Поліпривіт всім• 24 июня 2025
Чому у Карпатах такий дорогий відпочинок?
Плануємо з подругою на кілька днів поїхати відпочити в Карпати. Дивлюсь ціни і трохи шокована, номер коштує 3000-4000 за ніч, дешевше виходить поїхати за кордон. Чому такі ціни?
Платье Длинное бальное• 24 июня 2025
потому что конкуренции нет, раньше на моря все ехали, теперь все в Карпатах
САМ_ТАКОЙ• 24 июня 2025
В Карпатах є житло на будь який карман.
Але ж ви напевно хочете зі сніданком і басейном
Поліпривіт всім
• 24 июня 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
В Карпатах є житло на будь який карман.
З басейном, сніданок може і не бути
САМ_ТАКОЙ• 24 июня 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
З басейном, сніданок може і не бути
Ну от. Номер зазвичай це на двох чоловік.
Організувати басейн це не дешеве задоволення.
Ви можете винайняти без басейну за 1500 грн і ходити кожен день в платний басейн.
Чи вийде це дешевше . Ні
Айболитная• 24 июня 2025
Заграницу надо доехать, во-вторых, за аналогичные условия дешевле не будет.
САМ_ТАКОЙ• 24 июня 2025
Ответ дляПокращена
Бо українець буде не українцем, якщо зробить адекватну ціну. На все
Вартість відпочинку прямо пропорційне якості житла і наданим послугам.
Ви можете собі накидати бізнес-план і подивитись наскільки це вигодно
БоВжеВільна• 24 июня 2025
Ви дійсно не розумієте?! В країні війна, там безпечно порівняно з іншими куточками країни, чоловіки невиїздні, куди ще їхати на відпочинок?! Дивне питання. Є попит на такі ціні значить.
Хочу наколоти губи• 24 июня 2025
А де ви дивитись? В Буковині? Я забронювати будинок 2 спальні +маленька кухня за 1500 в Сколе, подруга із іншою подругою їде за 1000 разом із харчуванням, правда вони їдуть групою. Карпати ж різні, номер в отелі із басейном так буде не дешево
САМ_ТАКОЙ• 24 июня 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Навіть зараз в Карпатах відпочивати влітку дешевше ніж до війни в Залізному Порту
Хочу наколоти губи• 24 июня 2025
О, як я вгадала про басейн, спочатку написала потім побачила вашу відповідь
Бассейн в горах недешеве задоволення, ви в Альпах отель із басейном дешеві бачили, чи які закордонні гори із дешевими отелями із бассейном?
Нашли в капусте• 24 июня 2025
Наглые очень, а с другой стороны- на свитязе , в Одессе или Днепре такие же нереальные цены в загородных комплексах при полном отсутствии сервиса
Тут как тут• 24 июня 2025
Ви що буковель бронюєте? Були недавно в Славське, ’Царинка’. І басейн, і сніданок і набагато дешевше
Поліпривіт всім
• 24 июня 2025
Ответ дляТут как тут
Яка ціна у Вас була?)
Радикальная• 24 июня 2025
Ну есть и дешевле варианты конечно. Непонятно почему от Карпат ожидают какой-то благотворительности, в убыток что ли работать.
Тут как тут• 24 июня 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Яка ціна у Вас була?)
4 тис. Але це на 4 !!! Ну і був варіант на 4 за 3500, але дати не підходили
Я б такое не носила, но продаю• 24 июня 2025
Ответ дляПтица Говоруша
Монополия
взагалі ні, в тому ж Буковелі ціни від і до, на будь-який гаманець
Дама-мадама• 24 июня 2025
Ответ дляМама Карло
Бо не всі можуть за кордон
Раньше тоже дорого было
Дама-мадама• 24 июня 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
В Карпатах є житло на будь який карман.
Мало кто хочет конурку без удобств для отдыха, это вполне логично
Тут как тут• 24 июня 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
Яка ціна у Вас була?)
Звичайний стандарт двомісний з сніданками 2500
Міні-бікіні• 24 июня 2025
Я зараз собі обладную хатинку на горі.
Щоб її зробити притомною для проживання, туди треба вкласти стільки... Це взагалі не те саме, що будуватися на рівнині.
Але після вартості на пісдипку дороги, проводний інтернет і буріння води (навіть не каналізаційні роботи, просто скважина, просто до води 86 метрів крізь камінь) - ціна в 4000 грн за добу мені вже взагалі не здається високою. Плюс створити комфорт в будинку, ремонт, і на додачу обладнати гарну територію, тримати чистоту, готувати сніданки...
Звісно ж всім хочеться відпочити якнайдешевше. Але відповідно і вимоги теж треба знижувати. Тут вчора було три теми про відпочинок з каструльками.
Але як хочеться, щоб все було красиво, сучасно і інстаграмно - це не може коштувати як стара бабусина хатинка.
БоВжеВільна• 24 июня 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
По цінами не підкажу, але всім зрозуміло, що це єдине місце де можна відпочити зараз в Україні.
Ms. Скромность• 24 июня 2025
Ответ дляАйболитная
Мы жили 3000 грн завтрак и бассейн, потом 5000 олл с бассейноми алкоголем. Если покупать тур в январе на июнь еще дешевле- начало сезона. Мы своим ходом.
САМ_ТАКОЙ• 24 июня 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Ще Одесса. Та і просто відпочинкові бази є по всій країні. Готельні комплекси з бпсейном