Кіма кепка• 25 июня 2025
Сертифікат на житло на окупованих територіях
Доброго дня! У свекрухи квартира в Каховці, свекруха виїхала, туди повертатись не збирається. Каже, що є сертифікати на житло, яке на окупованих територіях. Я почитала, типа воно повинно були зруйноване, або від нього треба відмовитись. Хто стикався і знає більш докладно?
Кіма кепка
• 26 июня 2025
Ответ дляВероятненько
А сьогодні ще дія запустила категорію в реєстрі збитків - репарації за житло на тот. Але коли ці будуть репарації - невідомо. Я вже подавала туди заяви за померлого батька на тот при відсутності медичної допомоги, за загиблого на війні брата - заявки прийняті і поки все
Дякую!