Молчалка• 25 июня 2025

Болгария. Рай закончился, уезжаем в 2026-м

Как я и писала раньше, евро вводят 1-го января и всё хорошее что было тут заканчивается. Цены станут общеевропейскими и не будет возможности менять доллары на левы. К врачам так просто не попадёшь, а если и попадёшь то по оверпрайсу. Аренда взлетит.

Для нас людей работающих удалённо Болгария подходила идеально, низкие цены, дешёвая аренда, классная погода и еда круглый год. Но переплачивать не хотим и понижать уровень жизни. К сожалению, Болгария идёт по пути Хорватии, где раньше тоже можно было кучеряво жить.

Ехать в Чехию и Польшу смысла нет, валюты хоть и национальные, но цены высокие. Хвалят Венгрию наши коллеги, будем пробовать, другие хвалят Румынию, ту же Констанцу, но там тоже евро на подходе. Рассматривать неевропейские страны не хотим, для нас это важно. Непонимаю что хорошего в этом евро, цены после его введения становятся x3 на всё
Інно4каа• 26 июня 2025
Ответ дляШукаю трусики
а є різниця?
звісно є,якщо місто окуповане чи прифронтова територія, людині немає куди повертатися. А якщо з західної України,то немає чого нити і якщо не влаштовує Болгарія, можна повернутися додому
Губи з філером• 26 июня 2025
Ответ дляРанковий базар
Да, можно с ребенком, я так и езжу) напрямую с лагерем связываюсь, предоплату вношу, остальную сумму по приезду по в лагерь наличными даю. Найдите их сайт в интернете, там все описано, есть их группы в вайбере. Лагерь «Разом», так его официальное название
Дякую! А в якому корпусі краще обирати проживання-харчування ? Діти задіяні в табірній участі незалежно від того, де живуть ?
Губи з філером• 26 июня 2025
Ответ дляРанковий базар
Переглянула сайт і ще запитаю, поки не зовсім зрозуміла, є двомісне розміщення , воно в якихось корпусах чи просто потрібно доплачуваи за такий варіант.
Шукаю трусики• 26 июня 2025
Ответ дляІнно4каа
не можна,бо нема роботи ,а як є ,то зп просто стидобищна. Львів дуже дорогий,а зп 19 тис максимальна. а Івано-Франківськ ще менша. Це хіба життя??? хіба на них вивчиш дитину?,наймеш репетиторів? що можна купити на 19 тис? коли 1 кг полуниці 15,а кг черешні 180-230??хоч мовчіть з тим поверненням. люди,хто спробува краще життя,отримуючи мінімальні виплати чи мінімальну зп і їм вистачає на будь=яку їжу ,а житло безкоштовне,не повернуться ніколи. діти вчаться безкоштовно, без поборів.Люди хочуть жити,а не виживати на копійки,і думати як розтягнути ті мізерні гроші.
Шукаю трусики• 26 июня 2025
Ответ дляИз Виа-гры
Ой,не начинайте. Жизнь в Луцке и Мукачево очень отличается от жизни в Сумах и Харькове
так,але це не привід вертатися.,бо нема роботи ,а як є ,то зп просто стидобищна. Львів дуже дорогий,а зп 19 тис максимальна. а Івано-Франківськ ще менша. Це хіба життя??? хіба на них вивчиш дитину?,наймеш репетиторів? що можна купити на 19 тис? коли 1 кг полуниці 150 грн,а кг черешні 180-230??Коли таке було?хоч мовчіть з тим поверненням. люди,хто спробува краще життя,отримуючи мінімальні виплати чи мінімальну зп і їм вистачає на будь=яку їжу ,а житло безкоштовне,не повернуться ніколи. діти вчаться безкоштовно, без поборів.Люди хочуть жити,а не виживати на копійки,і думати як розтягнути ті мізерні гроші.
Из Виа-гры• 26 июня 2025
Ответ дляШукаю трусики
Где это бесплатное жилье и обучение?)
Шукаю трусики• 26 июня 2025
Ответ дляИз Виа-гры
Где это бесплатное жилье и обучение?)
просніться. Германія, Франція виші безкоштовні. Я живу в Германії безкоштовно в квартирі,дочка вчиться в коледжі безкоштовно . Через рік закінчує і плануємо у виш. Моя ліпша подруга виїхала у Францію. Живуть безкоштовно.платить лиш комунальні,як і ми.Дочка її вчиться БЕЗКОШТОВНО в універі і отримує стипендію (моя теж в коледжі отримує стипендію).
Словакія,Чехія навчання безкоштовне,лиш за гуртожиток платити. Подруга дочки вступає цьогоріч у чеський універ. Безкоштовно. Вони виїхали на початку війни. живуть у квартирі у Празі.БЕЗКОШТОВНО,
Шукаю трусики• 26 июня 2025
Ответ дляІнно4каа
вам треба- ви вертайтесь
Шукаю трусики• 26 июня 2025
Ответ дляИз Виа-гры
Где это бесплатное жилье и обучение?)
двоюрідна сестра у Литві. Син вступає безкоштовно цього року. школу закінчили онлайн. Але вона лікар. в своєму селі в Україні в Житом.обл. отримувала як сімейний лікар просто ніщенську зп. там вона отримує 3 тис євро. підтвердила диплом лікаря.,має двох синів 14 і 17 років. Як ви думаєте ,вона повернеться??????)))))
Губи з філером• 26 июня 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Польша самая дешевая из перечисленных Вами. Вот только в Румынии не была, не сравню. Венгрия - дорога. Словаки в Польшу ездят в супермаркеты.
Тому що у Словаків євро, а в Польщі ні, про це теж чула, що з переходом на євро в Словачиині ціни відчутно виросли.
Губи з філером• 26 июня 2025
Ответ дляSometimesDiena
Закончилась. Вы ничего ровным счётом не знаете, но при этом пытаетесь спорить. Многие из них лишились работы, особенно в Украине. Больше половины выехали, остальные на чемоданах. Джуны оказались никому не нужны после введения ИИ, миддлы тоже. Закончился АйТи хаб в Украине, пришли новые реалии для них.
Знайомий за рік до війни влаштувався тестувальником в Глобал Лоджік, працює й по цей день, освіта не профільна. Інший знайомий ні день не працювавши в 2023 влаштувався на роботу в компанію на позицію ІТ, вдало пройшов стажування і працює по цей день. Це люди на самих низьких позиціях, без освіти і досвіду, зате мають свою з/п , яка прив´язана до курсу валюти, а не ’шопопало’. Можливо тих супер зарплат, як раніше може й не отримують, але ж ось реальний приклад двох людей.
Сарафанное радио• 26 июня 2025
Ответ дляSometimesDiena
Джуны оказались никому не нужны после введения ИИ, миддлы тоже - ахахахахааха
Из Виа-гры• 26 июня 2025
Ответ дляШукаю трусики
А муж есть?
Шукаю трусики• 26 июня 2025
Ответ дляИз Виа-гры
А муж есть?
Є. Вона з ним виїхала
Из Виа-гры• 26 июня 2025
Ответ дляШукаю трусики
Є. Вона з ним виїхала
Такой незначительный нюанс
Шукаю трусики• 26 июня 2025
Ответ дляИз Виа-гры
Такой незначительный нюанс
А мій чоловік лишився вдома і я все одно повертатися не збираюся.
Из Виа-гры• 27 июня 2025
Ответ дляШукаю трусики
Не любите значит его
Шукаю трусики• 27 июня 2025
Ответ дляИз Виа-гры
Не любите значит его
Бред это все. Моя жизнь и перспективы детей важнее для меня. Сидеть с любовью под ракетами может только болтная на всю голову женщина. Перечеркнуть возможности для детей ради любви??? Пусть ищет возможности выезда.
Из Виа-гры• 27 июня 2025
Ответ дляШукаю трусики
Значит все оставшиеся, больные?
Інно4каа• 27 июня 2025
Ответ дляШукаю трусики
вам треба- ви вертайтесь
звідки мені повертатися???
Шукаю трусики• 27 июня 2025
Ответ дляІнно4каа
звідки мені повертатися???
Удалено администрацией...
Інно4каа• 27 июня 2025
Ответ дляШукаю трусики
Удалено администрацией...
Бачу_майбутнє• 04 июля 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Латвия аналогично. Много знакомых из Латвии, после введение евро началась ж..а. цены и тарифы рванули первыми.
У меня только один вопрос: а нам это зачем? 2 майдана устроили ради стремления в это евросоюз что бы что? Чтобы и у нас уровень жизни упал? Так у нас и сейчас ж...па( Куда ж еще?
Бачу_майбутнє• 04 июля 2025
Ответ дляКурочка
Були 2 тижні, принципово в кафе, ресторанах, магазинах спілкувалися англійською. На пляжі дуже напрягала російська мова, завжди прислуховувалися і чекали нашого «шо», або якісь пакет АТБ, чи рушники жовто блакитні
Логика просто 80 лэвэла)
Припереться в чужую страну и, не дай боже, услышать русский язык))) Нужно, чтобы там только на мове вещали) Тогда сидите лучше в Украине
Бачу_майбутнє• 04 июля 2025
Ответ дляШукаю трусики
Вы что думаете, что это ваше безкоштовно будет вечным?
Чтобы вы там сидели безкоштовно, у нас должна продолжаться война!
Патриоты, блин( Теперь понятно кому майданы за ЕС были нужны, а сейчас границы 91 года
Шукаю трусики• 04 июля 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
ні, не думаю,бо вічного нема нічого.але кінця війни не видно і близько.от що факт. все гірше і гірше стає. поки ця клята війна закінчиться усі виші можна закінчити. захист продовжено до березня 2027 року.і цим все сказано