Неначасі• 20 июня 2025

Девочки, помогите пожалуйста что с ПМ?

Посуда не вымыта , таблетка не расстворилась .
Поставила уже на 3.30
Просто красавица• 20 июня 2025
https://www.google.com/search?q=%D0%9F%D0%BE%D1%81...
Барабан для дорослих• 20 июня 2025
Щось з подачею води, може.
Бесбардак• 20 июня 2025
Щось заважає відкриванню відсіку для миючого
автор Неначасі • 20 июня 2025
То с самогоначала,как толко я ее купила . Все были против, но я настоящая и купила ее. А испечь все семья тыкает ,что этот говно
автор Неначасі • 20 июня 2025
Ответ дляБесбардак
Когда она остановится и открытая так отсек открыт а там та таблетка . Плёнки нет но песок лежит
Просто красавица• 20 июня 2025
Ответ дляНеначасі
Вони мають рацію.В мене посуда миється за пару хвилин.Двоє дітей та чоловік
Бесбардак• 20 июня 2025
Ответ дляНеначасі
Якщо там забилося чи туга пружина - кришка відсіку може відкриватися запізно. А що за таблетки?
Бесбардак• 20 июня 2025
Ответ дляПросто красавица
Ні, вони і ви не праві. Посудомийна - один з кращих винаходів. Те, що вам повезло з членами родини - в переважної більшості сімей не так. Ми з чоловіком працюємо, дитина навчається. Двох хвилин не вистачить навіть на ополоснути.
Бесбардак• 20 июня 2025
Ответ дляНеначасі
То ваша сім´я всі мили посуд і їх це влаштовувало? Чи їх влаштовувало, що мили ви?
автор Неначасі • 20 июня 2025
Ответ дляБесбардак
Так меня обижают ,я ее купила за свои денюжку думала это так классно ,но нет
СережкинаЯ• 20 июня 2025
Ответ дляПросто красавица
Пмм це не про швидкість, а про якість миття
автор Неначасі • 20 июня 2025
Ответ дляБесбардак
Не ,они сами моют.
Бесбардак• 20 июня 2025
Ответ дляСережкинаЯ
Добавлю: і вільний час, і ’бархатні’ ручки
автор Неначасі • 20 июня 2025
Ответ дляБесбардак
Мы тоже работаем ,и много.
автор Неначасі • 20 июня 2025
Ответ дляБесбардак
СережкинаЯ• 20 июня 2025
Ответ дляНеначасі
А давно вона у вас? Може ви загружаєте неправильно і блокуєте розбризкувачі? Бо навіть без таблетки посуд вимиється якщо не сильно забруднений.
автор Неначасі • 20 июня 2025
Она даже не отмыла, стеклянную миску для запекания...
автор Неначасі • 20 июня 2025
Ответ дляСережкинаЯ
Та лет 5 точно. Нотона так хорошо моет что редко пользуемся.
Бесбардак• 20 июня 2025
Ответ дляНеначасі
Мы тоже работаем ,и много.
То коли вони тоді миють посуд? Адже треба ще приготувати, поїсти....
Я вперше чую, щоб діти любили мити посуд. Чи всі в сім´ї - це чоловік і батьки?
СережкинаЯ• 20 июня 2025
Ответ дляНеначасі
Значить справа в машинці, якщо завжди погано миє.
из желе я• 20 июня 2025
На сколько см у вас ПМ?
из желе я• 20 июня 2025
Возможно для вашей ПИ этой таблетки много. Для моей Финиш тоже не подходит. Идеально подходил порошок Сомат, но его уже нет и дешевые таблетки DM
автор Неначасі • 20 июня 2025
Ответ дляиз желе я
На сколько см у вас ПМ?
автор Неначасі • 20 июня 2025
Ответ дляБесбардак
Муж.жена и ребёнок 16 л
из желе я• 20 июня 2025
Ответ дляНеначасі
У меня тоже. Попробуйте поменять таблетки. Моей Финиш совсем не подходит.
из желе я• 20 июня 2025
очки_ннадо• 20 июня 2025
Ответ дляиз желе я
А що з порошком Somat? Бо це мій фаворит, краще нього ніякі засоби не мили (досвід користування пмм у мене 11+ років). Завжди купую, і зараз наче в продажу є, спеціально подивилась. Ви мене налякали 😁
Дама_из_рекламы• 20 июня 2025
Таблетку кидайте внутрь не в отсек. А соль насыпана? Фильтр чистили?
из желе я• 20 июня 2025
Ответ дляочки_ннадо
В мене теж. Давно не бачила його в магазинах, але подивилась на сайтах Простора та Єви то наче є.
автор Неначасі • 20 июня 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Соль все ок
Куда во внутрь?