Дідова баба• 20 июня 2025

Какие шикарные результаты от спорта

Это именно спорт и добавление белка 1,5-2 г на кг веса и так шикарно. Силовые, не кардио
Результат как будто за год-два постоянных тренировок
Белоснежко• 20 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви, я щось не зовсім зрозуміла вас.
Дивлюсь на фото і розумію що це постійна робота над собою. На фото автора дати в місяць півтора, з гарним результатом. Це неправда, не буває так за місяць.
Love_Love_Love_• 20 июня 2025
Ответ дляТайТаке
Вы уверенны что это ее фото?
Ви хоч би вже не позорилися з тим фото, але бачу вам це приносить задоволення.
ТайТаке• 20 июня 2025
Ответ дляЩа как дам
А как вы насчитывали жир и белок на вес ? По какой формуле ?
Кого вы спрашиваете. Она даже не понимает что вы хотите.
ТайТаке• 20 июня 2025
Тяф тяф, позорюсь не я. И зачем ты меня заблокировала
Апофиозная• 20 июня 2025
Ответ дляТайТаке
Мне тоже показалось, что с человеком что-то не так... Значит, не показалось.
ТайТаке• 20 июня 2025
Ответ дляАпофиозная
Нет. Ее давно раскусили .
Попихтю та й годі• 20 июня 2025
Ответ дляЩа как дам
Но это очень красиво и на видео
Да, стремится человек)
Ща как дам• 20 июня 2025
Ответ дляТайТаке
Нет. Ее давно раскусили .
Кого раскусили и в чем ?
Попихтю та й годі• 20 июня 2025
Ответ дляАпофиозная
Да это известный уже персонаж
сладкий_ноябрь• 20 июня 2025
Не бачу кардинальних змін, перші фото там живіт втягнутий і все. За рахунок того, що труси вдягнуті по різному, складається враження, що різна форма попи.
ТайТаке• 20 июня 2025
Ответ дляЩа как дам
Кого раскусили и в чем ?
В постоянном пздже
Ща как дам• 20 июня 2025
Ответ дляТайТаке
В постоянном пздже
Типо то не ее тело ?
Вишневий цвіт• 20 июня 2025
Тільки людина далека від спорту може повірити що такі результати можливі за 1-2 місяці
Христя в тiстi• 20 июня 2025
Ответ дляГонУрова дівка
можна, я навіть скажу як, бо прибирала набагато гірший, але й результат звісно, у мене не такий гарний - це ніякий не зал, в мене це була ендосфера - 15 процедур, пресотерапія 10 процедур, та обгортання cello-gel -10 процедур, як Ви можете здогадатися, це геть не безкоштовно, м´яко кажучи

це при тому, що в мене треновані м´язи бо постійно треную але на жаль целюль генетичний, він красиво лягає зверху м´язів просто
От і я так думаю, що одними лише вправами такого результату не отримати.
Там або інша людина на фото, або фотошоп, або зовісім інші процедури.
Гимли• 20 июня 2025
Фантазерша на месте
Вітаміни косметика• 23 июня 2025
Ответ дляВишневий цвіт
ось і я так подумала пи-дить як дише.
Мама Никитки-2• 05 июля 2025
Клас. Шикарний марафон- родимки зникають, зріст зменьшується, а головне волосся відростає втричі швидше.
Вітаміни косметика• 05 июля 2025
пі-деж чистої води . в мене струнка статура і вже рік 3 рази на тиждень зал+ бассейн = 2 години спорту . іто тіло так не підтягнулося. Так тіло стало краще - але не так щоб аж ...харчування в мене майже здорове- не смажене не солодке, ноль алкоголю
автор Дідова баба • 06 июля 2025
Ответ дляОдяг та сумки
У кожного свій темп і різні вправи
Ви гарно їсте білка, 100-120 є? Після тренажерки і під час вправ відчуваєте самі ті мʼязи які потрібно?
Я ходила в басейн щодня 3 місяці, рік назад, як була зайва вага так і залишилась, трохи осанка покращилась. А тонус зʼявився після додавання багато білку, замість вечері два протеїнових коктейля на 50 г білка і 240 калорій
Вітаміни косметика• 06 июля 2025
Ответ дляДідова баба
У кожного свій темп і різні вправи
кажіть сказки десь там за два місяці форму не підтягнути якщо спорту не було то два місяці то ніпрощо! В мене нема цілі стати качком - моя фігура ітак гарна. До спортзалу ходжу для задоволення і з тренером раз на тиждень - тому казки десь там розказуйте.
автор Дідова баба • 06 июля 2025
Ответ дляОдяг та сумки
Качком без анаболіків ніхто ще не став, щоб розкачатися треба тягати ваги більше 100 кг
У спорт зал теж можна ходити і ні граму не знизити і нічого не підтягнути, якщо займатися «для задоволення» без режиму і правильного підходу
Але то ваша справа
Вітаміни косметика• 06 июля 2025
Ответ дляДідова баба
Але то ваша справа
так я поради і не прошу в мене усе ок. В оману людей не вводьте що за 2 місяці можна підтягнути гарно тіло
автор Дідова баба • 06 июля 2025
Ответ дляОдяг та сумки
Ці результати знайшла в інтернеті
Наскільки вони правдиві не знаю
Я виконувала 3 тижні щодня вправи від боків 10 хв, вдома, і лінія талія стала гарно виділятися, бочки зменшились, тому результати від занять точно є, хай не ідеальні, але навіть за місяць можна щось побачити, якщо ще додати білок і зменшити вуглеводи