Фея_3уровень• 23 июня в 15:46

У якому віці у ваших доньок зʼявився явний запах поту під пахвами?

Моїй доньці 9,5 р, невже так рано може бути запах? Памʼятаю, у мене він зʼявився пізніше, після початку менструацій.
Донька у мене росла, 140 см, 35 кг.
Дело было давно• 23 июня в 15:48
Так, може. Зараз цей вік з 9 може бути.
У доньки в класі 10-11 років, у більшої частини дівчат вже місячні
Ниф_ниф• 23 июня в 15:49
Лет в 9-11, точнее не вспомню. Период гормональной перестройки. Они все сейчас ранние
Файна пані• 23 июня в 15:51
в 9 лет
Бяки-козяки• 23 июня в 15:58
У старшей в 11, у младшей в неполных 9.
Попельшка• 23 июня в 16:00
У сусідки вже трохи почало чути щ 8р. Теж була в шоці мама але звернулася до ендокринолога і та заспокоїла що буває і так рано
Без комплексів• 23 июня в 16:04
Моя займається спортом, ’пахнути’ почала років в 9 -ть.
Альфред Шнитке• 23 июня в 16:07
в 8 років, 24 кг десь була
При чому у її брата-близнюка досі нічого такого немає (зараз майже 10 років)
Файна дівка• 23 июня в 16:33
З 5 років, зараз 9
автор Фея_3уровень • 23 июня в 16:44
Дякую, дівчата, ви мене заспокоїли. Рання дівчуля, виходить. Про менструації я їй вже все розказала, на всякий випадок.