Will_Be...• 20 июня в 11:43

Вот вам и ответ ярого защитника мовы - он один у родителей, пусть другие воюют.

Комментарии тут излишни, мне кажется, просто, прежде, чем рассказывать про "мова - ідентифікатор нації", "прояв патріотизму" и прочее - вспоминайте реальные мотивы - пусть кто-то другой воюет, а ярые патриоты хотят жить.
SantaMonika• 20 июня в 12:23
Ответ дляFilomena
Маю надію що ви набираєте людей щоб допомагати милим росіянам донатити на ЗСУ. Інакше до вас ще більше питань)
Ні, це робота оператора чату ( інтимні послуги онлайн )
автор Will_Be... • 20 июня в 12:24
Ответ дляWendy Rhoades
тоді вважайте, що ціль буде досягнута(. Вам товчуть, ви агресивна, ви агресивна, ви агресивна...і в якийсь момент терпець уривається і ви дійсно стаєте агресивною.
Ось так це працює.
Тому найкраще - просто не вестись. Росії не треба, щоб Україна стала виключно україномовною вся так само, як і виключно російськомовною вся. Тому що тоді немає зачіпки, через яку можна качати суспільство.
Знаете, мне, конечно, лень, но Вы сами можете отсортировать ответы, даже, в этой теме, активных защитников мовы - чет, я не вижу у них вежливости, и культуры. А вот, нападения на оппонентов - сколько хочешь, и переходы на личности. Одна Almamater, которой Вы отвечаете, чего стоит!
чаревна• 20 июня в 12:25
Ответ дляAlmamater
Тому що справа військових - фізично захищати територію. А справа «дамочок» в тилу - відновлювати культуру і державність. Військовим банально не до того, бо в них інші задачі.
Дело в человеческих качествах. Одно дело сделать замечание. Другое жалобы клепать
автор Will_Be... • 20 июня в 12:25
Ответ дляlus_so
Хаха. І мій - моє. Я ще зараз напишу, як я в танку горіла, а ви мені повірите. Так жеж це працює? Ви ж мені повірите? А я вам чому маю вірити? В пісні про вашого чоловіка?
А я говорила, что должны? Или, думаете, что должна верить Вам я?
Mira29-c3c3• 20 июня в 12:26
Ответ дляWill_Be...
Хм... А он пишет что рашку ненавидит и язык русский...
А хтось може йому це заборонити ?
І він має повне право це робити . Як і більшість адекватних українців
автор Will_Be... • 20 июня в 12:26
Ответ дляsvetla2201
Удалено администрацией...
Natalia505• 20 июня в 12:26
Ответ дляWill_Be...
Це ви продемонстрували, свою неповагу, своє хамство, тільки за чужу думку. Це ви притягнули сюди відповіді чужого чоловіка, який вас особисто нічим не образив і намагаєтесь його розіп´яти. Добре що відкрито. Є можливість вас заблокувати
автор Will_Be... • 20 июня в 12:27
Ответ дляJannyMoney
но нравится/не нравится это непрофессионально, девушка рекрутер не должна тащить свои личные нравится/не нравится в работу. Это ее проблемы, что ей там не нравится. И это не дает ей никакого права указывать другим что им делать.
Призывной/ не призывной, мобилизуется не мобилизуется это решать не ей, а на это есть закон. Очень сомневаюсь что сама ’марта’ так хорошо знающая что другим делать, уже подала пример и пошла на фронт.
Зато - честно.
Brita• 20 июня в 12:27
Ответ дляNatalia505
А ви вважаєте немає права?
Моё мнение что ненавидеть он может всё что угодно, и разговаривать на том языке на котором хочет. Слушать,смотреть, читать всё что угодно. Но он не имеет права указывать другому человеку кого ему ненавидеть, на каком языке говорить, что слушать и что смотреть.
Это в принципе касается любого
Следи за собой в первую очередь
Басина• 20 июня в 12:27
Ответ дляWill_Be...
Вся Украина отождествляет русский язык с рашкой, как этот парень? Или рассказывает про ненависть к языку?
А з якою країною ви ототожнюєте російську мову? Французька мова - Франція. Німецька мова - Німеччина. Англійська - Англія (так, не сша першими приходять в голову). Російська мова - ???
Wendy Rhoades• 20 июня в 12:27
Ответ дляWill_Be...
ну так ви ж нападали першою) я не виправдовую хамство, але ви м´яко кажучи також не вершина толерантності і розсудливості.
Людина висловила свої почуття, своє ставлення, а ви її за це почали публічно хейтити.
З яких міркувань він зараз не на фронті ви додумали за нього. І потім почали розповідали, в чому він не правий)
Natalia505• 20 июня в 12:28
Ответ дляBrita
Это в принципе касается любого
Следи за собой в первую очередь
Де саме він щось вказував? Це робить автор.
Maryna804• 20 июня в 12:28
Ответ дляWill_Be...
Перед тим як описувати ’активних защитников мови’, на себе дивилися? Ви ж зразок толерантності та вихованості
Графиня Шезвездицкая• 20 июня в 12:28
Чем дальше человек от линии фронта- тем больше в нем патриотизма
Mira29-c3c3• 20 июня в 12:28
Ответ дляWill_Be...
Вот и мой на фронте, ещё и на русском говорит, а такие щирые патриоты, мотивированные, в тылу сидят.
Ви це пишете по сто разів на місяць .
Не тільки ваш на фронті .
Україномовні ,щирі патріоти , на фронті також .
А зросійщені українці в тилу сидять . Чи таких немає там ?
Гимли• 20 июня в 12:29
Ответ дляinresta
такие темы нужно удалять сразу
Тема тупая и провокационная. Уже скинула жалобу
Басина• 20 июня в 12:29
Ответ дляFilomena
От на таку роботу я б пішла! Навіть російською спілкувалась би! Чи тоді не можна буде її ненавидіти?
Maryna804• 20 июня в 12:29
Ответ дляBrita
Это в принципе касается любого
Следи за собой в первую очередь
Тобто вии про Марту, яка не має ніякого права посилати когось в окоп, правильно?
автор Will_Be... • 20 июня в 12:29
Ответ дляRukkol@
А хіба він українську агресивно нав´язує? Написав, якщо треба говорити на роботі російською, то він не готовий, бо ненавидить все російське. Його право.
Для ясності картини, було б цікаво прочитати весь допис
Это и есть весь диалог. Дальше он меня заблокировал))) Уместно было бы просто ответить, что ему не подходит, без пафоса про ненависть - его об этом не спрашивали, но, если уж, решил про свои убеждения поговорить
Mira29-c3c3• 20 июня в 12:30
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
Так ж на порадниці усі проти мобілізації.
Для чого ви це пишете?
ЛюбовнаяЛюбовь• 20 июня в 12:30
Ответ дляWill_Be...
Почему вам не дают покоя чужие мужчины?
автор Will_Be... • 20 июня в 12:30
Ответ дляWendy Rhoades
знаходжусь в Україні всеь час, не виїжджала навіть в перші місяці, сподіваюсь, що і не доведеться.
Запомню Вас, Вы отличаетесь от основного контингента ярых поборников русского , они, в основном. предпочитают рассказывать нам из-за границы.
ЛюбовнаяЛюбовь• 20 июня в 12:31
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
Никто не устраивает никакие митинги, на западной Украине позабирали кто только можно, не несите чушь
Natalia505• 20 июня в 12:31
Ответ дляWill_Be...
Ну звичайно ненавидіти росіян, все російське, це ж так пафосно...інших причин немає. Просто пафос, ой мля...
Mira29-c3c3• 20 июня в 12:32
Ответ дляWill_Be...
Я хочу, что бы слова подкреплялись делами. Ну, и заодно, показываю истинное отношение активных моволюбов. Нет - украинский нужно знать, понимать, и использовать, но не под соусом ’русский= рашка’
«Я хочу «.
А ви хто ?
автор Will_Be... • 20 июня в 12:32
Ответ дляAlmamater
Не вестись - це мовчки толерувати. Перевиховувати таких треба. Лагідна українізація) береш, лагідного ломика, вставляєш в анальний отвір і не виймаєш, поки візаві не вивчить 10 нових слів за день. Так повторюєш декілька років. І все, більше жодних вузькомовних питань)
Реинкарнация Фарион?
ЛюбовнаяЛюбовь• 20 июня в 12:32
Ответ дляWill_Be...
Русскоязычные патриоты для меня всегда нелепо и смешно выглядели
К слову, я украинским больше разговариваю, а в интернете чаще пишу на русском
Вы смешали в кучу все и язык и войну и мобилизацию
У вас глубоко в себе проблемы и большие
Wendy Rhoades• 20 июня в 12:32
Ответ дляWill_Be...
та ні, я поборник українського)
Басина• 20 июня в 12:32
Ответ дляBrita
Это в принципе касается любого
Следи за собой в первую очередь
Він і не вказував...
ЛюбовнаяЛюбовь• 20 июня в 12:33
Ответ дляWill_Be...
Вы, тоже, одна, и пусть кто-то другой?
Так а вы чего не воюете?