Мамина квіточка• 24 июня 2025
Хтось користується дифузором? Вам подабається ефект від нього? Гарні кудрі виходять?
Бо маю дещо хвилясте волосся і задумуюсь над покупкою.
Метелики на душі• 24 июня 2025
У мене не виходить зовсім....а в перукарні колись робила...але виходило дуже помпезно
Свекруня• 24 июня 2025
До дифузора (правильної глибини і об´єму чаші) потрібні правильні засоби і техніки. Плюсую до попередньго коментатора - за кучерявий метод.
Чучело-Мяучело• 24 июня 2025
У меня волосы не прямые, если не вытягиваю, сушу с диффузором, получаются объем и волны. Но так как волосы пористые - мочалка немного. Чтобы добавить порядка кручу 5 верхних прядей на плойку
булоТАЙминуло• 24 июня 2025
При использовании кудрявого метода очень красиво. Сам по себе ни о чем.