Olgusya• 24 июня 2025

Якби зараз Україну очолив умовний Разумков, чи припинив би путін війну?

...на кращих для нас умовах? Якщо ні, то що може врятувати українців?
Valentina shop2020• 24 июня 2025
Ответ длячаревна
Он может её закончить в один день. Принять условия раши, война закончится, но и страны как Украина уже не будет.
Удалено администрацией...
Valentina shop2020• 24 июня 2025
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Війну може зупинити лише кілер, лише вдалий постріл у тіло старого маразматика. Дипломатія, Трамп, танці з бубнами, відьми, катаклізми... тут безсилі
Это детский лепет,у вас
Моpгана• 24 июня 2025
Ответ дляValentina shop2020
Удалено администрацией...
Скоріше тебе не буде на цьому форумі
ХерсонСК, фу бля
Valentina shop2020• 24 июня 2025
Ответ дляМоpгана
Скоріше тебе не буде на цьому форумі
ХерсонСК, фу бля
Удалено администрацией...
Renesmeе 16• 24 июня 2025
Ответ длязавитушка
Чарівника, який махне паличкою і все зупиниться не буде. З російською агресією нам жити довго.
А у Порошенко досвід, як зробити так, щоб в умовах агресії більша частина суспільства жила і її не помічала настільки, шо вибрала в президенти актора чисто шоб поржать. От настільки люди не відчували ні війни, ні небезпеки.
Тому він винний у повномаштабній війні найбільше за всіх, тому що потрібно було повернути своє, а не замилювати очі і не памічать. Його передвиборча агітація була що завершити АТО за 100 днів, а сам потім почав торгувати із сєпарами. А за фабрику рошен в кацапії взагалі мовчу. В суджі як наші зайшли то доречі знімали прилавок із рошенками
Моpгана• 24 июня 2025
Ответ дляValentina shop2020
Удалено администрацией...
Valentina shop2020• 24 июня 2025
Ответ дляМоpгана
Удалено администрацией...
завитушка• 24 июня 2025
Ответ дляRenesmeе 16
’В суджі як наші зайшли то доречі знімали прилавок із рошенками’.

Ну от ви серйозно? Ну це ж якийсь позор з вашого боку, ну на кого це розраховано? Невже ви манькин клон. Сумно.
Renesmeе 16• 24 июня 2025
Ответ длязавитушка

Удалено администрацией...
завитушка• 24 июня 2025
Ответ дляRenesmeе 16
Удалено администрацией...
Renesmeе 16• 24 июня 2025
Ответ длязавитушка
Удалено администрацией...
Renesmeе 16• 24 июня 2025
Ответ длязавитушка
Удалено администрацией...
чи зараз скажете військові на танку стелаж рошенок привезли https://t.me/insiderUKR/81571
Моpгана• 24 июня 2025
Ответ дляValentina shop2020
Удалено администрацией...
І не поспішайте нас ховати. У нас ще багато справ. Україну відродити. І гнид потравити)
lilul990• 24 июня 2025
Ответ дляalex-3f3c
Просто Нетаньяху на відміну від найвеличнейвшивого не крутив сракою перед ворогами і на роялі піською не грав, і не розповідав що Ізраіль це простітутка яка бере з двох боків і доречі Нетаньяху не ігнорував 4 рази повістку, а служив в спецназі Ізраілю, такі країни поважають, ну а якщо найвеличнейвшивий лідер сучасності розповідає що я вам нічо не должен, в Омані здає ракетну програму за якісь плюшки від ворога то таке і ставлення буде до нього і країни яка це вибрала
Дурня це все. Ізраїль це американська військова база на близькому сході. От і все
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 24 июня 2025
Ответ дляValentina shop2020
Это детский лепет,у вас
Мене не хвилює думка прокацапської особи на українському форумі
JannyMoney• 24 июня 2025
Ответ дляalex-3f3c
Если бы, да кабы, в жопе выросли грибы, в любом случає как говорил класик - результат на табло, Ізраиль границы не закрывает и ТЦК там силой людей на бойню не сгрибают т.к. люди там имеют ценность, а для нашей власти люди это расходный материал, причем тупой расходный материал
так его не уважают, раз при нем напали?
и не позорьте классиков) ни один из них как вы не выражается.
завитушка• 24 июня 2025
Ответ дляRenesmeе 16
1. Ну по перше звідки ми бачимо, що це суджа? Але допустимо.
2. Цей стелаж міг там років 15 стояти
3. Гіпотетично, якби Петя продав, а продавець в Суджі купив, то це раша спонсірує українське виробництво, а не Петя рашку. Цей військовий такі ж розумні речі каже, як деякі тут пишуть. Логіка.)
4. ну і канєшно ніякий перекуп не міг ці цукерки привезти в рашу, однозначно лічно Петя крався вночі через кордон з мішком цукерків. (До речі там взагалі не видно, які то цукерки, добре видно тільки стелаж).
konfeto4ka24• 24 июня 2025
Ответ длязавитушка
ну він же в 2019 прийняв, дуже радісно на стадіоні скакав, всьо тикав Петі чого той війну не закінчив.
хай тепер за себе скаже, чого він війну не закінчив, бо розміри піпеца збільшуються з кожним днем.
Та ми вже всі зрозуміли,що Ви топите за Поросенко- переживіть свої думки при собі, Поросенко вже політичний мрець,він свій шанс прогавив і не треба розповідати про його дипломатію-вона ніяка, бізнесмен і в Африці бізнесмен.
завитушка• 24 июня 2025
Ответ дляkonfeto4ka24
Переживіть свої думки, про те за кого я топлю при собі)
konfeto4ka24• 24 июня 2025
Ответ длязавитушка
Молодець,сідай,п ятірка
Valentina shop2020• 24 июня 2025
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Меньше зла и оскорблений,вы даже не знаете человека и оскорбляет,каждый имеет право высказать свое мнение
VivaForever• 24 июня 2025
Ответ дляOlgusya
Хоча б зупинка по ЛБЗ! Без зазіхання на Херсон і Запоріжжя
просто зупинка без юридичного визнання що Крим і ТОТ офіційно російські? нащо це їм
VivaForever• 24 июня 2025
Ответ дляOlgusya
Теж так вважаю. Прямим же текстом кажуть про Єрмака - нуль на масу. Якби Україну зараз очолив хтось інший, може й Трамп би допоміг більше. Бо Зеленський і для нього особистий тригер через історію з сином Байдена
капітулювати ми можемо із Зе, потім вибори - так влаштовує?
Леска• 24 июня 2025
Ответ дляАnnеt
нет пока такого выбора. Украина есть, народ есть и с каждым днём украинцы всё дальше от россии и идеи, что с рашей можно хоть как-то нормально сосуществовать.
Ви читали статтю ,,что россия должна сделать с Украиной,,
Там чітко вказано що треба зробити з тими хто далеко від росії, в т.ч. ідейно
ProstoKoschka• 24 июня 2025
Я уже иногда думаю, что лучше бы оставался янык и не было бы этой войны, чем тот ужас, что промсходит
R-Y-N-A• 24 июня 2025
Ответ дляOlgusya
Зупинитися по лінії зіткнення.
Мордор не згодна на ці умови.Ви не в курсі?
R-Y-N-A• 24 июня 2025
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
1000%
tala-li• 24 июня 2025
только Вова Зеленский нас спасет, больше никто
tala-li• 24 июня 2025
df364tye3• 24 июня 2025
Ответ дляOlgusya
А вам не здається, що для пуйла тригерна сама персона Зеленського?
для россии, он идеален ,,,
потому берегут ,,,
подарок судьбы ,,,