Оце фіфа• 25 июня в 20:59
Хороші новини
В мене щось настрій не дуже
А давайте поділимось гарними новинами
Наприклад, от ви знайшли класну книжку, косметичний засіб чи смачний рецепт
Моя рекомендація книга «задача трьох тіл»
Останні патчі для очей, які сподобались - garnier 1:2 million probiotics:)
А давайте поділимось гарними новинами
Красавица писяная• 25 июня в 21:02
приехала домой и нигде не обломалась, вам мелочь, а мне ух какое счастье
мадам Везувий• 25 июня в 21:03
Наважилась на психіатра, сьогодні призначили ліки, можливо через місяць вийду з дому
Король дивана• 25 июня в 21:04
Ответ дляparele
Помідори чекаємо)
А у нас без теплицы с таким летом даже не цветут(
Оце фіфа
• 25 июня в 21:04
Ответ дляКозяка-маляка
2 месяца лета ещё впереди
Це точно! Так хочеться щось класне собі організувати. Але на повестке дня одні обовязки
Чесно брешу• 25 июня в 21:04
Ваша тема на мові- дякую 🩷
Дуже погано, але не можу знайти нічого гарного. Депресія. Не знаю, как вийду
Оце фіфа
• 25 июня в 21:06
Ответ дляЧесно брешу
Ваша тема на мові- дякую 🩷
Притягуйте за вуха :) ну там дощ на вулиці. А ви любите стукіт дощу об вікна
Покорительная• 25 июня в 21:06
Заказала наконец-то квартиру посуточно в Airbnb, очень долго выбирала и согласовывала со всеми, открывала виртуальную карту ради этого. Хочу уже чтобы хозяйка подтвердила и я закрыла этот вопрос спокойно выдохнув.
Оце фіфа
• 25 июня в 21:07
Ответ дляparele
Ми цього року встановили теплицю, я дуже пожалкувала, що не зробили цього раніше. Бо декілька років поспіль весь врожай коту під хвіст.
Оце хороша новина. Бо саме через такі ж результати ми в цьому році нічого не садили. Треба таки теплицю запланувати 👍
Козяка-маляка• 25 июня в 21:07
Ответ длямадам Везувий
Тут профилактику проходите
Пожмаковна• 25 июня в 21:09
Ответ дляЧупокабра
Виконала план продажів)
Який у вас план, що продаєте?
Оце фіфа
• 25 июня в 21:09
Ответ дляМіняйловна
Я просто пью вино)
😭 а я алкоголь пити не можу. Мігрень після нього нападає
А так хочеться бокальчик вина вечором з видом на море
Чеширская кошечка• 25 июня в 21:09
Сьогодні познайомилася з 80 -літньою бабусею яка 30 років живе за системою ПорфиріяІванова. Познайомилася коло джерела- купелі, де вона купалася як молода . Здивувала мене своєю активністю і статурою (сухенька, маленька, але кріпка).
Міняйловна• 25 июня в 21:10
Ответ дляОце фіфа
Так я тоже не особо ходок, просто сегодня повод)
Манкоголік• 25 июня в 21:10
Мужу изменила уже в который раз, а он и не замечает скотина рогатая
Ответ дляОце фіфа
Так, від душі раджу.
Я у вихідні зелені на всю зиму заморозила. Раніше тільки відвернулась - вже тля напала. Виривала і все. А тут чистенька, свіженька, ніжна.
Огірки вже теж на підході.
Вельшановна• 25 июня в 21:12
Ответ дляЧеширская кошечка
Моя бабуся, їй 95 років, робе кожен день зарядку, і туди входить вправа - ВЕЛОСИПЕД.
Эта_Шикарна)• 25 июня в 21:13
Чупокабра• 25 июня в 21:13
Ответ дляВельшановна
Чоловік підібрал кошеня маленьке, теперь няньчусь