Кумася• 23 июня 2025
Как часто вы делаете анализы крови (для профилактики)?
Файно Замало• 23 июня 2025
Раз в полгода. Развёрнутый крови, комплекс на липопротеины -показывает холестерин ,витамин Д
Додекаэдр• 23 июня 2025
Я мене завжди все життя хороші аналізи крові. Роблю раз на рік, але не частіше. Є проблеми зі здоров´ям, але аналізи завжди ідеальні. Мабуть на початковій стадії нічого ті аналізи не показують.
Без комплексів• 23 июня 2025
По мірі необхідності. Тобто, коли збираюся на консультацію до лікаря (переважно, це кардіолог, ендокринолог, невролог), здаю необхідні аналізи і проходжу необхідні обстеження.