Анонім Секретар• 19 июня 2025
Порадьте де вже були сімейний відпочинок на Західній потягом , без машини
Толком не були ніде, окрім Трускавця , шукаю базу відпочинку для родини , з басейном , харчуванням , щоб не в глухому селі, бо будемо їхати потягом , щоб можна було кудись ще поїхати на екскурсії, бюджет на 4х +- 60- 70 тис . Можете порадити місця де вже були ( бо в інстаграмі багато , але як його обрати ..))
Коржик• 19 июня 2025
Тцк не боитесь? Или у мужа отсрочка?
Мы в Поляну ездим, нам нравится.
Там много экскурсий и на термальные источники и в аквапарк Косино
Мы в Поляну ездим, нам нравится.
Анонім Секретар
• 19 июня 2025
Ответ дляКоржик
Тцк не боитесь? Или у мужа отсрочка?
Мы в Поляну ездим, нам нравится.
в чоловіка зараз є бронь, поки є хочемо хоть раз за 4 роки відпочити на тиждень
Анонім Секретар
• 19 июня 2025
Ответ дляКоржик
Тцк не боитесь? Или у мужа отсрочка?
Мы в Поляну ездим, нам нравится.
в Красна Поляна Буковель ( її дивились ) чи маєте на увазі якусь іншу?)
Анонім Секретар
• 19 июня 2025
Ответ дляДаха-сваха
Яремче, Трускавець.
дякую , хочеться конкретики , саме щоб рекомендація бази гарної
Коржик• 19 июня 2025
Ответ дляАнонім Секретар
Село или поселок Поляна возле Свалявы на Закарпатье
Даха-сваха• 19 июня 2025
Ответ дляАнонім Секретар
Поляна - це село біля Сваляви.
Я теж там була, жила в готелі Лілея. А поруч був готель з басейном (критим).
Коржик• 19 июня 2025
Ответ дляАнонім Секретар
Это хорошо, что бронь есть, а то там, да и везде сейчас, бешеные тцк
Анонім Секретар
• 19 июня 2025
Ответ дляКоржик
ага , дякую
Анонім Секретар
• 19 июня 2025
Ответ дляДаха-сваха
Поляна - це село біля Сваляви.
дякую🙂
Коржик• 19 июня 2025
Ответ дляДаха-сваха
Поляна - це село біля Сваляви.
Мы тоже в Лилее всегда останавливаемся.
Сейчас у них уже тоже есть бассейн свой и построили еще один корпус, с апартаментами с кухней, если кто хочет сам готовить
Анонім Секретар
• 19 июня 2025
Ответ дляКоржик
та у нас у місті теж неспокійно(
Пупуговка• 19 июня 2025
Ответ дляКоржик
Тцк не боитесь? Или у мужа отсрочка?
Мы в Поляну ездим, нам нравится.
В Трускавці ніхто нікого не чіпає. Ось відпочиваю. людей повно,всі ходять вільно.ресторани з живою музикою забиті
Коржик• 19 июня 2025
Там по дороге у санаторию ( вроде закрывается он или закрылся) Солнечное Закарпатье стоят с предложениями разных экскурсий.
Мы пару раз ездили без машины, поездом, то пользовались услугами этих экскурсоводов
Пупуговка• 19 июня 2025
Ответ дляКоржик
нема в Трускавці нікого
Анонім Секретар
• 19 июня 2025
Ответ дляКоржик
дякую🙂 почитаю , так без машини не зручно , але краще ніж нічого🤭
Коржик• 19 июня 2025
Ответ дляПупуговка
Мы зимой были, то в самой Поляне тоже ТЦК не видели, зато когда в Косино ехали, то был блокпост
Леди Г• 19 июня 2025
Ответ дляАнонім Секретар
Мы тут были, понравилось
Даха-сваха• 19 июня 2025
Друзі їздили на Днестр, там є бази відпочинку. Вони були на базі, де є басейн, в тернопільский області.
Анонім Секретар
• 19 июня 2025
Ответ дляЛеди Г
Мы тут были, понравилось
спасибо , по видео нравится , но ценник и смутило, то что нужна полная оплата на месяц вперед , с ситуацией нашей не знаем что через этот месяц будет (
Маргаритка777• 19 июня 2025
По ТЦК в Трускавці -- є кожного дня. То Вам вони не трапилися и слава Богу! Східниця, Тру, Дро і села навкруги постійно іздять. По Поляні Закарпаття -- це дуже чудова пропозиція. Ще подивитися Солочин. Термали близько, екскурсій багато, природа та клімат з Тру не зрівняти.
Леди Г• 19 июня 2025
Ответ дляАнонім Секретар
Да, летом цена высокая. Мы были в начале сентября, 4000 в сутки за номер на двоих
СкиниУскачи!• 29 июня 2025
Ответ дляДаха-сваха
Підкажіть базу
Даха-сваха• 29 июня 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
Підкажіть базу
Мішін-Сіті в терноп. обл-ті, Тарас Бульба в хмельницкій (тобто на іншому березі Дністра).
Ще є бази в Рудківцях (Калюс та інші).
СкиниУскачи!• 29 июня 2025
Ответ дляДаха-сваха
Ще є бази в Рудківцях (Калюс та інші).
Дуууже дякую!
СкиниУскачи!• 29 июня 2025
Ответ дляДаха-сваха
Ще є бази в Рудківцях (Калюс та інші).
А як ви туди доїжджаєте?
Даха-сваха• 29 июня 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
А як ви туди доїжджаєте?
Ми ще не їздили. Друзі приїхали у Мішін-Сіті на машині з Тернополя.
У Рудківці є автобуси х Камінця-Подільського.
О, ще Бакота є!
СкиниУскачи!• 29 июня 2025
Ответ дляДаха-сваха
О, ще Бакота є!
Так, на Бакоті ми були в Теремках. А є там щось іще? Може ви в курсі?