Президент США Дональд Трамп застеріг Іран від дій у відповідь на удари, які було завдано Штатами по іранських об´єктах. Про це говориться у його заяві.
’На Іран чекає або мир, або трагедія, набагато страшніша за ту, яку ми спостерігали протягом останніх восьми днів. Пам´ятайте, що залишилося ще багато цілей. Сьогоднішня була найскладнішою і, можливо, найсмертоноснішою’, - попередив він.Корпус вартових ісламської революції (КВІР) Ірану заявив, що війна ’насправді починається прямо тепер’ після того, як США завдали удару по ядерних об´єктах Ірану. Про це пише Euronews з посиланням на заяву КВІР.Єменські хусити заявили про вступ у війну на Близькому Сході та анонсували атаки в Червоному морі, якщо Сполучені Штати втрутяться в конфлікт з Іраном. Відповідну заяву опублікували Збройні сили Ємену в соцмережі Х.Україна підтримала удари США по Ірану
МЗС України підтримує удари США по ядерних об’єктах Ірану та наголошує на необхідності припинення іранської ядерної програми, яка загрожує безпеці Близького Сходу і світу. Про це мовиться у заяві МЗС
lekon-lekon• 23 июня в 09:26
Всі світові війни починаються в Європі, до чого тут Близький Схід?
Nathalie27• 23 июня в 09:49
Ответ дляksenbaz
надеюсь 3 мировая все таки начнется..............сил моих больше нет...........
Думаєте, з початком третьої світової сили зʼявляться?
Nathalie27• 23 июня в 09:51
Ответ дляksenbaz
мені все одно.аби не влучили в шарм і хургаду.там до ізраілю рукою подати.в літак в отель щоб не влучили і турція яка з іраном граничить не влізла
Повертайтесь додому, тут Вам буде спокійніше
КлавдіяЧерепиця• 23 июня в 09:55
Что, вам в дурке снова выдали телефон?
Предлагаю не вмешиваться, автор обычно ведёт очень увлекательные диалоги сам(а) с собой)