Полуничка• 21 июня в 11:24

А что, Ивана Купалы тоже перенесли?

Вечер понедельник, 23 июня 2025 г. – вторник, 24 июня 2025 г.

Рука - лицо
Парасюха• 21 июня в 11:25
и ваш день рождения тоже
празднуйте теперь на две недели раньше
автор Полуничка • 21 июня в 11:25
Вот по радио услышала, думаю, рано же ещё.
Кастрюлька• 21 июня в 11:27
так это ж языческий праздник, так что празднуйте
Сиренькая• 21 июня в 11:28
Ответ дляПолуничка
А яка вам різниця коли, якщо ви інфу з радіо черпаєте?
Svitlo_• 21 июня в 11:30
Ответ дляПарасюха
и ваш день рождения тоже
празднуйте теперь на две недели раньше
Ви день народження по світському календарю записували чи по церковному?
Я натуралка• 21 июня в 11:30
А як його святкують?
фан L.O.S.T.• 21 июня в 11:32
Ответ дляЯ натуралка
А як його святкують?
стрибають через багаття , кохаються до ранку , та вінки запускають у воду
Я натуралка• 21 июня в 11:32
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ого, то яка різниця коли?
Злюсь до кипіння• 21 июня в 11:36
Я не поняла, так когда празднуют?
Дуболом• 21 июня в 11:47
Купало привязан к солнцестоянию и всегда был либо 20, либо 21 июня и язычники празднуют именно в эти дни (плюс неделя до и неделя после).
То, что христианство переняло и переносило, это уже искаженный, хоть и языческий праздник облеченный в христианство. Сейчас, когда перенесли, он действительно ближе к настоящему, но христианам вряд ли будет приятно осознание что именно они празднуют
автор Полуничка • 21 июня в 11:53
Ответ дляСиренькая
Ну вообще-то всю жизнь он был с 6 на 7 июля.
Сколько_мне_лет?• 21 июня в 11:55
Идеально для меня это 7 июля, всегда тепло, лето, а сейчас какое купало Пусть зелень переносит что пожелает, я всю жизнь прожила с этими праздниками и дальше буду праздновать 7 января Рождество, 19 декабря Николая и тд тп
автор Полуничка • 21 июня в 11:56
Ответ дляСколько_мне_лет?
Да, вот и я также
Молчунья• 21 июня в 11:57
Ответ дляПолуничка
ну тому що тупі православні священники вважають себе вищими за природу і викривили усі дати
Різдво не може бути після нового року за визначенням цих свят, наприклад
Сколько_мне_лет?• 21 июня в 11:57
Ответ дляПолуничка
Ну так и празднуйте, или вам клоун 🤡 должен указать когда
автор Полуничка • 21 июня в 11:58
Ответ дляСколько_мне_лет?
Та просто услышала и удивилась. Пошла в гугл, действительно...
Молчунья• 21 июня в 11:58
Ответ дляСколько_мне_лет?
при чому тут ’зелень’, почитайте про суть календар григоріанський і юліанський - і зробіть висновки, вам до розумних чи до старовірів
Молчунья• 21 июня в 12:01
як же страшно і гидко жити поруч з малоосвіченими і тупими людьми, які навіть не намагаються розібратися у питаннях, а просто хочуть з дитинства закладені ’скрепи’ і ні про що не думати власними мізками
Сиренькая• 21 июня в 12:03
Ответ дляМолчунья
Інша справа ви. Дочекалися наказового перенесення і стали розумною (читати - дотримуватись нових скрепів).
Чи не чекали?
З народження раніше святкували?
Молчунья• 21 июня в 12:09
Ответ дляСиренькая
Чи не чекали?
З народження раніше святкували?
я у принципі атеїст,
так що усі ці свята для мене сакрального значення ніколи не мали
а як розвага, так, цілком подобається і різдвяна вечеря, і яйця фарбувати, і через вогонь стрибати - якщо є відповідний настрій
але дивно зовсім було б це робити принципово на самоті в окремий день, власне, розваги вже й не вийде, бо це не особисте

хоча язичництво мені саме увагою до природи імпонує, бо ми її частина..
тому приємно, коли хоч на свої задумані місця стають свята (прив´язані до сонця як воно було людьми задумано)
Сиренькая• 21 июня в 12:11
Ответ дляМолчунья
я у принципі атеїст,

Та звісно, як вас мокнули, то ви одразу атеїст. А чого ж тоді інших тупими називали?
Топтунша• 21 июня в 12:14
Ответ дляПарасюха
и ваш день рождения тоже
празднуйте теперь на две недели раньше
Аби ляпнути.
Молчунья• 21 июня в 12:18
Ответ дляСиренькая
де ви мене ’мокнули’? чим? атеїст я з дитинства, незалежно від ваших коментарів

Так, однозначно, тупі ті, хто як мінімум тут головним вважає ’клоуна/зелень’, хоча усі ці моменти були зафіксовані за багато століть до його народження. (Як і власне Росія розпочала війну задовго до того, як він прийшов до влади, хоча це вже взагалі інша тема, але є певні аналогії)

Як можна не спробувати елементарно почитати хоч коротко, звідки беруть початок усі ці свята і дати і який в них закладено сенс. Перед тим, як висловлювати про це свою думку.
Голубка миру• 21 июня в 12:55
Ответ дляСиренькая
то ли дело тик ток и фб, да?
Сиренькая• 21 июня в 13:04
Ответ дляГолубка миру
то ли дело тик ток и фб, да?
🤣 Ви не зрозуміли про що я написала автору? Треба пояснити?
Та никада в жизни• 21 июня в 13:04
Ответ дляМолчунья
я у принципі атеїст,

Як класно ви відповіли . Жаль, що даремно - скрєпним немає чим думати
муха в кедах• 21 июня в 13:21
Ответ дляПолуничка
Все ваше життя) ви ж уточнюйте)
ЛеньГуглить_правда• 21 июня в 19:30
Ответ дляДуболом
Хай терплять)))
ЛеньГуглить_правда• 21 июня в 19:31
Ответ дляПолуничка
З 6 на 7 липня - це Іоанна Хрестителя за юліанським календарем.
А Купала - на сонцестояння