Неначасі• 20 июня 2025
Девочки, помогите пожалуйста что с ПМ?
Посуда не вымыта , таблетка не расстворилась .
Поставила уже на 3.30
Неначасі
• 20 июня 2025
То с самогоначала,как толко я ее купила . Все были против, но я настоящая и купила ее. А испечь все семья тыкает ,что этот говно
Неначасі
• 20 июня 2025
Ответ дляБесбардак
Щось заважає відкриванню відсіку для миючого
Когда она остановится и открытая так отсек открыт а там та таблетка . Плёнки нет но песок лежит
Просто красавица• 20 июня 2025
Ответ дляНеначасі
Вони мають рацію.В мене посуда миється за пару хвилин.Двоє дітей та чоловік
Бесбардак• 20 июня 2025
Ответ дляНеначасі
Якщо там забилося чи туга пружина - кришка відсіку може відкриватися запізно. А що за таблетки?
Бесбардак• 20 июня 2025
Ответ дляПросто красавица
Ні, вони і ви не праві. Посудомийна - один з кращих винаходів. Те, що вам повезло з членами родини - в переважної більшості сімей не так. Ми з чоловіком працюємо, дитина навчається. Двох хвилин не вистачить навіть на ополоснути.
Бесбардак• 20 июня 2025
Ответ дляНеначасі
То ваша сім´я всі мили посуд і їх це влаштовувало? Чи їх влаштовувало, що мили ви?
Неначасі
• 20 июня 2025
Ответ дляБесбардак
Так меня обижают ,я ее купила за свои денюжку
думала это так классно ,но нет
СережкинаЯ• 20 июня 2025
Ответ дляПросто красавица
Пмм це не про швидкість, а про якість миття
Неначасі
• 20 июня 2025
Ответ дляБесбардак
Не ,они сами моют.
Бесбардак• 20 июня 2025
Ответ дляСережкинаЯ
Добавлю: і вільний час, і ’бархатні’ ручки
Неначасі
• 20 июня 2025
Ответ дляБесбардак
Мы тоже работаем ,и много.
Неначасі
• 20 июня 2025
Ответ дляБесбардак
СережкинаЯ• 20 июня 2025
Ответ дляНеначасі
думала это так классно ,но нет
А давно вона у вас? Може ви загружаєте неправильно і блокуєте розбризкувачі? Бо навіть без таблетки посуд вимиється якщо не сильно забруднений.
Неначасі
• 20 июня 2025
Ответ дляСережкинаЯ
Та лет 5 точно. Нотона так хорошо моет что редко пользуемся.
Бесбардак• 20 июня 2025
Ответ дляНеначасі
Мы тоже работаем ,и много.
То коли вони тоді миють посуд? Адже треба ще приготувати, поїсти....
Я вперше чую, щоб діти любили мити посуд. Чи всі в сім´ї - це чоловік і батьки?
СережкинаЯ• 20 июня 2025
Ответ дляНеначасі
Значить справа в машинці, якщо завжди погано миє.
из желе я• 20 июня 2025
Возможно для вашей ПИ этой таблетки много. Для моей Финиш тоже не подходит. Идеально подходил порошок Сомат, но его уже нет и дешевые таблетки DM
Неначасі
• 20 июня 2025
Ответ дляБесбардак
Муж.жена и ребёнок 16 л
из желе я• 20 июня 2025
Ответ дляНеначасі
У меня тоже. Попробуйте поменять таблетки. Моей Финиш совсем не подходит.
очки_ннадо• 20 июня 2025
Ответ дляиз желе я
А що з порошком Somat? Бо це мій фаворит, краще нього ніякі засоби не мили (досвід користування пмм у мене 11+ років). Завжди купую, і зараз наче в продажу є, спеціально подивилась. Ви мене налякали 😁
Дама_из_рекламы• 20 июня 2025
Таблетку кидайте внутрь не в отсек. А соль насыпана? Фильтр чистили?
из желе я• 20 июня 2025
Ответ дляочки_ннадо
В мене теж. Давно не бачила його в магазинах, але подивилась на сайтах Простора та Єви то наче є.
Неначасі
• 20 июня 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Соль все ок
Куда во внутрь?