Ваша прЭлесть• 20 июня в 10:34

Скільки давати грошей лікарю в якості подяки?

Зробили операцію по заміні суглобу. Зрозуміло, що треба віддячити лікарям, але вони не кажуть суму. Кажуть: скільки вважаєте за потрібне. Тобто, можна дати символічно, а можна взагалі нічого не давати. Операція офіційно безкоштовна, але дуже гарне ставлення усього персоналу+пізніше потрібно буде звертатись ще. Може хтось тут в курсі, які суми зараз в середньому у якості подяки хірургу, персональному лікарю, анастезіологу, реабілітологу? Бо взагалі не орієнтуюсь у цьому. Наперед дякую за відповіді без хейту
Мой_ужин• 20 июня в 13:09
Ответ дляНастасья Пицун
Я давала лікарю що лікував нирки - 1000 грн.
Теж ніхто нічого не вимагав, лікування безкоштовно.
Він мені ще розказав як надалі запобігати камінням в нирках, як регудювати пш сечі. Дієту, тощо .
Середньому і молодшому персоналу принесла каву, чай, коробку печива
*ура
Жерица ночи• 20 июня в 13:15
Ответ дляВаша прЭлесть
Кульшовий суглоб. Програма є для киян, про інші міста не знаю. Направлення на те, щоб стати в чергу, дає лікар із поліклініки за показаннями. Поки заплатили тільки за ліки 16 тис.грн.
кульшовий суглоб в обласний центр 2 роки тому - 5 тис лікарю+90 тис суглоб і ліки.
Київ - множте на х?
автор Ваша прЭлесть • 20 июня в 13:17
Ответ дляП´яна вишня
Ни фига себе, а чего так с суглобами стало. Рановато..блин мне 49й год всего.
Я думала такие проблемы гоораздо позже вылезают..
Взагалі не зрозуміло, що сталось. Нічого не турбувало в тому місці взагалі травм не було, заболіло коліно з віддачею болю в стегно, лікар відправив на МРТ, а там вже некроз обох суглобів. Через місяць почались болі, а ще через місяць вже нестерпні болі, ніякі знеболюючі не допомагали. Тобто, від нічого не турбує до сильного болю - всього два місяці. Лікарі кажуть, що могло від перенесеного вірусу таке статись, але це не точно
Жерица ночи• 20 июня в 13:20
Ответ дляЗновЗдоров
в частной клинике
в гос - делите на два

как вам выше написали, тысяч 60 - нормально. если вы действительно, нигде ничего не платили
Тисяч 10 думаю.
Дверной_Проем• 20 июня в 13:21
Я бы 10000 дала ,неогромная сумма,но и не мизер
chitay• 20 июня в 13:55
Ответ дляВаша прЭлесть
Хірурга+персонального лікаря+анастезіолога+реабілітолога. Це ж різні суми мають бути, тому і цікавлюсь. 12-та лікарня. Дякую, що без хейту)
я би віддячила всім по 2-3 тисячі. А ви дивіться по своїм можливостям.
chitay• 20 июня в 13:55
Ответ дляВаша прЭлесть
ми там на чергу стали))) може дочекаємося
Новопоштинская• 20 июня в 14:05
Ответ дляТа_все_ок_будет
Бідолашні лікарі
Якби не ці подяки щоденні, не уявляю, як би вони виживали на ті скудні гіпократні зарплати, чим би комуналку платили, за що автівки заправляли б?
Мабуть так же, як і інші бюджетники, які крім зарплати нічого не мають
Просериарила молодость• 20 июня в 14:15
Ответ дляВаша прЭлесть
Є державна програма, платити тільки за ліки
Хірургу 800-100 євро, лікуючому( але зазвичай, це той же, хто і оперував),- 200-300, анестезіологу- 50
Natal_ka91• 20 июня в 14:22
Ответ дляСито для думок
У меня такое чувство как в разных странах живем когда такое пишут .
Скільки було тут таких дописів, що виїхали з батьками в Німеччину, в Швейцарію, так, там багато своїх нюансів щодо медицини, але також і багатьом зробили безкоштовно операції, в т.ч. на суглобах. Те що вони не могли дозволити собі вдома
Пишущаяся• 20 июня в 14:46
один раз вам по тупій риляці, щоб юшкою вмилася і не плодила хабарництво
Зілля до весілля• 20 июня в 16:05
Ответ дляВаша прЭлесть
Це два одразу міняли?
волосатое стекло• 20 июня в 16:13
Ответ дляВаша прЭлесть
16 тис. грн на ліки та витратні матеріали під час та після операції
тоді 2000 не більше
Залізний занавіс• 20 июня в 16:20
Мені операція по встановленню пластини обійшлась в 400 доларів плюс 44 тисячі грн сама пластина
Янка-угомонись• 20 июня в 16:57
я нейрохірургу давала 300 дол, але це завідучий і він реально врятував життя близькій людині, теж категорично не хотів брати нічого, аж до скандалу. Я дала від щирого серця бо мені реально дуже хотілося йому подякувати, та що там, я готова була йому руки цілувати за те що він зробив. Коли питала в пацієнтів скільки вони давали лікарям то половина казали що не давали нічого, інші казали від 100 до 500 дол., теж залежно від складності операції, але все добровільно, ніхто не вимагав ні копійки, навіть коли питали - то їм категорично казали що не треба нічого. А спілкувалася потім з людьми, що оперувалися в іншому місті - то там була такса від 500 до 1000 дол за операцію. Мамі робили операцію на венах то теж була такса - ’під ключ’ 20 тис.грн, це все-все все, і наркоз, і ліки, і операція.
Бавовнятко• 20 июня в 18:38
2 сустава в коленях мужу сотрудницы 70 тысяч гривен за все год назад и после операции неделю в отдельной палате 1 т гривен сутки , никто бесплатно, ничего не делает вранье
Жерица ночи• 20 июня в 18:49
Ответ дляЗалізний занавіс
пластина велика? куди ставили?
Ворую вкусняшки• 20 июня в 19:24
Ответ дляВаша прЭлесть
Автор, подскажите, пожалуйста, это же вы тазобедренный сустав меняли? Это Киев? В какой больнице делали? Долго ждали очередь на бесплатный имплант/протез (или как он называется)?
Ворую вкусняшки• 20 июня в 19:48
Ответ дляКротоТо
В феврале отцу делали эндопротезирование сустава (перелом шейки бедра). Протез покупали сами, немецкий. Врачу заплатила 10 т. Но он супер спец.
подскажите, пожалуйста, сколько стоил протез?
Ворую вкусняшки• 20 июня в 19:50
Ответ дляВаша прЭлесть
автор, подскажите еще, пожалуйста, фамилии оперирующего и лечащего врачей в 12 больнице
Зрадорозганячка• 20 июня в 20:27
Ответ дляХуАнита
Потому что обучение пздц какое дорогое и очень долгое. Не у всех есть возможность тянуть его. Или вы не знали сколько иностранцев у нас в мед.вузах учится?
В Германии бесплатное высшее образование, тем не менее врачей не хватает. Наших сразу брали в оборот, помогали подтвердить дипломы и устраивали на работу
Зрадорозганячка• 20 июня в 20:31
Ответ дляУкраиночка
Олександрівська лікарня ,Київ . 60 000 в березні ,зробили погано і вже знову треба їхати .Пенсіонер
Ого. А в частной не дешевле бы обошлось?
Злюсь до кипіння• 20 июня в 21:01
Ответ дляФруктЕщеТот
ну то ви загнули.
То вы не поняли. Долларов или евро. В гривнах маловато будет
Украиночка• 20 июня в 21:09
Ответ дляЗрадорозганячка
++ 35 000 ))) але ж ті пенсіонери хочуть в державній ,вони просто цін не знали .Сюрприз )))
ПушАпница• 20 июня в 21:26
И за сустав не платили? Все кого я знаю за сустав платили, импортный.
Сижу_и_плачу• 20 июня в 21:41
Ответ дляЩепотка_совести
А где это такая операция бесплатная? На неё давно прайс везде
Да, даже бесплатная- платная.
Даже в гос клиниках 3 тысячи уе
Сижу_и_плачу• 20 июня в 21:44
Ответ дляВаша прЭлесть
Так, це саме така операція і була
А в каком городе?
Недавно папе меняли один сустав, надо другое колено делать.
А сустав а ермканский можно купить по бесплатной программе , не знаете?
Все питаю зарання• 20 июня в 22:09
Ответ дляВаша прЭлесть
хирургу - 300-400 $, анестезиологу - 150
Капризуля• 20 июня в 23:19
Автор я знаю что платная операция 100-120тыс. Высоте стоимость сустава( я не знаю сколько он стоит)
Капризуля• 20 июня в 23:20
Ответ дляВаша прЭлесть
Знакомо тоже в таком возрасте сделали только тазобедренный. Говорят осложнения от ковида