Твердая валюта• 21 июня в 12:52

Ви б пішли працювати, якби чоловік утримував вас повністю?

очки_ннадо• 21 июня в 14:09
Ответ дляПускаю бісики
Страшно за вас. Моя мама так само думала …
І шо з нею сталося, чоловік покинув в пенсійному віці?
Пускаю бісики• 21 июня в 14:10
Ответ дляочки_ннадо
Гірше але ви цього не зрозумієте
очки_ннадо• 21 июня в 14:13
Ответ дляПускаю бісики
Гірше але ви цього не зрозумієте
Цікаво що може бути якщо не дарувати чоловіку подарунки? Я своєму 25 років не дарую і він не переймається з цього приводу.
очки_ннадо• 21 июня в 14:16
Ответ дляПускаю бісики
Мені 42. Робота мені вже не потрібна).
Я незалежна.
Але ви навіть не зрозумієте про що я - тому не будемо напрягатися)
На пенсії?
Пускаю бісики• 21 июня в 14:16
Ответ дляочки_ннадо
На пенсії?
Я ж казала) не зрозумієте )
Не рахую, а вважаю• 21 июня в 14:18
Ответ дляПускаю бісики
Але хто ви на сьогодні? Пусте місце без нього
Мама? Так таких мільйони
Так я не сперечаюсь. Нехай навіть буду не пустим, а порожнім. Я ж не претендую на якесь місце в цьому світі серед мільярдів таких же порожніх місць. Просто живу своє життя, як і всі інші.
І зверніть увагу, не така озлоблена до інших навідміну від деяких)
Не рахую, а вважаю• 21 июня в 14:25
Ответ дляКлевотница
Ми робимо те саме, ще й на роботу ходимо.
Так ходіть собі з радістю. Вам ніхто не забороняє, ми ж не в Афганістані. Це чудово коли в людини вистачає часу та енергії і на родину, і на роботу, і на себе.
Однозначно• 21 июня в 14:28
Ответ дляочки_ннадо
Можна подумати якщо ви ходите на роботу то не прибираєте в хаті і їсти не готовите.
Я не хожу на работу. Но да, дома я не убираю.
Кіна не буде• 21 июня в 14:29
Ні
очки_ннадо• 21 июня в 14:39
Ответ дляОднозначно
До чого тут забезпечення чоловіка і прибирання , у нас в країні 99 % працюючих самі прибирають в себе вдома. Це вам не ОАЄ де майже кожна родина має помічницю по хозяйству. Якщо я не ходжу на роботу то мені достатньо часу на все , я б і не хотіла щоб хтось чужий рився в моїх трусах якщо я сама це можу зробити.
Значит надо• 21 июня в 14:40
Ответ дляИнста_Богиня
Я тепер повинна жити тільки його інтересами? Мої бажання та амбіції мабуть потрібно задвинути на 10 план. Народити дітей і хрест на собі поставити.
А вас заставляли рожать? Почему нельзя было просто не рожать и жить как нравится?

И да, никто не говорит, что бы с рождения ребенка все жизнь ему посвятить, но бросать его в годик, когда ему мега нужна мама, а маме самое интересное в жизни как растет ребенок (кто хотел детей), все таки не нормально.
Самая СоветЧиваЯ• 21 июня в 14:44
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Коли тут пишуть про нудно сидіти вдома, де ви стільки часу берете? Я не працюю, поки вранці всіх проведу на роботу в школу, перед тим приготувати сніданок, потім привести до ладу житло після ранішнього погрому, далі себе в порядок, потім спорт або англійська, щось приготувати на обід та вечерю, поїхати забрати дітей зі школи, нагодувати, допомогти зробити домашку, далі розвести на гуртки, потім вечірня рутина. Я до вечора так втомлююсь, про який вільний час та нудьгу тут пишуть?
У мене все те саме і плюс 8 год роботи в офісі. :)
І я не втомлююсь. Щось ви не так організували.
Инста_Богиня• 21 июня в 16:02
Ответ дляЗначит надо

Ні. Не змушували, але якщо я ще посиджу, то як спеціаліст буду все.
Значит надо• 21 июня в 16:18
Ответ дляИнста_Богиня
Ну, значит вы такой специалист 🤷
Инста_Богиня• 21 июня в 16:21
Ответ дляЗначит надо
Ну, значит вы такой специалист 🤷
Ні, сфера діяльності така, що треба постійно вчитися та підлаштовуватися под зміни, якщо до 3 років чи більше сидіти, то заново буде дуже малоймовірно повернутися.
Значит надо• 21 июня в 16:42
Ответ дляИнста_Богиня
Ну смотрите, я юрист и занимаюсь тендерами, изменения в моей сфере ежемесячно или даже чаще, но при этом это мне не мешает быть с ребенком которому скоро 6 и работать на лайт версии удаленно.
Тумба-юмба• 21 июня в 16:49
Да, я всегда работала, хотя муж всегда нормально обеспечивал. Сейчас временно не работаю (так, небольшие подработки на 12-18 тысяч) - очень некомфортно
Инста_Богиня• 21 июня в 18:46
Ответ дляЗначит надо
Я айті, і так ШІ наступає на п´ята(
Значит надо• 21 июня в 19:41
Ответ дляИнста_Богиня
Я айті, і так ШІ наступає на п´ята(
Фиговое оправдание)
Горня капучіно• 21 июня в 20:34
Конечно, чего дома сидеть.
Подтяжка• 21 июня в 23:55
Ответ дляБачу_майбутнє
Я не працювала більше 10 років, але завжди була зайнята, бо багато хоббі мала + спорт+дитина. Але я відчувала, що мені чогось не вистачало, самореалізації, зараз працюю онлайн, морально більш задоволена, фізично трохи складніше, але я знаю, що не хочу вже сидіти без роботи. Але я і не працюю 8 годин щодня, сама собі складаю графік+ бонус у вигляді власної зарплати.
Ким працюєте, поділіться пліз)