Несу пургу• 21 июня 2025

Отдых в Тилигульском лимане

Всім привіт хто відпочивав у тилигульском Лимане. Чи маються там місця для відпочинку на дому , готелі чи щось таке , можливо контакти підскажите і вообще які враження від відпочинКу?
ЛюблюДевчонок• 21 июня 2025
По першому питанню не підкажу - живемо відносно поруч, і їздимо машиною туди-назад. Бачили неоднорозаво відпочиваючих з палатками. По відпочинку - з миколаївської сторони є непоганий пляж з шезлонгами, туалетами, душем, є устрична ферма (там не була), вода в липні чиста, можна рибок роздивитись, в серпні вже може цвісти.

Марічка• 21 июня 2025
Там Коблево с развитой инфраструктурой, отели, базы отдыха. Со стороны Одесской области дачи. Многие сдают. На пляж надо спускаться с обрыва.
Вилосипедниця• 21 июня 2025
Ответ дляМарічка
какое Коблево?! Коблево обстреливают.
Марічка• 21 июня 2025
Ответ дляВилосипедниця
какое Коблево?! Коблево обстреливают.
Так автор собралась на тилигул, значит людей это не останавливает.
И если сравнивать с тем как обстреливают затоку и Одессу, то там тихо.
У нас дача напротив Коблево, отлично там отдыхаем.
Мааарковная• 21 июня 2025
Коблево( базы отдыха) все закрыто, на берегу ежи и колючка, к морю выхода нет.
Вчера заехали, думали может кто то работает из баз с бассейном. Увы.
Тилигулка пустая, первая коса, только ребята катаются на досках с парусами. Вода ледяная, но прозрачная.
На второй косе где туалет и типа инфраструктура, не были, но шевеление людей видели.
Но там нет домиков для отдыха.
Мааарковная• 21 июня 2025
Тилигулка это безопасно по поводу мин, но это по сути лужа, колючки, ракушки под ногами, ооооочень много людей когда жарко и по сути рассчитано только на однодневный отдых.
Вверху есть деревня, наверное, можно снять комнату, но овчинка выделки не стоит
Лукава_Кiшка• 21 июня 2025
Ойстервіль
Посмотрите устричную ферму, там поставили глемпинги. По ценам не подскажу.

Не їм після шостої• 21 июня 2025
Ответ дляМааарковная
Но там нет домиков для отдыха.
Як нема, є все. На самій косі будиночки за 3000 за ніч. В селі люди здають в різну ціну.
Не їм після шостої• 21 июня 2025
Ми знімали у Артема 066 007 6374 будинок на Миколаївській стороні, в Українці. 300 з людини. Будиночок старий, але чистий, є унітаз, ванна, бойлер, кухня з газом. Може наповнити басс. Є ще душ літній вуличний. Вайфай хороший, тягнув наради, фільми, норм працювала там.

Ще знімали в минулому році ’Червонка хостел’, хазяйка Тетяна, оце не раджу взагалі. Душ відсутній, бочки з водою і ковшик, туалет типу сортир. Кухня жирна і брудна неймовірно, всюди павутина, бруд, пил, жесть. І не було куди з´їхати - всюди зайнято.
Сам лиман прекрасний, і хвильки, і штиль. Кафе на устричній фермі відстійне, там можна тільки устриць брати. н
На равликовій і просто рибне норм. Магазини нормальні, у людей можна купити фрукти-яйця-молочку. Винокурня Лаутарі теж норм, цікаві господарі, все справжнє, підвали з бочками, дегустація, як має бути.