ksenbaz• 23 июня 2025

А война только начинается, дорогие мои..

Президент США Дональд Трамп застеріг Іран від дій у відповідь на удари, які було завдано Штатами по іранських об´єктах. Про це говориться у його заяві.

’На Іран чекає або мир, або трагедія, набагато страшніша за ту, яку ми спостерігали протягом останніх восьми днів. Пам´ятайте, що залишилося ще багато цілей. Сьогоднішня була найскладнішою і, можливо, найсмертоноснішою’, - попередив він.Корпус вартових ісламської революції (КВІР) Ірану заявив, що війна ’насправді починається прямо тепер’ після того, як США завдали удару по ядерних об´єктах Ірану. Про це пише Euronews з посиланням на заяву КВІР.Єменські хусити заявили про вступ у війну на Близькому Сході та анонсували атаки в Червоному морі, якщо Сполучені Штати втрутяться в конфлікт з Іраном. Відповідну заяву опублікували Збройні сили Ємену в соцмережі Х.Україна підтримала удари США по Ірану

МЗС України підтримує удари США по ядерних об’єктах Ірану та наголошує на необхідності припинення іранської ядерної програми, яка загрожує безпеці Близького Сходу і світу. Про це мовиться у заяві МЗС https://ua.korrespondent.net/ukraine/4792745-pidsu...
автор ksenbaz • 23 июня 2025
надеюсь 3 мировая все таки начнется..............сил моих больше нет...........
lekon-lekon• 23 июня 2025
Всі світові війни починаються в Європі, до чого тут Близький Схід?
FearlessN• 23 июня 2025
Смотрю кто-то выспался, есть силы фонтанировать бредом?
автор ksenbaz • 23 июня 2025
Ответ дляlekon-lekon
мені все одно.аби не влучили в шарм і хургаду.там до ізраілю рукою подати.в літак в отель щоб не влучили і турція яка з іраном граничить не влізла
автор ksenbaz • 23 июня 2025
Ответ дляFearlessN
десятки мільйонів українців сплять взагалі то
LudaSHS• 23 июня 2025
Якось не стурбована зовсім, захід колективний сам взрощує ці гідри. А слабкість інституцій, союзів, міжнародного права - і опля - бомбят в 21 ст кого хоч і як хоч, всім по барабану. І це почато - ящик Пандори відкрито
Contento• 23 июня 2025
Ответ дляFearlessN
Она каждый день эту тему пишет . Как у неё нет сил и она надеется , что третья мировая начнётся. Но каждый день этот бред строчить на Советчице сил хватает
LudaSHS• 23 июня 2025
До речі Сша випустили методичку , як реагувати при загрозі жителям Сша, основний акцент на хакерські атаки і т д, але ж
Дожилися. Все сталого миру не має, 20 сторіччя кануло в лєту
TAM-rico• 23 июня 2025
Ответ дляFearlessN
Вона вчора ввечері те саме писала. Сподівається на третю світову, бо іі полишили сили
Tatius_ka• 23 июня 2025
Ответ дляksenbaz
Принаймі 4 мільйона киян сьогодні НЕ спали
Ollka• 23 июня 2025
Ответ дляksenbaz
Робочий день, навіть після такої ночі, ніхто не відміняв.
Nathalie27• 23 июня 2025
Ответ дляksenbaz
Думаєте, з початком третьої світової сили зʼявляться?
Nathalie27• 23 июня 2025
Ответ дляksenbaz
Повертайтесь додому, тут Вам буде спокійніше
КлавдіяЧерепиця• 23 июня 2025
Что, вам в дурке снова выдали телефон?
Предлагаю не вмешиваться, автор обычно ведёт очень увлекательные диалоги сам(а) с собой)
Najat• 23 июня 2025
Вот зачем нам занимать чью-то сторону в их конфликте( Сохранили бы нейтралитет, ещё не известно чем все обернется. А нам не друзья ни те, ни другие.
автор ksenbaz • 23 июня 2025
Ответ дляContento
Удалено администрацией...
автор ksenbaz • 23 июня 2025
Ответ дляКлавдіяЧерепиця
Что, вам в дурке снова выдали телефон?
Удалено администрацией...
автор ksenbaz • 23 июня 2025
Ответ дляNathalie27
я дома а вот как летать на морюшко?
автор ksenbaz • 23 июня 2025
в сенае с шарма самолет терористы хлопнули ракетой .гиркин вон на донбасе тоже самолет сбил в иране наш самолет сбили
Letruaa• 23 июня 2025
Ответ дляksenbaz
Вам лікування вже призначили лікарі?
Letruaa• 23 июня 2025
Ответ дляksenbaz
я дома а вот как летать на морюшко?
Їхати,є безліч варіантів
Contento• 23 июня 2025
Ответ дляksenbaz
Удалено администрацией...
Маня, так это же ты и строчишь о голоде , холоде и третьей мировой ). Ты уже забываешь о чём троллишь ?
автор ksenbaz • 23 июня 2025
Ответ дляContento
нет мертветчуковский троль я все помню
автор ksenbaz • 23 июня 2025
Ответ дляLetruaa
Їхати,є безліч варіантів
автобусом нет
Contento• 23 июня 2025
Ответ дляksenbaz
нет мертветчуковский троль я все помню
Да все уже знают Маня , что у тебя с памятью проблемы. Зато весь форум тебя узнаёт в любой теме
автор ksenbaz • 23 июня 2025
Ответ дляLetruaa
Вам лікування вже призначили лікарі?
а вы уже бросили швабру и получили диплом врача?
coch100• 23 июня 2025
Ответ дляksenbaz
Хз как они спят, у нас этой ночью не спалось вообще(
Letruaa• 23 июня 2025
Ответ дляksenbaz
автобусом нет
Ну то сидіть дома і строчіть цей брєд
автор ksenbaz • 23 июня 2025
Ответ дляContento
да все уже давно угорают с мертветчковской ботни
автор ksenbaz • 23 июня 2025
Ответ дляcoch100
десятки миллионов украинцев дома спали.но утром прочли новости за столицу