобільна жінка, на милицях довічно. В укриття і не могла оперативно добігти(
Сладко-соленая
• 19 июня в 10:55
Ответ дляМолода і нерозважлива
а про їх контроль... я промовчу - а то буду матами розмовляти
верхи жирують, збагачуючись, низи виживають....(((
Совбез• 19 июня в 11:01
Автор, я як ВПО вам відповім.
1. Сам статус ВПО можна і треба оформляти. Можна через ДІю але все одно можуть потім попросити в якийся місцевий ЦНАП приїхати особисто.
2. Якщо жіночка має дохід більше 9 тис грн , то їй не дадуть кошти -2000грн як ВПО. Ви пишете, що вона ФОП, то ж якійся дохід мабуть є+ на візочку , то можливо є пенсія.
3. Про компенсацію вам, як собі що в себе розмістила ВПО - тут прокоментувати не можу. Здається там теж щось урізали. Знаю що можно субсідію на комуналку ВПО оформляти . Знову ж таки від доходу залежить.
Молода і нерозважлива• 19 июня в 11:02
Ответ дляСладко-соленая
Скащал военный от Сум останется только земля ,.
А где и куда людям ,имели все и в минуту лишились,страшно ...
ЗелЯ своих отправил детей в Лондон ,им спокойно и Ленка там
Доктор Хаос• 19 июня в 11:11
Ответ дляСладко-соленая
щиро дякую!
Я оформляла, нічого складного.після оформлення була затримка з виплатами, потім все пішло нормально.
Доктор Хаос• 19 июня в 11:12
Ответ дляСовбез
Автор, я як ВПО вам відповім.
Нічого по компенсації комп послуг не урізали. Як було так і є
Сладко-соленая
• 19 июня в 11:21
Ответ дляМолода і нерозважлива
та да, війна для еліт...((((((
Сладко-соленая
• 19 июня в 11:21
Ответ дляДоктор Хаос
на картку власнику приходить?
Сладко-соленая
• 19 июня в 11:22
Ответ дляСовбез
Автор, я як ВПО вам відповім.
дякую. буде сьогодні оформлюватися
Говорю відверто• 19 июня в 11:46
Ответ дляДоктор Хаос
Раніше в опалювальний період платили 900 грн, тепер весь рік 450 грн.
Говорю відверто• 19 июня в 11:48
Ответ дляСладко-соленая
на картку власнику приходить?
Так, на картку власнику помешкання.
Червона рута• 19 июня в 13:03
я впо, снимаю квартиру. Оформила в пенсионном субсидию на коммунальные. Субсидия приходит на мою карту, хозяин квартиры не знает про субсидию. В пенсионном смотрят на доходы, где зарегистрирован впо, по этому адресу нужно предоставить квитанции об оплате за последний месяц.