Бойцовская• 19 июня в 16:23

Яка заробітна плата в Укренерго?

Орієнтовно для звичайного, наприклад, спеціаліста?
Королева ганделику• 19 июня в 16:25
Монтажник, водій, офісний працівник?
Цветов Мне срочно• 19 июня в 16:26
Думаю, що небагато. В компанії мого чоловіка в керівників мільйони, в звичайних працівників 20 тисяч.
автор Бойцовская • 19 июня в 16:26
Ответ дляКоролева ганделику
Монтажник, водій, офісний працівник?
офісний
Домашка• 19 июня в 16:26
Открываете ворк или работа.юа все написано
автор Бойцовская • 19 июня в 16:27
Ответ дляДомашка
дякую за цінну пораду, але як би були вказані зп, я тут не писала б
Свекруховна• 19 июня в 16:29
Ответ дляДомашка
Да,где?
Это в случае если есть вакансия
Личко Невеличке• 19 июня в 16:30
Ответ дляЦветов Мне срочно
а ви хотели чтобы одинаково было?
Крижана бурулька• 19 июня в 16:30
Ответ дляБойцовская
офісний
Вы сейчас так пошутили? Там десятки тысяч человек работают, в разных областях , в разных подразделениях. Бухгалтер, диспетчер, кадровик и инженер -телемеханик - абсолютно разные зарплаты.
автор Бойцовская • 19 июня в 16:31
Ответ дляКрижана бурулька
наприклад, кадровик та бухгалтер
Цветов Мне срочно• 19 июня в 16:31
Ответ дляЛичко Невеличке
а ви хотели чтобы одинаково было?
Я б хотіла,щоб у воюючі країні трохи зменшили заробітні плати, а кошти направляли на захист людей. Мільйони зараз недоречні в державні установі. В нас діра в бюджеті мільярди. Я смішного нічого в цьому не вбачаю.
Боневтікла• 19 июня в 16:32
20-30. мій колишній трохи вищу посаду мав, то аліментів платив 10 тис (тобто зарплата 30)
Крижана бурулька• 19 июня в 16:33
Ответ дляБойцовская
наприклад, кадровик та бухгалтер
В Киеве и в Одессе или Запорожье это будет три разные зарплаты.
Королева ганделику• 19 июня в 16:33
Ответ дляБойцовская
наприклад, кадровик та бухгалтер
Енергетичний сектор, Київ, але не Укренерго, у нас 30-40 тис на руки
Цветов Мне срочно• 19 июня в 16:33
Ответ дляКоролева ганделику
На які посаді?
автор Бойцовская • 19 июня в 16:34
Ответ дляКрижана бурулька
Київ
Личко Невеличке• 19 июня в 16:35
Ответ дляЦветов Мне срочно
я просто не поняла ваш комментарий, вы про бюждетную организацию, я подумала про частную, так то да, вы правы...
Королева ганделику• 19 июня в 16:35
Ответ дляЦветов Мне срочно
На які посаді?
Те що автор запитує. Кадровики, бухгалтери, організатори з постачання
Цветов Мне срочно• 19 июня в 16:40
Ответ дляЛичко Невеличке
Якщо бізнес працює, люди заробляють це добре але за три копійки рабів наймати, також ненормально. Але я про державні кошти, їх виділяє держава, як таке можливо? Премії отримують мільйонні. В робітників хоч квартальні були по пару тисяч, зараз нічого немає, виживання. Донатять прості смертні, гроші збирають. Коли вони вже наїдяться.
Тоскующая• 19 июня в 16:44
Ответ дляБойцовская
а вам ніхто не скаже. це комерційна таємниця. про це при прийомі на роботу підписується документ. за розголошення- звільнення. тому подавайте резюме, а зп вам озвучать ЯКЩО ви підійдете,після співбесіди..
Тоскующая• 19 июня в 16:44
Ответ дляСвекруховна
Да,где?
Это в случае если есть вакансия
навіть якщо є вакансія то зп не пишуть все одно
ЧупакабраЗеБест• 19 июня в 16:55
Ответ дляБойцовская
офісний
примерно 27 тыщ
Замріяна• 19 июня в 17:03
Ответ дляБойцовская
офісний
40 тысяч.
Сегодня сержусь• 19 июня в 22:19
Інженер (без категорії) з групою 5 по ел безпеці- оклад 18 тис грн + премії. Але це не Київ.
Сегодня сержусь• 19 июня в 22:22
Ответ дляЦветов Мне срочно
Так і зробили. Чоловік інженер енергетик навіть 20к на руки не отримує, бо ввели військовий збір 5%, тож по грошам став нижче отримувати. Податки треба зробити з урахуванням зарплати, отримуєш більше- більше податки, як в Німеччині.