Ваша прЭлесть• 20 июня в 10:34
Скільки давати грошей лікарю в якості подяки?
Зробили операцію по заміні суглобу. Зрозуміло, що треба віддячити лікарям, але вони не кажуть суму. Кажуть: скільки вважаєте за потрібне. Тобто, можна дати символічно, а можна взагалі нічого не давати. Операція офіційно безкоштовна, але дуже гарне ставлення усього персоналу+пізніше потрібно буде звертатись ще. Може хтось тут в курсі, які суми зараз в середньому у якості подяки хірургу, персональному лікарю, анастезіологу, реабілітологу? Бо взагалі не орієнтуюсь у цьому. Наперед дякую за відповіді без хейту
Та_все_ок_будет• 20 июня в 10:47
Ответ дляВаша прЭлесть
Є державна програма, платити тільки за ліки
Ви навіть собі не уявляєте, скільки залишків ліків мають лікарні, і як вони приховуються і списуються за рахунок ліків, куплених пацієнтами.
А потім по колу оприходуються в ’кишенькових ’ аптеках
Natal_ka91• 20 июня в 10:48
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну так а хто їх навчив?
Так люди і навчили, роками, десятиліттями. Виине подумайте, що я підтримую корупцію, просто вже навчена, що якщо потрібна подальша підтримка лікаря, краще віддячити, бо вони особи здебільшого з доброю пам´яттю на це. Найгірше, що вже й вчителі починають часто натякати на такі ’подяки’.
Прикуси Язика• 20 июня в 10:48
Ответ дляНастасья Пицун
Я лежала останній раз в лікарні в 2023 році. Лікувала сечокамяну хворобу. Вірите абсолютно все безкоштовно, УЗД, рентген, ліки, перевязочниц матеріал. І ніхто навіть не натякав на боагодарність. Я була щиро здивована
Например, в 2021 году ребенку удаляли аденоидные. По направлению, в гос больнице. После операции анастезиолог лично к каждой маме подошел и назвал сумму за его работу, хотя весь пакет лекарств и пузырек с Пропофол покупали сами.
Тогда это было 3-4 тыс. Еще столько же оставили оперирующему врачу.
В том же году я делала операцию по гинекологии. Врач сказал 22 тыс грн
Еще 20 лет назад маму по скорой привезли. Удаляли камни в желчном. Врач сказал 300 дол. Но лекарства мы не покупали.
В 2022 году муж оказался в БСП после небольшого ДТП. Шили рваную рану на ноге. Без 500 грн медсестра бы и не подошла. А если подошла , то перевязку так бы сделала, что на следующий день больной сам ей те 500 грн даст.
ХуАнита• 20 июня в 10:48
Ответ дляТа_все_ок_будет
Бідолашні лікарі
Якби не ці подяки щоденні, не уявляю, як би вони виживали на ті скудні гіпократні зарплати, чим би комуналку платили, за що автівки заправляли б?
а вы представьте сколько врачи заплатили за свое обучение и знание вцелом, курсы повышения квалификации, тренинги все за свой счет) А вы же хотите к классному специалисту попасть, который постоянно развивается, в курсе последних методов лечения и т.д., а не к тому, кто вас лавровым листом и припарками лечить будет, правда? И в частную клинику идете, если там врач хороший, а не в городскую, т.е. готовы заплатить за свое здоровье, так?
Я не чарівниця вам• 20 июня в 10:48
Ответ дляПасхальний тролік
Каждый зарабатывает как может. Верно? А кто то шмотье продает на ХХХ и не платит налоги?
Вы реально вымогательство у больных людей и коррупцию ставите на один уровень с попытками платить меньше налогов?
Зілля до весілля• 20 июня в 10:49
Ответ дляВаша прЭлесть
А якого суглобу? Скільки вам обійшлося всього лікування?
Свекрусі теж треба робити , хочу зрозуміти де є такі програми, як стати на чергу.
Пасхальний тролік• 20 июня в 10:49
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Это одного поля ягоды, как и комплексное понятие о доп заработках.
Та_все_ок_будет• 20 июня в 10:49
Ответ длясладкий_ноябрь
До чого тут результат?
Я пишу про те, що для автора безкоштовне і гарне відношення, це щось неймовірне, за що потрібно платити кошти. А це з нормою і за це платити не потрібно.
Навідміну від лікарів, чомусь ніхто, дснс, зокрема, пожежним не віддячує грошима, кавою, алкоголем
Зілля до весілля• 20 июня в 10:49
Ответ дляВаша прЭлесть
Так, це саме така операція і була
Скільки чекали?
сладкий_ноябрь• 20 июня в 10:50
Ответ дляХуАнита
Так це держава їх повинна цінити, за це й боріться.. Чи там теж на курсах підвищення кваліфікації вчать як краще вимагати грошей від пацієнтів?
Ваша прЭлесть
• 20 июня в 10:50
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви розумієте, що те, що відбулося, це є нормою. Гарне ставлення, є нормою, безкоштовна операція ж нормою!
Ви не повинні підтримувати корупцію і платити за цю норму.
Я хочу подякувати за добре ставлення. І що ніхто нічого не вимагає. Просто хочу по-людськи віддячити. Тому хотіла трохи зорієнтуватись з розміром подяки. Корупція - це коли без хабаря нічого не хочуть робити
Зілля до весілля• 20 июня в 10:50
Вдячність для мене залежала би саме від суми яку я витратила на все про все без вдячності. Бо я ж теж в обмеженнях
Автор скільки років пацієнту?
Я не чарівниця вам• 20 июня в 10:51
Ответ дляПасхальний тролік
нет, совершенно разные вещи
Не понимать это или делать вид, что не понимает. может только такой же взяточник и вымогатель.
Natal_ka91• 20 июня в 10:51
Ответ дляХуАнита
Знаєте, що цікаво? Що за кордоном лікарі куди більші кошти витрачають на своє навчання і кваліфікацію. А взятки часто бояться як вогню, бо ж репутація і ліцензія. Не треба виправдовувати це, в нас просто так навчені лікарі і менталітет такий. Інколи простіше і краще заплатити щоб все було виконано якісно і з подальшою консультацією
Байрактарна• 20 июня в 10:51
Маминій колезі в Ха оголосили ціни: хірургу 10к, анастазіологу 6к.
Операція була складна - ставили пластину на трійчастий нерв, був доступ через потилицю.Тиждень тому оперували.
сладкий_ноябрь• 20 июня в 10:52
Ответ дляТа_все_ок_будет
Ну у кожного ж своя робота, за яку він отримує зп.
Не подобається зп, заводи можна знайти іншу роботу, а не покращувати своє матеріальне становище зарахунок хворих людей. Це дно
Я не чарівниця вам• 20 июня в 10:52
Ответ дляХуАнита
Ну пусть идут в платную медицину и получают там деньги по прайсу.
Сито для думок• 20 июня в 10:52
А где этот рай с бесплатной операцией? У моих подруг родители делали эти операции 150 тыс в обычной гос никому бесплатно их не делают . Больше на троллинг похожа тема , тем более когда в больнице лежишь все примерные цены знаешь точно
Та_все_ок_будет• 20 июня в 10:52
Ответ дляNatal_ka91
Шкільні вчителі ці подяки зараз ’’легалізували’’ під соусом репетитор після уроку
Ваша прЭлесть
• 20 июня в 10:52
Ответ дляВсіх підсаджую
Ну я би залишила по 300 доларів лікарям хоч би, хоча реабілітолог наче і не буде вам безкоштовно
Платили колись знайомі йому 300 грн за прийом. Але не знаю, може у вас безкоштовний буде 🤷♀️
Так, реабілітолог теж у лікарні безкоштовний приходить. Таке відношення, що хочеться усіх обійняти і розцілувати. Тьху тьху тьху
РокерША• 20 июня в 10:52
Ответ дляВаша прЭлесть
анастезіологу платила 2тис, лікарю - 5 тис., в мене проста операція була
Пасхальний тролік• 20 июня в 10:52
Ответ дляЯ не чарівниця вам
нет, совершенно разные вещи
Для врача нет больных и здоровых. У него есть выполненная работа за которую он хочет и должен получать благодарность.
Зілля до весілля• 20 июня в 10:52
Ответ дляВаша прЭлесть
Скільки вже зараз витратили?
ХуАнита• 20 июня в 10:52
Ответ длясладкий_ноябрь
а люди не должны ценить, да? ну ок, не будет врачей, пусть вас бухгалтера лечат))
Упругая попка• 20 июня в 10:53
Папа недавно лежал на операции, грыжа, врач сказал четкую расценку 18 тыс. Все дали ему, с остальными он сам делился, сам так сказал
Знакомой год назад вырезали селезенку, рак. У нас в городе от нее отказались оперировать, в Киеве взялись. Официально все было бесплатно. От благодарности обычно не отказываются, но по мере возможности. Рассказывала что с бабушки пенсионерки отказались брать. Знакомая врачу дала 30 тыс, с остальными он сказал сам разберется
сладкий_ноябрь• 20 июня в 10:53
Ответ дляВаша прЭлесть
Ні, давайте називати речі своїми іменами.
Добре ставлення і ніхто нічого не вимагає - є нормою, за це платити не потрібно.
Зілля до весілля• 20 июня в 10:53
Ответ дляХуАнита
Я теж працюю в критичній інфраструктурі і теж витрачала на навчання і працюю за зп
сладкий_ноябрь• 20 июня в 10:53
Ответ дляNatal_ka91
+
ХуАнита• 20 июня в 10:53
Ответ дляNatal_ka91
за границей зарплаты у врачей нааамного больше чем у нас в стране.