ОйЙой• 24 июня в 08:52

Київ. Як жити далі?

Щось змінилось в захисті міста, вам не здається? Ми ходимо в підвал, але це вже не врятує. Раніше ракети збивали, тепер щось змінилось і це змінює нашу відносну безпеку. Не хотілось, але тепер замислююсь про виїзд, бо двоє дітей.
Що ви думаєте про захист Києва?
Потужна махіна• 24 июня в 09:21
Ответ дляЩира українка
По всій не буде
вам лично от путлера пообещали?
Брюльтик• 24 июня в 09:22
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Навіть пво Ізраїля, збило при масовій- 50% , а вона менша нашої масової.
При тому , що в них територія менша Київської області , вони мають по периметру не тільки патріоти, багато, а супер нові американські установки, які ми не маємо, і навіть не мріємо. І скільки пропускають.
Саме тому їхні війні тривають декілька днів.Тому що розуміють всю безперспективність довгих війн.Це не ми,які душу й тіло положать за свободу,яка на кладовищі вже нікому не потрібна буде.
Скромняшка• 24 июня в 09:22
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Модернізують шахеди, наростили виробництво, їх в пригороді вже не видно, мобільні групи пво не справляються, всі пишуть- треба дрони перехоплювачі, наші запізнилися з програмою, а їх є у нас, розробки декількох видів
І треба удар ракетний по заводу шахедів в рф. І не має чим. Досі наша ракетна програма пасе задніх, а в генштабі замість профі лояльні(
Живу в пригороде, раньше сбивали, а теперь все пролетают
Щира українка• 24 июня в 09:22
Ответ дляПотужна махіна
вам лично от путлера пообещали?
А вам повідомили ’лично от путлера’, що буде?
60 метрів сметани• 24 июня в 09:22
Ответ дляБокс-орун
Это сарказм?
Нет, см выше
Девочки говорят в Ужгород не долетает
я им верю
Дайте вподобайок• 24 июня в 09:22
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Не треба рівняти мопеди з балістикою, яка летить мінімум з стратосфери.
Тро Нью-Йорку• 24 июня в 09:22
Ответ дляУраганнаЯ
Нормально всё, сняла жилье, отдала в садик детей, живем в Трускавце.
А как с работой, где нашли, кем устроились?
60 метрів сметани• 24 июня в 09:23
Ответ дляПотужна махіна
вам лично от путлера пообещали?
Львов не посмеют трогать.
Красота неземная• 24 июня в 09:23
Ответ дляМексиканочка
Интересно, где делись эти хохочущие ’эксперты’, рассказывавшие про допотопное и ржавое вооружение у раши?
Маня поки на городі, зараз прийде
Додаю напруги• 24 июня в 09:23
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Их баллистикой закидывают.
Баллистику мы никогда не сбивали.
Сразу пуск и прилет.
Потужна махіна• 24 июня в 09:23
Ответ дляЩира українка
оружие совершенствуется, аппетит растет, а почему нет?
ВсеПроВсехЗнаю• 24 июня в 09:23
Ответ дляКрасота неземная
Не знаю, вже навіть є плани купувати щось на Закарпатті.
Потрібно це зупиняти і негайної так далі жити не можна
(Чекаю місцевих патріоток з яйцями, ШУРУЙТе в окоп!)
Зупиняти? Ми в змозі зупинити? Як?
Тільки не пишіть про міфічних дипломатів, я не вірю в це зараз, і міжнародне право
Красота неземная• 24 июня в 09:25
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Зупиняти? Ми в змозі зупинити? Як?
Удалено администрацией...
Бокс-орун• 24 июня в 09:25
Ответ для60 метрів сметани
на цены прежде гляньте.
Видела, спасибо за совет
Красота неземная• 24 июня в 09:26
Ответ дляЧучало яблуні
Мене дивують люди, які не привязані до Києва ні якоюсь супер-важливою роботою ні житлом. ЧОГО там сидіти? Столиця без вас не обійдеться?
Чи у вас психіка запасна є? Виїдьте в спокійне місто й побудьте там поки...
В мене знайома переїхала з тот в Київ, працює в вчителькою й ниє як же їй важко й страшно й психіка не витримує в Києві...А ЯКОГО там сидіти - відповіді нема.
Платити за зйом купу грошей, заробляти три копійки, витрачати купу часу на дорогу - зато в столиці?
А в кого декілька квартир тут,то що робить?
Щира українка• 24 июня в 09:26
Ответ дляПотужна махіна
Ну якщо ви задаєте таке запитання, то ви нічого не знаєте
60 метрів сметани• 24 июня в 09:26
Ответ дляБокс-орун
Видела, спасибо за совет
Львов сейчас элитный город, не для нищебродов.
Красота неземная• 24 июня в 09:26
Ответ дляПрокачую сідниці
думаю, що треба допомагати і донатити. кожен хоче безпеки та захисту, але нічого не робить для цього. а вибачте хлопцям , щоб виїхати на завдання треба авто, шини, їжа, гігієна, нормальна тактична аптечка і тд.
Яким чином донати мене врятують?
Мексиканочка• 24 июня в 09:26
Ответ дляКрасота неземная
Маня поки на городі, зараз прийде
Ну, какой огород? Маня ищет свободное место на парковке у Ле Сильпо, чтобы успеть купить по акции Блю лейбл и трюфели. Вы же знаете, парковки забиты, к кассе не протолкнуться...
60 метрів сметани• 24 июня в 09:26
Ответ дляКрасота неземная
Оставлять и уезжать, советуют экспертки по ПВО Украины.
Красота неземная• 24 июня в 09:27
Ответ для60 метрів сметани
Людей не хватает потому что каждая женщина прячем под юбкой своего мужчину. Пусть другие воюют, а мой дома сидит.
Удалено администрацией...
ВсеПроВсехЗнаю• 24 июня в 09:27
Ответ дляМексиканочка
То есть, видя пример Израиля, нашим нужно и не рыпаться, а просто разгребать завалы и тушить пожары? Ок, понятно.
Ні потрібно прислухатися до дотичних профі в сфері дронів і реб, і завчасно робити нові програми.
Потужна махіна• 24 июня в 09:27
Ответ дляЩира українка
А вы то точно знаете . Не будут, потому что вам не хочется. Так оно и работает, сто процентов))
Планшетница• 24 июня в 09:27
Ответ для60 метрів сметани
Тихое место это где? Я тоже туда хочу.
ЗУ или небольшие города в ЦУ. На Волыни тоже сейчас явно спокойнее чем в Киеве.
60 метрів сметани• 24 июня в 09:27
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Правильно! Надо послать это сообщение Сырскому, а то не знают как быть.
Єдина Країна• 24 июня в 09:27
Ответ дляЧучало яблуні
В Києві є робота. Хоч якась. І все ж було більш безпечно, ніж наприклад в нас у Харкові. Багато знайомих переїхали в Київ. В інших місцях роботи нема.
Щира українка• 24 июня в 09:28
Ответ дляПотужна махіна
Як буде, незнає ніхто,і ви також )))
Красота неземная• 24 июня в 09:28
Ответ для60 метрів сметани
Ппо в нас паршиве, тут і експертом не треба буть
Потужна махіна• 24 июня в 09:28
Ответ для60 метрів сметани
Сырский точно знает, надо дедов в пехоту отловить побольше, поможет.
60 метрів сметани• 24 июня в 09:28
Ответ дляЄдина Країна
Удалено администрацией...