ОйЙой• 24 июня 2025

Київ. Як жити далі?

Щось змінилось в захисті міста, вам не здається? Ми ходимо в підвал, але це вже не врятує. Раніше ракети збивали, тепер щось змінилось і це змінює нашу відносну безпеку. Не хотілось, але тепер замислююсь про виїзд, бо двоє дітей.
Що ви думаєте про захист Києва?
Брюльтик• 24 июня 2025
Ответ дляЩира українка
фото
Сколько у нас статистов развелось,начиная от президента.Не государство,а отдел статистики
Чучало яблуні• 24 июня 2025
Мене дивують люди, які не привязані до Києва ні якоюсь супер-важливою роботою ні житлом. ЧОГО там сидіти? Столиця без вас не обійдеться?
Чи у вас психіка запасна є? Виїдьте в спокійне місто й побудьте там поки...
В мене знайома переїхала з тот в Київ, працює в вчителькою й ниє як же їй важко й страшно й психіка не витримує в Києві...А ЯКОГО там сидіти - відповіді нема.
Платити за зйом купу грошей, заробляти три копійки, витрачати купу часу на дорогу - зато в столиці?
Потужна махіна• 24 июня 2025
Так скоро по всей стране так будет прилетать, разве что за границу ехать.
Прокачую сідниці• 24 июня 2025
думаю, що треба допомагати і донатити. кожен хоче безпеки та захисту, але нічого не робить для цього. а вибачте хлопцям , щоб виїхати на завдання треба авто, шини, їжа, гігієна, нормальна тактична аптечка і тд.
60 метрів сметани• 24 июня 2025
Ответ дляУраганнаЯ
На ЗУ
Это правда. Туда Шахеды и ракеты не долетают
Брюльтик• 24 июня 2025
Ответ для60 метрів сметани
Удалено администрацией...
Кому как.Может кому то и лучше,а кто то домой хочет,но дома уже нет.Да и от беженок ничего не зависит.
Дайте вподобайок• 24 июня 2025
Ответ для60 метрів сметани
Удалено администрацией...
О, Мурка/Ніка в темі, яка сильно хвилюється за чужі гроші. Свої рахуйте і не лізьте в чужій бюджет.
60 метрів сметани• 24 июня 2025
Ответ дляЧучало яблуні
Еще раз мой вопрос. Спокойное место это где?
Замрійлива• 24 июня 2025
Ракет и раньше летело на Киев по 15 штук и все сбивали.А сейчас шахеды по 100 шт+ракеты.Да и самих людей в ППО не хватет.
Потужна махіна• 24 июня 2025
Ответ для60 метрів сметани
Пока что.
Мексиканочка• 24 июня 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
А власть не в курсе, что нужно на фронте?
Дайте вподобайок• 24 июня 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
А держава для чого?
Брюльтик• 24 июня 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
Прытула на советчице?
ВсеПроВсехЗнаю• 24 июня 2025
Просто жити, як Харків, Дніпро.., реагувати на тривоги, продумати укриття, дітей на літо відправити. путін все ставить на терор літом.
60 метрів сметани• 24 июня 2025
Ответ дляЗамрійлива
Людей не хватает потому что каждая женщина прячем под юбкой своего мужчину. Пусть другие воюют, а мой дома сидит.
60 метрів сметани• 24 июня 2025
Ответ дляПотужна махіна
Пока что.
Я знаю, у них бензина только до Киева хватает.
Брюльтик• 24 июня 2025
Ответ для60 метрів сметани
Нигде.Сегодня спокойное,а завтра нет.Рулетка.
Мексиканочка• 24 июня 2025
Ответ дляСкромняшка
Отсутствие денег, наверное
И куда же деньги делись?
60 метрів сметани• 24 июня 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Детей куда не лето? Пеерехать в подвал на ПМЖ?
Красота неземная• 24 июня 2025
Не знаю, вже навіть є плани купувати щось на Закарпатті.
Потрібно це зупиняти і негайної так далі жити не можна
(Чекаю місцевих патріоток з яйцями, ШУРУЙТе в окоп!)
60 метрів сметани• 24 июня 2025
Ответ дляБрюльтик
Не может быть. В теме пишут что на ЗУ спокойно и туда не долетает.
Замрійлива• 24 июня 2025
Ответ для60 метрів сметани
Никто никого не прячет.В нашем районе ТЦК уже всех мужчин отловила.Кого утром возле дома,кого возле Сильпо,кого с маршрутки вытаскивали.
ВсеПроВсехЗнаю• 24 июня 2025
Ответ для60 метрів сметани
Якщо є можливіть, табір, родичі, але сотні тисяч дітей не виїдуть, я розумію. В Києві 3.5 міліони жителів, дітей майже 25%
60 метрів сметани• 24 июня 2025
Ответ дляКрасота неземная
Потрібно зупяняти. Запиняю раз два. Зупинилося?
Брюльтик• 24 июня 2025
Ответ для60 метрів сметани
Пока относительно спокойно.Но кто гарантирует,что завтра раша не начнёт обстреливать Львов как Киев?
60 метрів сметани• 24 июня 2025
Ответ дляБрюльтик
Начнет конечно, дроні и ракеті совершенствуются, их количество растет.
Додаю напруги• 24 июня 2025
Ответ дляБрюльтик
Другие города никогда и не защищались
Защищались.
С Одессой тоже заметили, что стало грустно.
Красота неземная• 24 июня 2025
Ответ для60 метрів сметани
Читайте оте, що в дужках
Я від простих людей і не вимагаю зупинити
60 метрів сметани• 24 июня 2025
Ответ дляКрасота неземная
Читайте оте, що в дужках
Трамп прийшов, порядок не знайшов. Шо робить будем дами?
Додаю напруги• 24 июня 2025
Ответ для60 метрів сметани
Тихое место это где? Я тоже туда хочу.
Сейчас много где, посмотрите, какие города обстреливают постоянно, намного больше не обстреливают.