Таблет• 24 июня в 11:01

Днепр, бомбят очень сильно!!!

sky-labs• 24 июня в 14:15
Ответ дляTAM-rico
А хто, по-вашому?
И в том что мы производимое оружие продавали с 14 года?
И в том что не занимались модернизацией СОБСТВЕННОГО (производимого у нас) ПВО?
Вообще-то в уважающих себя странах существует военная разведка, благодаря которой средства защиты способны отражать современные средства нападения вероятных агрессоров...
Это очень актуально для нас, при условии что мы мирная страна, ни на кого не планировавшая нападать, но уже сотнями лет гнобимая соседом...
Однако никакой модернизации и собственного производства ’актуалочки’ типа Пэтриот.... и тут Трамп нам нагадил!
sky-labs• 24 июня в 14:15
Ответ дляBransoletka
Жля США проект ’Україна’ зараз закінчений, або як мінімум призупинений
Очевидно не только лишь всем
Bransoletka• 24 июня в 14:15
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
Боже, це жесть. Чхав він на нас.
Bransoletka• 24 июня в 14:17
Ответ дляLudaSHS
У пуйла? Пишуть - були лінії, що не переходив.
Це які? І чому зараз перейшов ці лінії?
Ariervil• 24 июня в 14:17
Ответ дляmymoly
Как минимум підземний перехід. Метро
Это если вы живете недалеко одного или второго. А если нет? Как я, к примеру.
Svit_from_It• 24 июня в 14:18
Ответ дляsky-labs
Откуда вы знаете что написано в ’их’ методичке?
где я написала что я знаю? я спросила что у нее написано)
у вас должна быть одна на двоих кстати, что там указано?
Svit_from_It• 24 июня в 14:18
Ответ дляsky-labs
А как же - ’переходите на мову’?!

Щоб потім кожне недолуге кепкувало з помилок?!
с недолугих росийских ботов и надо кепкувать
Olvia1987• 24 июня в 14:20
Ответ дляBransoletka
Боже, це жесть. Чхав він на нас.
Не переживайте.Ми врятовані(с).НАТО готує потужну заяву щодо дронів і ППО для України — підтримка буде масштабною, — премʼєр-міністр Нідерландів Дік Скоф
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Манула• 24 июня в 14:20
sky-labs• 24 июня в 14:21
Ответ дляSvit_from_It
Робіть це на мові, а не кацапською!

Оставьте эту участь узкочелюстным
Манула• 24 июня в 14:22
Ответ дляOlvia1987
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Що будуть нові потужні заяви жодного сумніву, як і у відсутності потужних реальних дій ...
Svit_from_It• 24 июня в 14:22
Ответ дляsky-labs
Робіть це на мові, а не кацапською!

Оставьте эту участь узкочелюстным
в Украине можно на обоих языках гнобить тупых рос ботов:) мы же не врашке
так что там в вашей методичке? какой переводчик лучше?
sky-labs• 24 июня в 14:23
Ответ дляSvit_from_It
Блок-лист неплохой
Yuliya-23• 24 июня в 14:25
Ответ дляmymoly
Как минимум підземний перехід. Метро
а то в нас в Дніпрі метр на кожному кроці і переходи підземні теж
Olvia1987• 24 июня в 14:26
Я не понимаю, кому не понравился мой комментарий о том, что президент заявил,что ни на какие ультиматумы РФ мы не пойдём и почему его удалили?Вот заскринила
WomAnn• 24 июня в 14:30
Ответ дляLatifa25
Админы как-то повлияют на позицию? Или такую нельзя иметь уже?
Таких надо гнать в шею
Vikki• 24 июня в 14:34
Ответ дляШеллар
В плані знищення населення? Згідна, самий досвідчений.
💯 ви прави
Манула• 24 июня в 14:35
Ответ дляOlvia1987
коземанді напевно
ksenbaz• 24 июня в 14:37
ооо а я думаю куда зашарнилась шоколадно мертветчуковская ботня?73 проц уже было?зеля еще наркоман или исчо нет?гетьман с мертветчуком спасут страну?голодовка нетсвета?
ksenbaz• 24 июня в 14:37
эти речевки ботни мы уже напамять знаем
ksenbaz• 24 июня в 14:39
Ответ дляSvit_from_It
с них тут все угорают.шоколадо мертветчуковская секта у нас тут вместо цырка
str.v• 24 июня в 14:55
Ответ дляМанула
було й гучніше.
але вдень таких прильотів ще не було.
Манула• 24 июня в 15:07
Ответ дляstr.v
було й гучніше.
але вдень таких прильотів ще не було.
Від району напевно залежить. Для мене саме гучно був приліт шахеду у сусідній двір 8 квітня та майже безперервна 5-годинна шахедно-ракетна атака поряд 7 червня, коли воно все пікірувало та летіло над нашим житловим масивом ((
Сьогодні багато загиблих та поранених ...
LudaSHS• 24 июня в 15:07
Ответ дляBransoletka
Це які? І чому зараз перейшов ці лінії?
Чому?
Чому в змі, статистика пише що кількість цивільних , що гинуть в містах - зростає. Кількість обстрілів в тилу - зростає. Чому зимою-весною військові експерти очікували літній наступ рф і терор цивільних в тилах більше,?
Bransoletka• 24 июня в 15:30
Ответ дляLudaSHS
Чому?
То Ви мені задаєте питання ’чому?’, а я вам) Я не знаю, чому. У вас запитала
LudaSHS• 24 июня в 15:35
Ответ дляBransoletka
Я думаю кілька чинників, внутрішніх, зовнішніх, геополітичних, один з них- дії Трампа, реакція колективного заходу.
Так а ви що думаєте?
Antoninaya1• 24 июня в 15:35
Ответ дляЛеска
ви точно хочете дізнатися??
Можете запитати у маріупольчан на бучанців, раз досвід українців 100 річної давнини вас нічому не навчив. Хоча ні, вони вам вже нічого не розкажуть.
Мої родичі з Маріуполю, котрі зара в Польщі, повертаються... правильно в Маріупіль. Дивина та й годі. Буча, біль так. Але нагадайте хто винен в тому, що таке трапилося? Чому зранку 24 лютого 22 року люди опинилися в пастці? Війни не буде казали вони. Війні скоро кінець, продовжували, 2-3 тижні, ага, ось ф-16 і контрнаступ, захопимо Курськ і точно перемога, павутина знищила всю стратегічну авіацію. І що народ отримує в решті решт: кожен день смерті, біль, страх.
Тримайтеся Дніпро, Одесса, Харків, Київ з Вами!
Nata292984• 24 июня в 15:45
А ніхто крім мене не помітив, що останнім часом якось в новинах замовчуються масштаби трагедій і результати обстрілів? Так, щось коротко і стисло. Раніше кожен обстріл і жертви освічувались значно ширше. Кременчук ось був недвно, написали що був обстріл, все. Сьогодні Дніпро, просто пишуть кількість загиблих, все. Сумська область сьогодні родина загинула, було тільки в місцевому, всі вихідні по будинках летіло і не тільки, тиша. Це тільки те, що останнє памятаю. Навіть Київ цього разу якось швиденько з ефіру пропав. Щоб люди не нервували? Щоб не просили мирних переговорів і думали, що у нас все нормально? Щоб що?
wind-d470• 24 июня в 15:52
Ответ дляNata292984
Как ответило мне одно чучело на вопрос о реальных потерях ’ А зачем вам эта информация’. Так и тут. С точки зрения потужной части населения, нам нужно только платить налоги, работать за корку хлеба, донатить и умереть в окопе. А не задавать вопросы.
чаревна• 24 июня в 15:53
Ответ дляNata292984
На городских тг каналах полно видео и фото. Сама сегодня удивлена их количеством, обычно про Днепр мало чего постили.
Филатов сказал этот обстрел один из сильных, много ущерба...