Сонячний день• 25 июня в 21:35

Що в голові у батьків які одягають дітей у шалав?

Відпочиваю з дитиною в таборі Мандарин в Болгарії, я і більшість батьків в шоці з деяких дівчат :одягнуті як шалави, матюкаються, лізуть до хлопів…одяг це окрема тема -сіськи вивалюються, юбки пів жопи видно… з іншими батьками сьогодні цю тему обговорювали, деякі мами думають шо це не благополучн діти, але ж 600 євро на путівку вони десь взяли, і не може бути щоб батьки не знали що носять їхні діти….якшо в дитинстві хтось з коментаторів одягався у шалава і в 13 років матюкався і бухав, то можна не коментувати… що думають нормальні батьки з цього приводу? Я завжди їзжу з дитиною, як і більшість моїх знайомих…думала може в 14 років ( в наступному році) відпустити дитину саму….але те що я бачу це повний треш
Самохвалова• 25 июня в 22:40
Детям 12. Разрешаем все, что не вредит здоровью и жизни.
Короткие топы и мини юбки явно в эту категорию не входят. Покупают и носят то, что нравится им. И я, и муж на руководящих должностях, работаем в офисах, носим официальную одежду. И по хорошеу завидуем своим детям.
Пригаю-цибаю• 25 июня в 22:41
Бачила б моя мама мене в таборі в 12-15 років))) думаю, була б тоді советчица, то обговорювали б мене))
Реально після 16-ти пройшло поступово. Я взагалі люблю кежуал (стриманий) та нюдовий макіяж, але ж то молодість! Ех, прямо на спогади наштовхнули. Да класно було.
Я з донькою в табори не їзжу, якщо що. На холєру псувати і дитині, і собі відпочинок. Я її і вдома повиховую)
Ворона• 25 июня в 22:44
А чем плохо надевать короткие юбки и топики?
Потому-что какая-то застегнутая осудит? Носите паранджу и готовьтесь, что ваша бубочка сразу после школы выскочит замуж за первого встречного.
Мой ребенок был в прошлом году в этом лагере… очень интересно что может взрослую тетку сподвигнуть ехать в лагерь 😂😂😂 день нептуна штоле
Холодная каша• 25 июня в 22:47
А хіба одяг, як у шалав, у тренді? Нормальні підлітки зараз нормально одягаються
Помидорина• 25 июня в 22:54
Если я в подростковом возрасте одевалась как шалава, матюкалась и курила, а ребенок у меня мега приличный воспитанный, не курит, одевается стильно и не вульгарно. Не понимаю в кого она такая пошла
Мне можно комментировать???
Куда_бежать• 25 июня в 22:55
Вы просто завистливая стареющая тетка.
На паровозе• 25 июня в 22:56
Ответ дляСмячиком
Одни наркаманы и прасцитутки кругом!!
Так минуточку. Про наркоманов не написано. Сейчас автор пойдёт их искать . И таки найдёт же
автор Сонячний день • 25 июня в 23:13
Ответ дляВорона
Тут дуже багато батьків з дітьми і навіть з бабусями… більше половини танцювальні колективи, спортсмени на тренувальні збори і т.д і поки діти тренуються батьки купаються і відпочивають… але є звичайно окремі категорії скороспєлок і тд
Миловидна леді• 25 июня в 23:18
Я нормальна мама. Дозволила своїй в 12 пірсинг, з 13 ходить на нігті, брови, носить топи та коротке, косметики має більше ніж я. А коли як не зараз, в більш старшому віці вже буде не доречно. І да, я працюю в школі.
Потринділиця• 25 июня в 23:24
Знайдіть церковний табір , там діти інакше виглядають , туди можна відпускати одну
ГонУрова дівка• 25 июня в 23:26
Моя донька їде в Мандарин, була минулого року, навіщо з дитиною їздити в табір?
Вчителька з мікрорайону• 25 июня в 23:30
Ответ дляСонячний день
Моя дитина не лесба. Так шо не думаю шо чиїсь прелесті її зваблять
може і лесба. Таким мамам, як Ви (контролюючим) в цьому не зізнаються)
АфродитаПетровна• 25 июня в 23:31
Автор, моя дочь в прошлом году была в этом лагере и снова едет с подружкой буквально через несколько дней. В чем дети, подростки должны ходить летом? На пляж, к бассейну? В парандже? Чтобы вас не смущать?
А в стрингах можно загорать? Или вы в обморок упадете там?
Вы реально странная.
Вам телефонограмма• 25 июня в 23:44
Ответ дляПочемучка
У нас на вручение дипломов в девятый класс одна девочка приперлась с таааааким декольте, что можно сказать, что она топлесс пришла))))
Грудь красивая.
Но выглядело очень неуместно.
Дипломи після 9 класу?
Може атестати?
Ворона• 26 июня в 01:18
Ответ дляСонячний день
Ну вы еще лет 20 по лагерям покатайтесь от большого ума, а потом глядишь и отели для себя откроете с отдыхающими по возрасту и интересам. Хотя нет, вам сразу в дом престарелых дорога играть в бинго