Щебетушка• 20 июня в 20:25
Белковый салат
Ваши любимые
Щебетушка
• 20 июня в 20:31
Ответ дляБабка_в_кедах
Тбилиси, но он с овощами.
Курица, грибы, ветчина- любимый у сына.
А заправка
Бабка_в_кедах• 20 июня в 20:33
Ответ дляЩебетушка
А заправка
Ну в первом там масло, винный уксус, кинза, орехи...оно вкус такой ’ грузинский’ дает. Во втором майонез)
ЛеньГуглить_правда• 20 июня в 20:48
Ответ дляЧорт і Шо
Серце або язик шинковані з маринованою цибулею і майонезом, обожнюю.
Серце+цибуля і все?
А як маринуєте цибулю?
Чорт і Шо• 20 июня в 20:55
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Серце+цибуля і все?
А як маринуєте цибулю?
Все, більше нічого, а цибулю просто тоненько шинкую соломкою, і роблю оцтову воду на смак, щоб було як лимонний сік, заливаю на кілька годин, злила і в салат. В дитинстві моєму цей салат ще робили з вареними легенями, але я легені прямо фу не люблю.
ЛеньГуглить_правда• 20 июня в 20:58
Ответ дляЧорт і Шо
Я дуже люблю запечене в мультиварці серце
Дякую за рецепт
Та легко!• 20 июня в 22:06
Тоже люблю Тбилиси, но я делаю с языком. Ещё курица, грибы жареные, сыр с майонезом.
Байрактарна• 21 июня в 13:00
Десь тут вичитала, дуже смачний.
Морква по-корейськи, печінка куряча смажена, гриби мариновані, червона квасоля з банки, цибуля смажена, трохи часнику. Заправка майонез, але я майонез не люблю, заправляла сметаною.