Пластилин_Колец• 21 июня 2025
Які фуд-блогери або нутріціологи вас надихають?
Чиї поради вважаєте корисними?
Летюча помилка• 21 июня 2025
Нема часу на це все. Їм те, що люблю і байдуже, що хтось після 10 годинних курсів вважає що він дуже розумний в цій сфері
Замороженная селедка• 21 июня 2025
как-то о разном
нутрициологов не смотрю, фуд0блогеров многих, но причем тут ’поради’?
фуд-блогеры дают вдохновение, визуал и иногда рецепты
а советы о чем? где лучше скатерть купить? или как поимдоры выбирать?
Гостра на язик• 21 июня 2025
я досить глибоко у цій темі)
сама вела фудблог здорового харчування з 2011 року, коли усе це тут лише починало набирати обороти і він був досить успішним по міркам тих часів. У мене була і реклама, і співпраця, і зйомки в телепередачах, і книга солідна випущена, і майстер-класи офлайн, і в Іспанії проводила типу ретрити (ось це було найцікавіше). І треба сказати, мене з тієї сторони дуже надихали люди, які писали, як змінилася їх фігура, харчування завдяки моїм рецептам. Не тисячі, але сотні повідомлень.
Але часи змінилися і зараз уся ця галузь стала ніби як і більш професійною, але і більш маркетингово-продуманою, з командою спеціалістів з реклами/просування і подібне замість душі.
У мене є окремий інста аккаунт, де я підписана саме на різні кулінарні блоги і заходжу туди за пошуком ідей іноді (я вже не веду блоги, але працюю офлайн у сфері здорового харчування).
Нутріциологів не люблю як клас. У свій час мені багато хто говорив, що я теж маю туди податися, але я ніколи не розуміла як це можливо без медичної базової освіти брати на себе відповідальність за здоров´я людей.
Пожарник• 25 июня 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
Мені подобається gigi_goes_vegan та kirstykaminiski
Кірсті цікава, таке враження що там акцент на ферментованих продуктах.