Ваша прЭлесть• 20 июня в 10:34

Скільки давати грошей лікарю в якості подяки?

Зробили операцію по заміні суглобу. Зрозуміло, що треба віддячити лікарям, але вони не кажуть суму. Кажуть: скільки вважаєте за потрібне. Тобто, можна дати символічно, а можна взагалі нічого не давати. Операція офіційно безкоштовна, але дуже гарне ставлення усього персоналу+пізніше потрібно буде звертатись ще. Може хтось тут в курсі, які суми зараз в середньому у якості подяки хірургу, персональному лікарю, анастезіологу, реабілітологу? Бо взагалі не орієнтуюсь у цьому. Наперед дякую за відповіді без хейту
Кузякин• 21 июня в 13:47
Ответ дляПишущаяся
один раз вам по тупій риляці, щоб юшкою вмилася і не плодила хабарництво
Новопоштинская• 21 июня в 16:01
Ответ дляХуАнита
а люди не должны ценить, да? ну ок, не будет врачей, пусть вас бухгалтера лечат))
У многих людей мизерные зарплаты, меньше чем у врачей, и в карман никто не положит. Вот вам и бесплатная медицина, бедному ложись и умирай.
автор Ваша прЭлесть • 21 июня в 19:39
Ответ дляЗілля до весілля
Це два одразу міняли?
Ні, поки один. Потім треба буде ще другий робити
автор Ваша прЭлесть • 21 июня в 19:42
Ответ дляПишущаяся
Бажаю вам теж потрапити в таку ситуацію, щоб особисто стикнулася з вибором щодо хабарництва)) а то дуже легко судити інших, не побувавши в їх шкурі
автор Ваша прЭлесть • 21 июня в 19:45
Ответ дляВорую вкусняшки
Автор, подскажите, пожалуйста, это же вы тазобедренный сустав меняли? Это Киев? В какой больнице делали? Долго ждали очередь на бесплатный имплант/протез (или как он называется)?
Так, Київ, 12 лікарня, майже не чекали, бо довелось терміново робити, стегновий суглоб вже почав провалюватись
автор Ваша прЭлесть • 21 июня в 19:48
Ответ дляВорую вкусняшки
автор, подскажите еще, пожалуйста, фамилии оперирующего и лечащего врачей в 12 больнице
Там усі лікарі чудові, майстри своєї справи, поганих немає. Усім в палаті робили різні лікарі, і усі залишились задоволені
автор Ваша прЭлесть • 21 июня в 19:51
Ответ дляПушАпница
И за сустав не платили? Все кого я знаю за сустав платили, импортный.
Ні, протез кульшового суглобу оплачує держава, китайський. Якщо хочете інший - тоді купуєте за свої кошти
автор Ваша прЭлесть • 21 июня в 19:52
Ответ дляСижу_и_плачу
А в каком городе?
Недавно папе меняли один сустав, надо другое колено делать.
А сустав а ермканский можно купить по бесплатной программе , не знаете?
Київ. Безкоштовно тільки китайські
Пишущаяся• 21 июня в 23:08
Ответ дляВаша прЭлесть
Твої речі тобі в плечі.
автор Ваша прЭлесть • 23 июня в 01:05
Ответ дляПишущаяся
Твої речі тобі в плечі.
Ти хвора? Лікуйся!!!