Olgusya• 24 июня в 16:15

Якби зараз Україну очолив умовний Разумков, чи припинив би путін війну?

...на кращих для нас умовах? Якщо ні, то що може врятувати українців?
So_so• 24 июня в 16:17
Только если бы ’разумков’ капитулировал.
Стрекоза любви• 24 июня в 16:17
Що ми знаємо про Разумкова? Рівно - нічого. Зовсім нічого, особливо щодо його поглядів про закінчення війни. Як він це планує зробити?
Танюша• 24 июня в 16:17
Поясніть що ви вкладаєте в ’припинити війну’?
автор Olgusya • 24 июня в 16:17
Ответ дляSo_so
А вам не здається, що для пуйла тригерна сама персона Зеленського?
Танюша• 24 июня в 16:17
Ответ дляOlgusya
Ні.
автор Olgusya • 24 июня в 16:18
Ответ дляТанюша
Зупинитися по лінії зіткнення.
завитушка• 24 июня в 16:18
Українців може врятувати грамотна дипломатія + перестати красти гроші в космічних масштабах, а почати витрачати на зброю і оборону.
Танюша• 24 июня в 16:18
Ответ дляOlgusya
Зупинитися по лінії зіткнення.
А з якого ви дива вирішили що Росія цього прагне?
vinika• 24 июня в 16:19
Фуютина влаштує яник, кум його, потрох, будь хто, але не зеля. Знов таки ж, влаштують на його умовах. Типу під русню лігти
завитушка• 24 июня в 16:19
Ответ дляOlgusya
ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха ха
автор Olgusya • 24 июня в 16:19
Ответ длязавитушка
От грамотна дипломатія - це хто, на вашу думку?
завитушка• 24 июня в 16:19
Ответ дляOlgusya
Порошенко
So_so• 24 июня в 16:20
Ответ дляOlgusya
Согласна с Вами абсолютно, но, думаю, одной смены личности Президента недостаточно, к сожалению. Просто Зеленский для путина стал олицетворением того, что он ненавидит в нас (и личность самого Зеленского вообще не важна).
Nathalie27• 24 июня в 16:20
Ні, навіть якби Яник прийшов - війна продовжилась би на західних кордонах.
чаревна• 24 июня в 16:20
Аборт матери путина, мог бы не допустить войну
Николай-b526• 24 июня в 16:20
а какие для вас найкращи умови?? границы 91-года???
автор Olgusya • 24 июня в 16:20
Ответ длязавитушка
Порошенко
АТО і при ньому не зупинилося. Треба хтось інший. Але, звісно, при ньому порівняно з Зеленським для українців був рай.
Natalia Кис.порошок• 24 июня в 16:20
Мне кажется или автор в розовых очках или не слышит что говорит высшее рукоблудство сосии!!!
Інно4каа• 24 июня в 16:21
Ответ дляvinika
от якраз таки, при будь кому іншому,такої страшної війни не було,а так у нас не компетентна влада,яка з самого початку війни не приймає сама рішень,а слухає Європу і США
автор Olgusya • 24 июня в 16:21
Ответ дляНиколай-b526
Хоча б зупинка по ЛБЗ! Без зазіхання на Херсон і Запоріжжя
Танюша• 24 июня в 16:21
Ответ дляOlgusya
Зупинитися по лінії зіткнення.
Дивіться. По перше ні про яку зону лінії зіткнення Росія мову не веде.
В конституції в них Херсонська і Запоріжська області.
Окрім цього Росія вже окуповує Сумську, Харківську області.
В райдужних перспективах - Одесса.
По якій такій причині Путін буде відмовлятись від планів? Бо Разумков красивий?
Olga Zelenyak• 24 июня в 16:22
Ответ дляOlgusya
Зупинитися по лінії зіткнення.
Зачем им останавливаться? Песков на днях прямо сказал; у нас преимущество, мы продвигаемся, почему мы должны от этого отказываться?
Для путина триггерна Украина как отдельное государство, а Зеленский ее будет представлять или нет, особо ни на что не влияет. Хотя конечно Зеленский его раздражает. Где ступила нога русского солдата, там их земля, они считают. А Зеленский будет или нет, этот принцип не изменится.
Калькулятор• 24 июня в 16:22
Ответ дляOlgusya
Де закінчується росія? Там де дають *изди
Інно4каа• 24 июня в 16:22
Ответ дляOlgusya
тому що він стримував,а тут давайте воювати до останнього українця
автор Olgusya • 24 июня в 16:22
Ответ дляТанюша
В райдужних перспективах - Одесса.
Добре. Яким ви бачите життя України через два-три-пʼять років?
чаревна• 24 июня в 16:22
Ответ длязавитушка
Порошенко
Сколько можно о нем, уже отплясали на этих граблях
rybka21• 24 июня в 16:23
Ответ дляOlgusya
ні
де був Зеленьский, коли хуйло віджало Крим?
завитушка• 24 июня в 16:23
Ответ дляOlgusya
Чарівника, який махне паличкою і все зупиниться не буде. З російською агресією нам жити довго.
А у Порошенко досвід, як зробити так, щоб в умовах агресії більша частина суспільства жила і її не помічала настільки, шо вибрала в президенти актора чисто шоб поржать. От настільки люди не відчували ні війни, ні небезпеки.
автор Olgusya • 24 июня в 16:23
Ответ дляOlga Zelenyak
Добре, що може врятувати Україну? Це друге моє запитання після Разумкова. Яка стратегія у Зеленського? Вести оборону по Дніпру, якщо рашка просувається?
Танюша• 24 июня в 16:23
Ответ дляOlgusya
Я в 2014 році голову б поклала за те що Росія може напасти зі зброєю на Україну.
Так що прогнози це не моє