Svit_from_It• 24 июня в 13:50
ТАК ВСЕ РАСХОДИМСЯ
цель владимира путина - чтобы в Украине ТЦК НЕ МУЧАЛО МУЖЧИН. Добротельный, аж слезу смахнула
Svit_from_It• 24 июня в 13:50
Ответ дляLatifa25
Розумовий
не ври, какой в вашей методичке указан?
Svit_from_It• 24 июня в 13:50
Ответ дляLatifa25
А що, в нас нема мобілізації?
есть. И ВЛАДИМИР ХУЙЛОВИЧ хочет спасти украинцев от нее. ВЕЛИКИЙ ВЛАДИМИР СПАСИТЕЛЬ
❗️У Дніпрі кількість загиблих зросла до семи. Постраждалих близько 70, серед них десятеро дітей, озвучив нові дані керівник ОВА Лисак
«Цифри ще уточнюються. На жаль, кількість людей, яких зачепила ця атака, постійно зростає. Втім, їх могло бути в рази більше. Дуже багато з тих, хто знаходився в зоні ураження, у момент удару були в укритті. Це врятувало десятки життів», – додав він
У Самарі дев´ятеро постраждалих, більшість госпіталізовані. Четверо людей у важкому стані, зазначив керівник.
❤️Радіо Свобода. Підписуйтесь ()
Svit_from_It• 24 июня в 13:51
Ответ дляLatifa25
Удалено администрацией...
ЙДИ
иди учи украинский, фигово получается пока
ЫДи
обратите внимание - российский бот СПАЛИЛСЯ
ЫДи
Bransoletka• 24 июня в 13:52
Ответ дляLatifa25
Удалено администрацией...
Жля США проект ’Україна’ зараз закінчений, або як мінімум призупинений
Ответ дляLudaSHS
Процитую с фб
’Путін, звичайно, може на кожній своїй прес-конференції розповідати що росіяни б’ють по українських військових об’єктах. Або по енергетичних. Або по інших об’єктах інфраструктури чи так званих центрах ухвалення рішень.
Але сьогоднішні удари балістикою по школі, лікарні чи дитячому садочку Дніпрі ще раз нагадують, що насправді всі ці удари по військовій інфраструктурі — це лише привід і виправдання терору проти  цивільного населення.
Хтось зможе спростувати твердження, що Дніпро — один із найбільших в Україні центрів промисловості? Звичайно ж ні. Всі ми жили біля його гігантських воєнних заводів ще у радянські часи і чули, як вночі гуде «Південьмаш».
Чи має це вирішальне значення для Путіна? Ні, не має. І він не просто залякати населення великих промислових центрів хоче. Він прагне щоб це населення «схаменулося» І натиснуло на свою ж «антиросійську владу». Бо ж населення насправді — російське. Це ж кожний школяр у Росії знає.   А влада, яку обирали під гаслом домовленостей із ним, із Путіним, це населення зрадила. Злякалася бандерівців. А мешканець Харкова, Одеси, Дніпра чи Києва точно знає — якщо Путін б’є так значить любить. А як інакше?
А інакше — він тільки посилює ненависть кожного до себе і терористичної держави яку він очолює. І населення якої байдуже дивиться на українські страждання. А то із стриманим чи нестримним захопленням: ось як ми вміємо!
Адже вбивство жінок і дітей — найкраща розвага раба.’’
Боже, то шо проблема?? Скажуть що в садочку, школі ховалися генерали, бункер, ппо, ракети, техніка тому це законні цілі. Вівці схавають.
Korsika999• 24 июня в 13:55
Ответ дляkissaniya
Прикольно. говоришь на белое - чёрное на чёрное -белое. Потом выворачиваешь наизнанку и любого человека делаешь врагом. На Рашу как раз работаете вы И вам подобные для которых Зеленский больше враг чем путин
А надо конечно как вы говорить и как стрекоза. Воевать до последнего, а правительство у нас самое лучшее в мире🙄
_Annyshka____• 24 июня в 13:56
Ответ дляSvit_from_It
ЙДИ
ЫДи
Мені цікаво чому адміністрація сайту нічого не робить з розгулом раша тролів на сайті. Ще й видаляє адекватні коментарі в їх сторону.
Ответ дляVesy
Да какая разница чего хотят украинцы? Разве кто-то спрашивает людей? Тут хоть думай, хоть мечтай, хоть плачь…
Большая разница. Когда народ сплотился возле Зели после ’авального’, он возомнил о себе непойми что!
Скажем всем сплачивавшимся тогда ’большое спасибо!’
А те, кто мог на него как-то влиять, поняли что тут слепая народная поддержка и смысла вываливать против Зели компроматы нет никакого - безумные сплотяться еще сильнее
Ответ дляLudaSHS
Процитую с фб
Пафосная публицистика,которая уже в печенках
Ответ дляkissaniya
Зеленский действительно больший враг, потому что от него этого никто не ожидал, он вроде как должен быть за Украину, но нет, он про свой шкурный финансовый интерес...
Судите по делам, а не по выступлениям на сценах ЛондОна и ПОрижа...