Olgusya• 24 июня в 16:15

Якби зараз Україну очолив умовний Разумков, чи припинив би путін війну?

...на кращих для нас умовах? Якщо ні, то що може врятувати українців?
lilul990• 24 июня в 17:29
Ответ дляfrumoasa17
Не громадяни не служать, як і в Україні. Не треба видавати бажане за дійсне.
Є різні види ’служби’ для осіб чоловічої статі
Perfect look• 24 июня в 17:31
Ответ дляviter33
’просто перестати стріляти’((((
Мир в глазах путина
frumoasa17• 24 июня в 17:34
Ответ дляlilul990
В Україні, в Ізраїлі не направляють, а в Польщі будуть
vlad-svs• 24 июня в 17:36
Ответ длязавитушка
беріть лопату та копайте, он кажуть чергові фортифікації не побудовані, якраз ваші вміння пригодяться
Боже мой, как я могла обидеть святого человека, отца героя АТО
Vlada-Maria• 24 июня в 17:38
Ответ дляrybka21
Удалено администрацией...
Helenny• 24 июня в 17:41
Ответ дляOlgusya
А вам не здається, що для пуйла тригерна сама персона Зеленського?
А в 14 році що його тригерило?
Нагадую— факт існування України.
Vlada-Maria• 24 июня в 17:42
Ответ дляfrumoasa17
Єрмак бісив колишню адміністрацію. Європейців теж. Як писали, що вони взагалі не розуміють, хто це такий і які його функції, яку інституцію влади представляє. Але ні, бубочка йому не дасть під зад ногою.
ото сказали, смотрящому ’під зад’
JannyMoney• 24 июня в 17:42
Ответ дляOlgusya
он всех своих недоброжелателей, даже в других странах посадил либо убил. Дрстал, короче. Если бы была проблема в Зеленском, то и его бы достал за три дня. А не за три года.
JannyMoney• 24 июня в 17:44
Ответ дляSo_so
Согласна с Вами абсолютно, но, думаю, одной смены личности Президента недостаточно, к сожалению. Просто Зеленский для путина стал олицетворением того, что он ненавидит в нас (и личность самого Зеленского вообще не важна).
он и пороха ненавидел.
JannyMoney• 24 июня в 17:44
Ответ дляІнно4каа
от якраз таки, при будь кому іншому,такої страшної війни не було,а так у нас не компетентна влада,яка з самого початку війни не приймає сама рішень,а слухає Європу і США
а как надо было?
Vlada-Maria• 24 июня в 17:45
Ответ дляvlad-svs
а могли двома словами, просто ’сама д*рна’ смисл той самий, а стукати пальцями менше.
rybka21• 24 июня в 17:46
Ответ дляVlada-Maria
Удалено администрацией...
JannyMoney• 24 июня в 17:46
Ответ длязавитушка
Чарівника, який махне паличкою і все зупиниться не буде. З російською агресією нам жити довго.
А у Порошенко досвід, як зробити так, щоб в умовах агресії більша частина суспільства жила і її не помічала настільки, шо вибрала в президенти актора чисто шоб поржать. От настільки люди не відчували ні війни, ні небезпеки.
в условиях полномасштабной порошенко сделает так, что люди будут жить и не замечать, как на них ракеты летят? однако
завитушка• 24 июня в 17:53
Ответ дляJannyMoney
При Порошенко ракети не летіли, однако.
нинель 1919• 24 июня в 17:54
Ответ дляТанюша
Поясніть що ви вкладаєте в ’припинити війну’?
відмінити насильницьку могілізацію і відкрити кордони .ну і щоб не літало по голові
Helenny• 24 июня в 17:57
Ответ дляVlada-Maria
Удалено администрацией...
Та тут кацапнею та ждуніхами аж кишить
frumoasa17• 24 июня в 17:58
Ответ дляVlada-Maria
ото сказали, смотрящому ’під зад’
Цієї няньки для потужиста не позбутися(
грешница кающаяся• 24 июня в 17:58
одного поля ягода со смарагдовим.
alex-3f3c• 24 июня в 17:59
Ответ дляlilul990
Шо тоді казати про нетаньяху? Просто йому більше повезло - Ізраїль це американська база на близькому сході а ми так...
Просто Нетаньяху на відміну від найвеличнейвшивого не крутив сракою перед ворогами і на роялі піською не грав, і не розповідав що Ізраіль це простітутка яка бере з двох боків і доречі Нетаньяху не ігнорував 4 рази повістку, а служив в спецназі Ізраілю, такі країни поважають, ну а якщо найвеличнейвшивий лідер сучасності розповідає що я вам нічо не должен, в Омані здає ракетну програму за якісь плюшки від ворога то таке і ставлення буде до нього і країни яка це вибрала
viter33• 24 июня в 18:00
Ответ дляІнно4каа
Що означає ’слухає США та Європу’ ?
США та Європа нам протягом 3+ років дають зброю (без якої не було б чим воювати) та надають фін.допомогу (без якої не було б чим платити з/п бюджету та пенсії)
То як ми мали сказати: давайте гроші/зброю та закрийте рот ?
viter33• 24 июня в 18:01
Ответ длязавитушка
При Порошенко ракети не летіли, однако.
Це МОЖЕ мало значення в 2022 ( і то - не факт)
Зараз це вже не має значення - хуйло хоче захопити Україну (якщо не вдасться - знищити), незалежно від того, хто є/буде президентом У-ни
ALENAelka• 24 июня в 18:02
Ответ дляSo_so
без личности - это как, по внешнему виду?
JannyMoney• 24 июня в 18:05
Ответ длязавитушка
При Порошенко ракети не летіли, однако.
и при яныке нет. и при кучме нет. Может яныка тогда? :)
JannyMoney• 24 июня в 18:09
Ответ дляalex-3f3c
При Нетаньяху на его граждан напали, убили и взяли в плен.
Не уважают что-ли?
И вы не сравнивайте. Сколько там того хамас, а сколько рашки. На рашку он бы не рыпнулся ответку кидать.
Valentina shop2020• 24 июня в 18:17
Ответ длязавитушка
Українців може врятувати грамотна дипломатія + перестати красти гроші в космічних масштабах, а почати витрачати на зброю і оборону.
И хотите сказать ,воевать дальше
Valentina shop2020• 24 июня в 18:24
Ответ дляrybka21
ні
де був Зеленьский, коли хуйло віджало Крим?
Его отдал Турчинов,продал,там спокойно зашли,как и в Херсонск и Мелитополь
Valentina shop2020• 24 июня в 18:27
Ответ дляТанюша
Теоретично нам би мали допомогати сильні країни.
Але цього не сталось.
Тому перспективи поки що не радісні
Вам соседи много помогают,я думаю нет,так и здесь ,никому мы не нужны ,зеля бегает как электро веник,дайте ,дайте, а сам ничего не делает
Valentina shop2020• 24 июня в 18:30
Ответ длячаревна
Сомневаюсь, что в данный момент кто то очень хочет на место Зеленского. Принять страну в стадии войны и брать на себя судьбоносные решения. Такие, чтобы могли уложить народу и все остались довольны
Но зеля хочет,быть у руля долго
alex-3f3c• 24 июня в 18:30
Ответ дляJannyMoney
Не уважают что-ли?
Если бы, да кабы, в жопе выросли грибы, в любом случає как говорил класик - результат на табло, Ізраиль границы не закрывает и ТЦК там силой людей на бойню не сгрибают т.к. люди там имеют ценность, а для нашей власти люди это расходный материал, причем тупой расходный материал
Valentina shop2020• 24 июня в 18:32
Ответ длязавитушка
ну він же в 2019 прийняв, дуже радісно на стадіоні скакав, всьо тикав Петі чого той війну не закінчив.
хай тепер за себе скаже, чого він війну не закінчив, бо розміри піпеца збільшуються з кожним днем.
Он и не думает ее заканчивать ,плохо очень что народ не спросит,,почему война не закончилась