Ответ дляSantaMonika
💥 Локаційно втрачено дві цілі на Полтавщині.
Загроза балістики триває.
Так по монітору
Загроза балістики триває.
Так по монітору
Боже, які монітори... До нас прилетіло 15 шахедів за годину вдень і 11 вночі в один день, десь ви чули?місто 100 тис. Населення....
І ні одна повідомлення не було, тіл Ки ваньок нпмисав, що задимлення через прильот...
А в нас одним літак повністю знищений, другий пошкоджений, радіолокаційний мобільний радар теж мінус, це те що ми дізналися серед своїх, а що ще.... То і не знаємо...
Ответ дляNata292984
А ніхто крім мене не помітив, що останнім часом якось в новинах замовчуються масштаби трагедій і результати обстрілів? Так, щось коротко і стисло. Раніше кожен обстріл і жертви освічувались значно ширше. Кременчук ось був недвно, написали що був обстріл, все. Сьогодні Дніпро, просто пишуть кількість загиблих, все. Сумська область сьогодні родина загинула, було тільки в місцевому, всі вихідні по будинках летіло і не тільки, тиша. Це тільки те, що останнє памятаю. Навіть Київ цього разу якось швиденько з ефіру пропав. Щоб люди не нервували? Щоб не просили мирних переговорів і думали, що у нас все нормально? Щоб що?
Так, по столиці показали тільки будинок зруйнований на Гавела, а те що там пів вулиці пошкоджені разом з БЦ зруйнованим, то ніде інформація не майнула.
SantaMonika• 24 июня в 16:05
Ответ дляMary_MMS
Біла Церква ?
Ответ дляMary_MMS
Житомирська область?
Olenenka_Ter• 24 июня в 16:11
Ответ дляАnnеt
и зачем бомбят? у нас там заводы по изготовлению ядерных бомб? мы планировали напасть на бедную и несчастную слабую рассеюшку? 3-й год каждый раз один и тот же вопрос - как можно бомбить мирные города, которые эту сраную рашу не трогали и не собирались трогать?! твари.
Зеля на саммит уехал,это ему подарки😭
Olenenka_Ter• 24 июня в 16:16
Ответ дляTAM-rico
Такое впечатление , что некоторые форумчанки живут в параллельной реальности
Теперь есть предположение о реальной ядерной опасности
Пишут, что уран из Форды эвакуировали, но кто и куда, можно лишь догадаться
Если так, то оно больше не является оружием сдерживания. Теперь это оружие массового поражения
Это я к тому пишу, почему не возникает вопросов к трампу/продажной твари?
Да,сейчас слушала последний эфир Швеца на эту тему,все очень серьезно,и мы будем на 25 месте,если это ядерное безумие продолжится
Nata292984• 24 июня в 16:25
Ответ длячаревна
На городских тг каналах полно видео и фото. Сама сегодня удивлена их количеством, обычно про Днепр мало чего постили.
Филатов сказал этот обстрел один из сильных, много ущерба...
В местных. И все. Обычно в соседних областей каналах много всего. Но нет.
Nata292984• 24 июня в 16:26
Ответ дляШеллар
Так, доречі БЦ теж тиша. Попалось випадково в інстаграмі відео, так би й не знала. У нас все зашибісь, все аж занадто потужно
Лисий хвост• 24 июня в 16:31
Ответ дляsky-labs
Вы путаетесь, записывайте!
Из Алчевска Луганской области
Вас?! Абсолютно нет. Высокого мнения о своей персоне. 200 тыся донатов, три квартиры на оккупированной территории и лучшие знания по истории. Чего вас пугаться?!
160 поранених і 11 загиблих — такі наслідки останньої атаки,— повідомив Зеленський
Постраждали житлові будинки, школи та навіть пасажирський потяг із понад 500 людьми на борту. П’ять вагонів знищено, але жертв серед пасажирів немає. Усім пораненим надано допомогу.
Завали ще розбирають, тому кількість загиблих може зрости.
Natalia Кис.порошок• 24 июня в 17:00
Это было в другой части города и не так страшно нам было в этот раз(. А вот когда больше недели назад бомбили завод всю ночь, вот тогда мы обосрались знатно(((
ЗдохниПуйло• 24 июня в 17:19
Ответ дляLatifa25
Удалено администрацией...
зеля не бажає йти на перемовини, серйозно, може ми ще не дотримувались тиші?
Борис Філатов
Станом на 17:45
…
Продовжуємо ліквідацію наслідків російських ударів.
Остаточні підрахунки ще не завершені, проте вже зараз перелік збитків просто величезний.
У житлових будинках та різних комунальних закладах по місту маємо понад 2 (!) тисячі самих лише потрощених вікон.
Загалом пошкоджено майже 50 багатоповерхівок, у деяких понівечені також покрівлі.
Значні руйнування й у приватному секторі.
Лишень на цю мить до Адміністрації Новокодацького району зафіксовано майже 400 (!!!) звернень від людей. І ці заявки продовжують надходити.
Постраждали майже 40 навчальних закладів — звичайні ліцеї та гімназії, дитсадки, музичні школи та профтехучилища.
Є різні пошкодження у 8 локаціях медичної галузі — лікарні, амбулаторії, стоматполіклініка.
Серед громадського транспорту було уражено 3 трамвайні вагони, пошкоджено опору контактної мережі. Зачепило диспетчерські та майстерні електротранспорту, в одному з депо побило покрівлю.
Постраждала також Кайдацька насосно-фільтрувальна станція, 16 районних та прибудинкових котелень.
##
А ще:
Правобережне управління соцзахисту.
Церква Петра і Павла.
Органна зала.
Льодова Арена.
АЗС.
Виправна колонія.
Будівлі хлібзаводу, одного з промислових підприємств, районних адміністрацій та держказначейства
…
Це — безпрецедентна кількість руйнувань, яких місто ще не бачило за весь час повномасштабної війни.
Тому, шановні дніпряни. Я розумію ваш гнів, розпач та загальний емоційний стан.
Але, будь ласка, не треба слати прокльони стосовно того, що «неможливо нікуди додзвонитися».
Усі служби працюють. Поліція, рятувальники, комунальники.
На місцях розгорнуті намети, де приймають заявки щодо постраждалого майна.
Ви самі бачите, що коїться навколо.
Тож так, або доведеться постояти в черзі, або зателефонувати трохи пізніше.
Або ж залишайте свої контакти тут у коментарях, аби з вами могли зв’язатися фахівці.
Будь ласка, зрозумійте масштаб ситуації.
Кількість постраждалих така, що навіть «швидкі» не встигають.
У Дніпрі понад 150 поранених.
І, на жаль, вже девʼятеро загиблих.
За кожним убитим росією завтра у місті оголошується день жалоби.
Станом на 17:45
…
##
А ще:
Правобережне управління соцзахисту.
Церква Петра і Павла.
Органна зала.
Льодова Арена.
АЗС.
Виправна колонія.
…
Ви самі бачите, що коїться навколо.
У Дніпрі понад 150 поранених.
І, на жаль, вже девʼятеро загиблих.
vasilisa-l• 24 июня в 18:17
Ответ дляAntoninaya1
Мої родичі з Маріуполю, котрі зара в Польщі, повертаються... правильно в Маріупіль. Дивина та й годі. Буча, біль так. Але нагадайте хто винен в тому, що таке трапилося? Чому зранку 24 лютого 22 року люди опинилися в пастці? Війни не буде казали вони. Війні скоро кінець, продовжували, 2-3 тижні, ага, ось ф-16 і контрнаступ, захопимо Курськ і точно перемога, павутина знищила всю стратегічну авіацію. І що народ отримує в решті решт: кожен день смерті, біль, страх.
Тримайтеся Дніпро, Одесса, Харків, Київ з Вами!
Повертатись до тих, хто їх вбивав, це якийсь стокгольмський синдром. Скільки країн надає захист, підтримку, безкоштовну медицину та освіту, а вони їдуть до вбивць. Чому, бо там їхні стіни?
Aleksandra0505• 24 июня в 18:33
Ответ дляАnnеt
Ну, да. Именно в Днепре Южмаш, кроме космических ракет, разработка и производство ядерного оружия. Им этого абсолютно достаточно, чтобы бомбить(((
Ответ дляOlenenka_Ter
Вот и я его слушаю
Он редко ошибается
Он имеет серьезные связи в структурах США, слушает там первоисточники.
Но из последнего его подкаста я поняла про неизбежность ядерной катастрофы
И страшно, в первую очередь, что уран неопознанный легко может попасть в рашку
Он редко ошибается
Natalia Кис.порошок• 24 июня в 20:47
Ответ дляAntoninaya1
Не вернуться они, не пропустят их.
Фрау Донна Роза• 24 июня в 21:59
Ответ дляЗдохниПуйло
вы уверенны, что эту войну мы можем закончить силовой победой?
Ответ дляsky-labs
Зеленский действительно больший враг, потому что от него этого никто не ожидал, он вроде как должен быть за Украину, но нет, он про свой шкурный финансовый интерес...
Судите по делам, а не по выступлениям на сценах ЛондОна и ПОрижа...
Опа ещё один кремлебот. Не Зе ракеты и бомбы сбрасывает на дома. Шо вы там ожидали и в чем разочаровались одно. А людей убивает путин
ЗдохниПуйло• 24 июня в 23:39
Ответ дляФрау Донна Роза
Ви не відповіли
Ответ дляNata292984
Я це вже давно помітила. Таке відчуття, що наша влада на руку ворогу працює, цю вказівку дала.
Ответ дляОливиф
какие наши,отвалите уже ,кто нам что должен.они только майданы оплачивают,в себя уже прийдите
Мне на Майдане ничего не платили, но я на него в Киев и не ездила, только к своему горисполкому выходила зимой 2014 в лютейший мороз.
Однако организованность киевских Майданов у меня сомнений не вызывает, хоть и уверена что большинство там было не за деньги.
Тем более что уже никто и не скрывает что организовывали и оплачивали.
Просто попользовали людей как сами захотели.
Ответ дляMary_MMS
Вся их деятельность на руку агрессору.
А это замалчивание (дезориентация) - попытка снизить градус в обществе недовольства правительством, чтобы поменьше было за переговоры и завершение войны.