Ответ дляЛеска
ви підтримуєте відміну допомоги для захисту (а не зброї для наступу) для українців. Наявність ЗАХИСТУ ніяк не впливає на перемовини.
До того, ж . нагадаю вам, росія сама ж порушувала самою ж оголошені режим припинення вогню. Саме росія заявляла. що переговори їй не потрібні, бо у них сильна позиція, саме росія не прибула на останні перемовини, приславши заступників замів, ледь не приьиральників.
Бо їм ПЕРЕМОВИНИ не потрібні. Їм потрібна капітулація України.
А Україна кого прислала на переговори?Президента та міністра оборони?
Ответ дляLatifa25
Впливає
Путін не буде з нами розмовляти, якщо нас продовжать наказувати зброєю типу для захисту
А потім хоба і перед самими перемовинами влаштували удари по москві
Так у него главные условия для переговоров это прекращение насильственной мобилизации и военной помощи Запада Украине
Ответ дляЛеска
А как она выглядит ’капитуляция’?
Ответ дляsky-labs
Значит не так уж и добровольно...
Тем не менее это его выбор, не все украинцы родились для войны, поэтому и хотят скорейшего ее завершения, часть из них даже на любых условиях.
И чем дольше будет длиться война тем бОльшая будет эта часть.
Вот только условия будут гораздо хуже чем изначально.
Есть над чем подумать...
Да какая разница чего хотят украинцы? Разве кто-то спрашивает людей? Тут хоть думай, хоть мечтай, хоть плачь…
Perfect look• 24 июня в 13:36
Ответ дляTAM-rico
Мене цікавить, де СБУ?
Мені теж цікаво, може скажуть хто Чонгар розмінував ?
А бачити мир в очах пуйла то як ? Не зрада як думаєте ?
Perfect look• 24 июня в 13:40
Ответ дляМанула
А може хто в курсі - який у нас ’план перемоги’ на сьогодні?
Якщо чекати отой ’путін скоро помре’, то з масованими шахедно-ракетними атаками та заявами про 700-1000 шахедів щодоби восені, думаєте у нас є шанси вижити?
Потужно ждать когда сдохнет пуйло, вроде 2-3 недели обещают.
Perfect look• 24 июня в 13:41
Ответ дляsky-labs
Дело в том что Зеля все эти годы может не вылезать из своего бункера. Лично ему ничего не угрожает. Остается ждать когда от дроновых и не только атак начнут гибнуть силовики, защищающие власть с бронещитами от гнева народного... Может тогда поймут что они с нами в одной лодке.
Та он больше заграницей, чем в Украине, ему то что
Ответ дляOlvia1987
Так, міністра оборони. ТОП 3Склад делегації України:
Рустем Умєров — міністр оборони, голова делегації
Сергій Кислиця — перший заступник міністра закордонних справ
Олександр Поклад — заступник голови СБУ
Жоден президент жодної країни не буде зустірчатися з заступниками помічників.
Олександр Поклад — заступник голови СБУ
Укол Разума• 24 июня в 13:43
Ответ дляЛеска
и язык не отсыхает столько времени нести заведомо брехню!
Процитую с фб
’Путін, звичайно, може на кожній своїй прес-конференції розповідати що росіяни б’ють по українських військових об’єктах. Або по енергетичних. Або по інших об’єктах інфраструктури чи так званих центрах ухвалення рішень.
Але сьогоднішні удари балістикою по школі, лікарні чи дитячому садочку Дніпрі ще раз нагадують, що насправді всі ці удари по військовій інфраструктурі — це лише привід і виправдання терору проти  цивільного населення.
Хтось зможе спростувати твердження, що Дніпро — один із найбільших в Україні центрів промисловості? Звичайно ж ні. Всі ми жили біля його гігантських воєнних заводів ще у радянські часи і чули, як вночі гуде «Південьмаш».
Чи має це вирішальне значення для Путіна? Ні, не має. І він не просто залякати населення великих промислових центрів хоче. Він прагне щоб це населення «схаменулося» І натиснуло на свою ж «антиросійську владу». Бо ж населення насправді — російське. Це ж кожний школяр у Росії знає.   А влада, яку обирали під гаслом домовленостей із ним, із Путіним, це населення зрадила. Злякалася бандерівців. А мешканець Харкова, Одеси, Дніпра чи Києва точно знає — якщо Путін б’є так значить любить. А як інакше?
А інакше — він тільки посилює ненависть кожного до себе і терористичної держави яку він очолює. І населення якої байдуже дивиться на українські страждання. А то із стриманим чи нестримним захопленням: ось як ми вміємо!
Адже вбивство жінок і дітей — найкраща розвага раба.’’
Ответ дляLatifa25
От я б вам радила замислитись над вашим останнім реченням і зробити відповідні висновки
замислиася. ЖОДНИХ, ЖОДНИХ підстав для нападу росія на Україну не було. Україна НІЧИМ не загрожувала росії.
Тим паче, приведу цитату ’Безвідповідальне рішення піддати ракетно-бомбовим ударам територію суверенної держави, якими б аргументами воно не обставлялося, грубо порушує міжнародне право, Статут ООН, резолюції Ради безпеки ООН, яка раніше однозначно кваліфікувала подібні акції як неприпустимі’.
Росія сама засудила себе.
Bransoletka• 24 июня в 13:45
Атака на тил буде тільки посилюватися,відбиватися фактично немає чим. Нам мир життєво необхідний, інакше кабзда тому, що залишилося. Сценарій Гази буде. А не маньок з форума слухати і марафон
Bransoletka• 24 июня в 13:46
Ответ дляLatifa25
Впливає
А вони таке і можуть зробити
Svit_from_It• 24 июня в 13:47
Ответ дляStar39
боже какой заботливый владимир путин. Он больше думает об Украине чем Зеленский,
боты уже совсем топорно работают, вы тут уже годами это строчите, но тут же не россияне которые в итоге начинают мукать то что боты пишут. Не надоело еще эту муть строчить
Svit_from_It• 24 июня в 13:48
Ответ дляLatifa25
Удалено администрацией...
какой переводчик используете?
Svit_from_It• 24 июня в 13:48
Ответ дляPerfect look
порошенко
Ответ дляLatifa25
У
це будь-які територіальні поступки, навіть ті, де нас вже не один рік немає
І ще, припинення мобілізації
’Бо за що тоді стільки хлопців загинуло’
І ще, припинення мобілізації
а навіщо їм тер поступки. якщо вони у й так з їх слів законно їх отримали і в конституцію вписали? Навіщо їм згода країни, якої ніколи не було та немає?
Ответ дляSvit_from_It
А що, в нас нема мобілізації?