Первая ласточка инфляции• 23 июня 2025
Як такий живіт може бути? Шо він так стирчить. Це ужас
Первая ласточка инфляции
• 23 июня 2025
Ответ дляНа_оба_рот
Что по диастазу?
узи делали?
рожали ли недавно?
узи делали?
рожали ли недавно?
5 років тому народила
Діастаз маю
Первая ласточка инфляции
• 23 июня 2025
Ответ дляLacrimo
На фото живіт який родив в дуже гарному стані! Зайнятись пресом і ходьбою. Носити утяжку на живіт, затягувати як корсет. На час ходьби по дому і вулиці, на ніч і на час качання пресу (100-200 в день ) знімати, решту часу ходити і намагатись потугіше затягнути ( без дисконфорту). До 4 місяця , максимум 5 буде плоский, якщо нема медичної проблеми розходження мязів. Але я там не бачу цього. По своєму досвіді, з часом під час ходьми повернеться звичка під корсетом ходити з втягуванням живота своїми мязами, і повернеться як до родів. Біля пупка ота трохи розтягнута шкіра і розтяжки можуть залишитись. Треба мастити кремами від шрамів і жирненькими.
В мене розходження мязів
Я сама це зрозуміла коли пальці всунулись в живіт
Первая ласточка инфляции
• 23 июня 2025
Ответ дляНа_оба_рот
Якщо це діастаз, то поради типу Ваших можуть привести до тотальної грижі
Діастаз
А до якого лікаря з ним йти
Зубная фея• 23 июня 2025
Ответ дляМerida
Я б сказала, что у вас проблемы с мышцами живота. Поэтому и вываливается
Там до тех мышц еще полметра жира.
Гарачий Чокалад• 23 июня 2025
ну мой живот после родов
потом питание и спорт - живот ушел - были кубики - но много спорта
сейчас опять беременная и опять большой живот............
Не против• 23 июня 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Діастаз
А до якого лікаря з ним йти
До хірурга
Ответ дляПервая ласточка инфляции
В мене розходження мязів
Слабке розходження може зійтись. Якщо від родів небагато часу пройшло вправи ще можуть допомогти. Після парочки місяців можна іти до лікарів. Вони з великим задоволенням направлять на операцію . У мене місяць точно дирка була, і живіт був набагато в гіршому стані, особливо шкіра розтягнута ( правда без розтяжок), стало на місце. Якщо це перші роди, вірогідність, що не зійдеться дуже невелика. Якщо лікарі вам уже поставили діагноз і направили на операцію - нема смислу писати запитання на форумі. Я з таким животом ніколи не пішла б на операцію, спершу не спробувавши пофіксити самій. Любий лікар , адекватний скаже, що органи, мязи і шкіра стають на місце до 3-4 місяця І якщо їм помогти а не жалітись на форумах - то все може спрацювати. Надіюсь вам лікар призначив такий діагноз не через 2 тижні після родів.
Первая ласточка инфляции
• 23 июня 2025
Ответ дляЗубная фея
Там до тех мышц еще полметра жира.
Точно жирна?
Зубная фея• 23 июня 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Точно жирна?
На втором фото очень хорошо виден захват жира рукой.
Первая ласточка инфляции
• 23 июня 2025
Ответ дляЗубная фея
Так це зайва розтягнута шкіра
В мене дуже багато розтяжок
Зубная фея• 23 июня 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Так це зайва розтягнута шкіра
В мене дуже багато розтяжок
Толщина кожи женщины средний комплекции 3-5 мм. На фото захват который измеряется как мин 5-7 см чистого сала.
Зубная фея• 23 июня 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Так це зайва розтягнута шкіра
В мене дуже багато розтяжок
Я могу конечно написать что на втором фото вы оттянули кубики пресса, но очевидность ситуации от этого не изменится.
Первая ласточка инфляции
• 23 июня 2025
Ответ дляЗубная фея
Може його відрізати? Чи апаратними процедурами?
Спорт не люблю
Можу багато ходити і не їсти
Спорт не люблю
Можу багато ходити і не їсти
Зубная фея• 23 июня 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Спорт не люблю
Можу багато ходити і не їсти
Спорт не люблю
Можу багато ходити і не їсти
Можно хирургически. А толку от той липосакции если много едите и мало шевелитесь. Более здоровым методом избавления от жира считаю умень шение калорий и увеличение физ нагрузки.
Ответ дляЗубная фея
Там до тех мышц еще полметра жира.
Ага, и жир именно возле пупка. Бока нн жирные, спина тоже. Это чисто мышечной каркас..которого нет. И органы вываливается вперёд. Поэтому и вид такой. У меня тоже самое, но кожа ещё хуже. Потому что в растяжках. С учётом отсутствия лишнего веса. Врач видит один путь - мышцы ушить( а потом закачать хлрошо), лишнюю кожу отрезать. Зама она не уйдёт никогда.
Зубная фея• 23 июня 2025
Ответ дляМerida
Живот выдает вперед потому что гравитация выдавливает сало вниз, это просто объяснить.
Зубная фея• 23 июня 2025
Ответ дляМerida
Что-бы был мышечный каркас надо сначала сало сгонять что-бы мышцы начинали работать.
к.Буланова• 23 июня 2025
Ответ дляЗубная фея
Ви розумієте, що таке діастаз? Який нахєр каркас.
Зубная фея• 23 июня 2025
Ответ дляк.Буланова
Про каркас не я пишу, а Мerida
к.Буланова• 23 июня 2025
Ответ дляЗубная фея
Про каркас не я пишу, а Мerida
Так вона все правильно пише, Ви не читаєте нормально, який каркас, коли м´язи розійшлися.
Первая ласточка инфляции
• 23 июня 2025
Ответ дляМerida
У автора нет того количества жира, чтоб был такой живот. Она б была вся в жире.
Згідна з вами
Я 58 кг 172 см зріст..
Первая ласточка инфляции
• 23 июня 2025
Ответ дляLacrimo
Діло в тому що це 3 роди
І були вони 5 років тому
Первая ласточка инфляции
• 23 июня 2025
Ответ дляМerida
Вас не поймут те, кто с таким не столкнулся. Поэтому и умничают про жир.У вас не запущенный вариант. И можно мини пластикой поправить. Сходите на консультацию.
Це точно.. дякую вам
Головне розумію що я не одна така
Зубная фея• 23 июня 2025
Ответ дляк.Буланова
Там нет мышц, сплошное сало.
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Це точно.. дякую вам
Головне розумію що я не одна така
У меня ситуация ещё хуже. У меня на животе живого места нет от растяжек. Плюс кесарево.. и так и висит этот фартук.( при 58-60 : 169 рост) Была на консультация, все сказали родите сначала нужное количество вам детей, потом делайте. Сейчас скоро рожать, что будет с животом, боюсь представить.
Первая ласточка инфляции
• 23 июня 2025
Ответ дляМerida
Легких вам родів😊 а там далі хірург допоможе