Ваша прЭлесть• 20 июня 2025

Скільки давати грошей лікарю в якості подяки?

Зробили операцію по заміні суглобу. Зрозуміло, що треба віддячити лікарям, але вони не кажуть суму. Кажуть: скільки вважаєте за потрібне. Тобто, можна дати символічно, а можна взагалі нічого не давати. Операція офіційно безкоштовна, але дуже гарне ставлення усього персоналу+пізніше потрібно буде звертатись ще. Може хтось тут в курсі, які суми зараз в середньому у якості подяки хірургу, персональному лікарю, анастезіологу, реабілітологу? Бо взагалі не орієнтуюсь у цьому. Наперед дякую за відповіді без хейту
автор Ваша прЭлесть • 20 июня 2025
Ответ дляСито для думок
А где этот рай с бесплатной операцией? У моих подруг родители делали эти операции 150 тыс в обычной гос никому бесплатно их не делают . Больше на троллинг похожа тема , тем более когда в больнице лежишь все примерные цены знаешь точно
Загугліть ’державна програма по заміні суглоба’. Вся інформація є в інтернеті у вільному доступі
Contento• 20 июня 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
Так, це саме така операція і була
Спросите у других пациентов, которые там же оперировались, сколько они платили. А вообще смотрите по своим финансам.
Язвочка• 20 июня 2025
Ответ дляЗілля до весілля
А якого суглобу? Скільки вам обійшлося всього лікування?

Свекрусі теж треба робити , хочу зрозуміти де є такі програми, як стати на чергу.
везде есть, идите в отделение и узнавайте, просто про это не хотят говорить, содрать интереснее. сустав кнш надо покупать самому.
и очередь.
у нас уже читала про больницу скорой помощи и областную, не Киев,обл центр
сладкий_ноябрь• 20 июня 2025
Ответ дляХуАнита
не знаю, последний раз была в гос. месяц назад, одни бабули с делулями сидят под кабинетами
Ну так оті бабулі там носять через день їм.
ХуАнита• 20 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
ну да, с их то пенсией только взятки давать)
сладкий_ноябрь• 20 июня 2025
Ответ дляХуАнита
а вам что мешает?
Мені нічого. Я корупцію не підтримую.
автор Ваша прЭлесть • 20 июня 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Скільки вже зараз витратили?
16 тис. грн на ліки та витратні матеріали під час та після операції
жінка незаміжня• 20 июня 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
Є державна програма, платити тільки за ліки
Автор , мы в марте платили хирургу благодарность в размере 10000. Но это вместе с анестезиологом . Остался доволен .
сладкий_ноябрь• 20 июня 2025
Ответ дляХуАнита
нет, просто уважать труд, лечить должны, но не носиться как с писанной торбой
Так хай не носяться.
Поважати труд, не значить носити їм гроші
Contento• 20 июня 2025
Ответ дляХуАнита
а вы завидуете?) надо было идти учиться на врача, тоже бы на лексусах ездили)
Я не завидую , а точно знаю , что хирурги не бедные и точно не живут на свою зарплату. Мне приходилось делать операции и ВСЕГДА хирурги говорили сколько они хотят. Так что не надо рассказывать сказки про бедных хирургов , которым нечем платить коммуналку. Потому что это враньё.
автор Ваша прЭлесть • 20 июня 2025
Ответ дляЗілля до весілля
І я теж хочу дізнатися, знайомій пенсіонерці треба робити а грошей немає
Я вже написала, що є державні програми, все можливо знайти в інтернеті
Язвочка• 20 июня 2025
Ответ дляСито для думок
делают, делают давно, очередь на это есть, интересуюсь этой темой и в нашем обл центре уже 2 больницы нарыла, оказывается, такое есть. Сустав все равно покупать, ну и они не хотят об этом вслух говорить кнш
сладкий_ноябрь• 20 июня 2025
Ответ дляХуАнита
Не хвилюйтеся, в лікаря поселять 15 хвилин і дадуть 200 грн. 10 пенсіонерів в день і + 2000 в кишені, а це тільки якісь 2,5 години роботи
ХуАнита• 20 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Так хай не носяться.
так а где я писала про носить деньги??? я тут только и вижу ’уважение’ в виде комментов про лексусы, ’бедных и нищих’ ))) А потом те, кто это пишут идут и сами суют в карманы, лишь бы вылечили)
ХуАнита• 20 июня 2025
Ответ дляContento
а где я рассказывала такое? а?
Маю декілька думок• 20 июня 2025
По парі тисяч би віддячила.
Байрактарна• 20 июня 2025
Ответ дляХуАнита
за границей зарплаты у врачей нааамного больше чем у нас в стране.
Але за кордоном чомусь велика нестача лікарів. Наших біженців медиків одразу брали в оберт.
ХуАнита• 20 июня 2025
Ответ дляБайрактарна
Потому что обучение пздц какое дорогое и очень долгое. Не у всех есть возможность тянуть его. Или вы не знали сколько иностранцев у нас в мед.вузах учится?
И_ри_на@• 20 июня 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
Я хочу подякувати за добре ставлення. І що ніхто нічого не вимагає. Просто хочу по-людськи віддячити. Тому хотіла трохи зорієнтуватись з розміром подяки. Корупція - це коли без хабаря нічого не хочуть робити
В 2019 році опеоували маму з заміни суставу.Сам сустав безкоштовний,ліки 10 тис.Дала хірургу 1500 грн,анестезіологу 1000.Вони потім і не пам’ятають зто скільки давав)Так було у знайомої).Хто пише 50 тис.-відбити руки.
сладкий_ноябрь• 20 июня 2025
Ответ дляБайрактарна
Тому що в нас медиком можна стати за сало, а там потрібно вивчитися, а це дуже не просто.
ХуАнита• 20 июня 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
за сало?)) вы пробовали?))) ору 😂
Байрактарна• 20 июня 2025
Ответ дляХуАнита
Тим не менш, я особисто знаю, що в Чехії в медичні заклади освіти дуже великий попит. Багато дітей туди хочуть вступити. Правда, в Чехії поки що освіта безкоштовна. Але однаково є велика потреба в будь-яких лікарях та медсестрах.
ХуАнита• 20 июня 2025
Ответ дляБайрактарна
ну так тут что-то не сходится) очень большой спрос, все хотят поступить, а на выходе нехватка кадров??)) это как так?)
автор Ваша прЭлесть • 20 июня 2025
Ответ дляЯзвочка
Вартість суглобу оплачує держава, але вибору немає, тільки один варіант - китайський. Якщо хочете французький чи німецький - тоді купуєте за свої кошти
сладкий_ноябрь• 20 июня 2025
Ответ дляХуАнита
за сало?)) вы пробовали?))) ору 😂
Ви зараз серйозно? В корумпованій країні це все робиться по блату і за гроші. Спершу Купуються нмт, зно, щоб дитина обовʼязково вчилася безкоштовно, потім вчиться і завдяки батькам закінчує вуз, потім ще й відразу отримує гарне місце роботи.
Донька моїх знайомих вчиться в медичному.
Тупа як пробка, зараз їй майже 21, рік лежала в наркодиспансері, вчиться на акушера, бо її мама акушерка(досить відома в Києві), тато теж лікар. Через кілька років буде приймати роди у ваших дітей/внуків і тд,
Це один з прикладів.
Ще знаю родину стоматологів, дитину теж вивчили за сало, зараз працює з батьками, ну як працює, намагається, тому що там в пріоритеті лише гульки.
Коли мовчу- приємна жінка• 20 июня 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
Так чого вам так нестерпно хочеться дати хабаря?
автор Ваша прЭлесть • 20 июня 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Чого нестерпно хочеться? Просто розумію, що за гарне ставлення треба віддячити. Плюс доведеться ще звертатись із заміною суглобу на іншій нозі. Якби було багато грошей, то віддала б 50-100К і не парилась. А коли грошей не дуже багато, то хочеться і віддячити і щоб не образити маленькою сумою. Бо інколи краще взагалі нічого не давати, ніж дати замало...
Байрактарна• 20 июня 2025
Ответ дляХуАнита
Згодна. Знаю, бо колеги дочка намагалася туди вступати минулого року. В три школи подала запити, нікуди не пройшла. Колега казала, що дуже багато дітей туди хоче. І репетитока їх відмовляла через це, бо треба максимальні бали набрати. Потім ще про одну знайому дізналася. Її дочка два роки підряд туди поступала і пролетіла. А коли ми приїхали в Чехію у 22-му на оформленні візи прямо оголошення висіло накшталт якщо ви медик, вчитель, водій або психогог, одразу повідомте нас.
Тумба-юмба• 20 июня 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
Кульшовий суглоб. Програма є для киян, про інші міста не знаю. Направлення на те, щоб стати в чергу, дає лікар із поліклініки за показаннями. Поки заплатили тільки за ліки 16 тис.грн.
По НСЗУ ліки не входять в програму?
Чи лікарня все одно потім подасть на відшкодування до бюджету?
Звісно, це риторичне питання. Хочеться бути гарантовано живим і здоровим. А не по програмі правим, але мертвим
ЗновЗдоров• 20 июня 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Ну вот умножайте сегодня на 2 и получите цену.
в частной клинике
в гос - делите на два

как вам выше написали, тысяч 60 - нормально. если вы действительно, нигде ничего не платили