Бринзолетта• 19 июня 2025
Как сохранить отношения и чувства на расстоянии?
Поделитесь своими позитивными историями пожалуйста. Как поддерживаете отношения с мужьями военнослужащими? Ездите к ним?
Очень переживаю об этом...
Бринзолетта
• 19 июня 2025
Ответ дляSo_so
У большей части моих подруг мужья в армии. Что я вижу, наоборот, с чувствами всё острее чем раньше, рвутся друг к другу, к детям((
Спасибо, Вы подарили мне надежду.
Бринзолетта
• 19 июня 2025
Ответ дляніколи такого не було
на майже кожні його вихідні приїжджаю.
Вы молодец! Ему постоянно дают отпуск?
ніколи такого не було• 19 июня 2025
Ответ дляБринзолетта
Вы молодец! Ему постоянно дают отпуск?
це не відпустка. вихідні просто.
Бринзолетта
• 19 июня 2025
Ответ дляніколи такого не було
це не відпустка. вихідні просто.
Он в тылу чтоли? Знаю, что не дают так часто выходные. Моему еще ни разу.
ніколи такого не було• 19 июня 2025
Ответ дляБринзолетта
ні. робочі виїзди безпосередньо на ноль. працюють змінами тому ясно що є і вихідні. Вихідні проводять там де у них ппд. Багато хто з дівчат та дружин також приізжають. Мені до донецької області взагалі близько.
ЭкстрасенсиХаЯ• 19 июня 2025
Дівчата, підкажіть, а через який час дають першу відпустку? Чи бодай вихідні?
ніколи такого не було• 19 июня 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
відпустка не раніше ніж через пів року. Вихідні - дивлячись як вони працюють. По-різному. У деяких і з відпустками складно (
Кудесница_с_пургеном• 19 июня 2025
Багато рвзних історій. Мій не на фронті, але важко працює. Не бачились рік, то відносини стали важкі, наче і тягне один до одного, але наче треба знову звикати до людини, дуже чужі стали. Єдине врятувало, що не було часу, то довелося швидко звикати.
В когось починають гуляти, але я думаю, що тут що відстань, що ні-захоче і поряд буде загуляє.
Я з своїм спілкувалась кожного дня і все нормально. Подруга також підтримувала на відстані теплі стосунку, дзвоники кожен день, зізнання в коханні,виглядало навіть так, наче в нас з чоловіком вже все погано порівняно з ними. Але потім виявилося,що в її чоловіка вже рік є жінка. Може всі мого була, просто вміє шифруватися,. Так що ніяк ви цьому не заподієте. Треба робити все, щоб інколи зустрічатися, підтримувати один одного, спілкуватися, в там вже як вийде, від цього ніхто не застрахований.
Инфотуфелька• 19 июня 2025
Мои знакомые, у которых я спрашивала, говорили что им было не до гулянок, использовали любую возможность чтобы приехать к семье.
ЭкстрасенсиХаЯ• 19 июня 2025
Ответ дляніколи такого не було
Навіщо так роблять? Навмисно руйнують сім´ї?
ніколи такого не було• 19 июня 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
В сенсі? Не думаю що керівництво прям навмисно приймає рішення зруйнувати щось. Відпустки наче і на звичайних роботах кожні 6 місяців. А вихідні мала на увазі що дивлячись який графік, яка посада і взагалі що конкретно виконує і чим займається людина. Посад дуже багато.
ЭкстрасенсиХаЯ• 19 июня 2025
Ответ дляніколи такого не було
Але ж це очевидно... Якщо не дають можливість жоч раз на місяць зустрітись з дружиною.
На звичайних роботах люди увечері йдуть додому і вихідні стабільно вдома. А тут чоловіка висмикнули насильно з сім´ї і що потім?
ніколи такого не було• 19 июня 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Я не знаю що вам сказати. У нас такої проблеми поки що немає. Відпустки є. Вихідні також є. Покидати своє розташування не можуть тому їзжу я. Та і взагалі багато чого залежить від керівництва
Бринзолетта
• 20 июня 2025
Ответ дляніколи такого не було
А Вы прям в расположение приезжаете? Где спите? Не могу представить...