...на кращих для нас умовах? Якщо ні, то що може врятувати українців?
Perfect look• 24 июня в 17:31
Ответ дляviter33
’просто перестати стріляти’((((
Мир в глазах путина
frumoasa17• 24 июня в 17:34
Ответ дляlilul990
Є різні види ’служби’ для осіб чоловічої статі
В Україні, в Ізраїлі не направляють, а в Польщі будуть
Vlada-Maria• 24 июня в 17:42
Ответ дляfrumoasa17
Єрмак бісив колишню адміністрацію. Європейців теж. Як писали, що вони взагалі не розуміють, хто це такий і які його функції, яку інституцію влади представляє. Але ні, бубочка йому не дасть під зад ногою.
ото сказали, смотрящому ’під зад’
JannyMoney• 24 июня в 17:42
Ответ дляOlgusya
А вам не здається, що для пуйла тригерна сама персона Зеленського?
он всех своих недоброжелателей, даже в других странах посадил либо убил. Дрстал, короче. Если бы была проблема в Зеленском, то и его бы достал за три дня. А не за три года.
JannyMoney• 24 июня в 17:44
Ответ дляSo_so
Согласна с Вами абсолютно, но, думаю, одной смены личности Президента недостаточно, к сожалению. Просто Зеленский для путина стал олицетворением того, что он ненавидит в нас (и личность самого Зеленского вообще не важна).
он и пороха ненавидел.
JannyMoney• 24 июня в 17:44
Ответ дляІнно4каа
от якраз таки, при будь кому іншому,такої страшної війни не було,а так у нас не компетентна влада,яка з самого початку війни не приймає сама рішень,а слухає Європу і США
а как надо было?
Vlada-Maria• 24 июня в 17:45
Ответ дляvlad-svs
Боже мой, как я могла обидеть святого человека, отца героя АТО
а могли двома словами, просто ’сама д*рна’
смисл той самий, а стукати пальцями менше.
JannyMoney• 24 июня в 17:46
Ответ длязавитушка
Чарівника, який махне паличкою і все зупиниться не буде. З російською агресією нам жити довго.
А у Порошенко досвід, як зробити так, щоб в умовах агресії більша частина суспільства жила і її не помічала настільки, шо вибрала в президенти актора чисто шоб поржать. От настільки люди не відчували ні війни, ні небезпеки.
в условиях полномасштабной порошенко сделает так, что люди будут жить и не замечать, как на них ракеты летят? однако
нинель 1919• 24 июня в 17:54
Ответ дляТанюша
Поясніть що ви вкладаєте в ’припинити війну’?
відмінити насильницьку могілізацію і відкрити кордони .ну і щоб не літало по голові
Ответ дляlilul990
Шо тоді казати про нетаньяху? Просто йому більше повезло - Ізраїль це американська база на близькому сході а ми так...
Просто Нетаньяху на відміну від найвеличнейвшивого не крутив сракою перед ворогами і на роялі піською не грав, і не розповідав що Ізраіль це простітутка яка бере з двох боків і доречі Нетаньяху не ігнорував 4 рази повістку, а служив в спецназі Ізраілю, такі країни поважають, ну а якщо найвеличнейвшивий лідер сучасності розповідає що я вам нічо не должен, в Омані здає ракетну програму за якісь плюшки від ворога то таке і ставлення буде до нього і країни яка це вибрала
Ответ дляІнно4каа
Що означає ’слухає США та Європу’ ?
США та Європа нам протягом 3+ років дають зброю (без якої не було б чим воювати) та надають фін.допомогу (без якої не було б чим платити з/п бюджету та пенсії)
То як ми мали сказати: давайте гроші/зброю та закрийте рот ?
Ответ дляSo_so
без личности - это как, по внешнему виду?
JannyMoney• 24 июня в 18:05
Ответ длязавитушка
При Порошенко ракети не летіли, однако.
и при яныке нет. и при кучме нет. Может яныка тогда? :)
JannyMoney• 24 июня в 18:09
Ответ дляalex-3f3c
При Нетаньяху на его граждан напали, убили и взяли в плен.
Не уважают что-ли?
И вы не сравнивайте. Сколько там того хамас, а сколько рашки. На рашку он бы не рыпнулся ответку кидать.
Не уважают что-ли?
Valentina shop2020• 24 июня в 18:17
Ответ длязавитушка
Українців може врятувати грамотна дипломатія + перестати красти гроші в космічних масштабах, а почати витрачати на зброю і оборону.
И хотите сказать ,воевать дальше
Valentina shop2020• 24 июня в 18:24
Ответ дляrybka21
ні
де був Зеленьский, коли хуйло віджало Крим?
Его отдал Турчинов,продал,там спокойно зашли,как и в Херсонск и Мелитополь
Valentina shop2020• 24 июня в 18:27
Ответ дляТанюша
Теоретично нам би мали допомогати сильні країни.
Але цього не сталось.
Тому перспективи поки що не радісні
Але цього не сталось.
Тому перспективи поки що не радісні
Вам соседи много помогают,я думаю нет,так и здесь ,никому мы не нужны ,зеля бегает как электро веник,дайте ,дайте, а сам ничего не делает
Valentina shop2020• 24 июня в 18:30
Ответ длячаревна
Сомневаюсь, что в данный момент кто то очень хочет на место Зеленского. Принять страну в стадии войны и брать на себя судьбоносные решения. Такие, чтобы могли уложить народу и все остались довольны
Но зеля хочет,быть у руля долго
Ответ дляJannyMoney
Не уважают что-ли?
Если бы, да кабы, в жопе выросли грибы, в любом случає как говорил класик - результат на табло, Ізраиль границы не закрывает и ТЦК там силой людей на бойню не сгрибают т.к. люди там имеют ценность, а для нашей власти люди это расходный материал, причем тупой расходный материал
Valentina shop2020• 24 июня в 18:32
Ответ длязавитушка
ну він же в 2019 прийняв, дуже радісно на стадіоні скакав, всьо тикав Петі чого той війну не закінчив.
хай тепер за себе скаже, чого він війну не закінчив, бо розміри піпеца збільшуються з кожним днем.
Он и не думает ее заканчивать ,плохо очень что народ не спросит,,почему война не закончилась