Ашолюдискажуть• 26 июня в 07:07

Екстерном пройти один клас в НУШ

Добрий день. Знаю, що є тут багато вчителів і заступників директора. Є питання.
Дитина закінчила 3-ий клас в 23-24 році. І влітку пройшла програму 4-го класу класу ьта здала іспити за нього.
24-25 рік навчалась в 5-му класі.
Питання
Які документи повинні бути особовій справі дитини за 4-ий клас?
Чи можна їй виписати Свідоцтво досягнень за 4-ий клас?
Де норми, що це регулюють.
(я мама дитини)
Шукаю трусики• 26 июня в 08:14
Ответ дляБубль Гум)
Син 11 класів закінчив, особову справу не видали, лише свідоцтва з додатком за 9 і за 11 клас
У старшего так же ,вот закончил 11 класс. Аттестаты за 9 еще зимой отдали
Но эти дети же учились не по НУШ ,я понимаю ,что в этой теме именно Нуш обсуждают и какие должны быть документы
Слава Українi• 26 июня в 08:14
Ответ дляАшолюдискажуть
Нерозумію чого не хоче і не видаєі поступаючи в 6-ий клас ви подаєте особову справу з свідоцтвами досягненгнень за всі попередні роки!
Бо нема у них. Вони порушили процедуру проведення екстернату.
Слава Українi• 26 июня в 08:15
Ответ дляМюллерная
Свідоцтво досягнень робиться в двох екземплярах - для батьків і в особову справу. Також після 4-го класу повинно бути свідоцтво про закінчення початкової школи.
Покажіть таке свідоцтво.
Мюллерная• 26 июня в 08:16
Ответ дляСлава Українi
Покажіть таке свідоцтво.
Яке саме? Після 4-го класу їх повинно бути 2.
Слава Українi• 26 июня в 08:16
Ответ дляМюллерная
Вам на руки дали два?
Мюллерная• 26 июня в 08:18
Ответ дляСлава Українi
Вам на руки дали два?
Дивіться, читайте.
Слава Українi• 26 июня в 08:20
Ответ дляМюллерная
Дивіться, читайте.
То за бажанням батьків їх видають
Автору незрозуміло що дали взагалі
Мюллерная• 26 июня в 08:20
Ответ дляАшолюдискажуть
Табелі видають 8 і10 класи.
З 1 по 7 класи виписують Свідоцтва досягнень! І все це в особовій справі дитини.
Але пробачте, якщо ви не в школі працюєте, то і не знаєте цього.
Свідоцтво досягнень повинні були видати паперові на руки або ж в електронному вигляді за домовленістю. В особовій справі лежать паперові.
Мюллерная• 26 июня в 08:23
Ответ дляАшолюдискажуть
Це порушення. В НУШ повинно бути свідоцтво досягнень за кожен рік!
І можу сказати, що воно є у вашої дитини, бо журнал оформлюється в НУШ зовсім по іншому. І там є додаткові нюанси з яких і формується Свідоцтво.
Там багато всього.

Але мене цікавить екстернатне проходження року.
Не думаю, що є різниця. При екстернатній/сімейній формі навчання у дитини теж повинні формуватися певні компетентності, рівень сформованості яких і відображається у свідоцтві досягнень.
Мюллерная• 26 июня в 08:25
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Я дивилася блог вчительки початкових класів, вона це все друкує вдома за власною ініціативою, щоб покращити комунікацію з батьками. Нам в старших класах теж казали: якщо ви переходите а іншу школу, то ми вам так вже й бути, щось надрукуємо.
Наскільки я розумію, це тепер необов´язково і не регулюється.
Нещодавно у нас в школі була перевірка, то вказали на відсутність свідоцтв досягнень у особових справах. Вчителі друкували за минулі роки.
Ноу коммент• 26 июня в 08:25
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Зараз в школі табелів не видають, все в електронному варіанті, а ви хочете папірчик за 4й клас ;)
Ви не праві.
Ваш ’папірчик’ в обов´язковому порядку виписан та десь лежить.
То, що ви бачите електронний варіант - це лише інформація в зручному форматі. А ’папірчик’ - то документ.
Ноу коммент• 26 июня в 08:27
Ответ дляАшолюдискажуть
Також думаю, що повинні були виписати, а не виписали.
Чи є норми, що це регулюють? Постанови МОН?
Вам точно були повинні провести документально. Запитуйте в школі. В особистій справі.
Мюллерная• 26 июня в 08:28
Ответ дляШукаю трусики
Так в свідоцтві досягнень -это оценивание ? Или вот это :работа в коллективе,умение выстраивать отношения ,решение конфликтов и тд . Потому что такие бумажки нам в начальной школе давали . Автор про них ?
Там не тільки це. Є й по предметах.
Мюллерная• 26 июня в 08:29
Ответ дляSvitlo_
З цього року всі школи мають перейти на Мрію. А якщо через рік Єдина школа закриє доступ?
Всі електронні журнали вивантажуються і у цифровому вигляді зберігаються скількись там років. А в деяких школах ще й друкуються...
Стопясят раз обсуждала• 26 июня в 08:30
Ответ дляSvitlo_
В нас все виписують. За 1-7 свідоцтво досягнень, за 8-10 табелі. Свідоцтва досягнень вкладаються в особову справу. Якщо учень змінює школу, то як в новій школі дізнаються оцінки за попередні роки?
А кого вони цікавлять? Дитина перейшла в нову школу, взяли лише результати за останній рік. Попередні ніхто не питав
Відкушу все що стирчить• 26 июня в 08:38
Ответ дляНоу коммент
Ви не праві.
1) я писала про ’видають’, а ви заперечуєте і пишете ’виписаний’. Дивно, бо це не одне й те саме.
2) за попередні роки включно до 7-го класу табелі у мене на руках, а не ’десь там лежать’. При чому не факт, ви цього не знаєте.
Мюллерная• 26 июня в 08:39
Ответ дляАшолюдискажуть
Екстерном не переводили.
Екстерном дитина закінчила за літо 4-ий клас. І є наказ про перехід в 5-ий клас.
Давайте по порядку.
Ви писали заяву про переведення дитини на екстернатну форму навчання?
Є відповідний наказ про це переведення?
Відкушу все що стирчить• 26 июня в 08:40
Ответ дляМюллерная
Дивіться, читайте.
На підставі заяви батьків, а не всім в обов´язковому порядку.
Відкушу все що стирчить• 26 июня в 08:42
Ответ дляМюллерная
Минулого року на сервері гепнувся ел.журнал частини нашої школи і його відровлювали пів року.
Мюллерная• 26 июня в 08:44
Ответ дляСлава Українi
То за бажанням батьків їх видають
Автору незрозуміло що дали взагалі
В особовій справі воно повинно бути обов´язково. А вже на руки батькам - за запитом.
Слава Українi• 26 июня в 08:45
Ответ дляМюллерная
Батьки не залазять в особові. В автора ситуація геть інша. Взагалі незрозумілий екстернат у неї
Яке право має вчитель визначити рівень дитини без екзамену? Треш
Мюллерная• 26 июня в 08:47
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Я вже писала про перевірку. Батькам учнів , які прийшли з інших шкіл без свідоцтв досягнень за минулі роки, повідомили, що вони повинні звернутися до тих шкіл і взяти відсутні документи. Крім окупованих територій.
Мюллерная• 26 июня в 08:48
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Ну, хто лікар Вашій адміністрації, що вчасно не вивантажили. Це робиться в кінці кожного семестру.
Мюллерная• 26 июня в 08:49
Ответ дляСлава Українi
От Авторка залізла в особову справу. І в новій школі залізли.
Угги_в_горошек• 26 июня в 08:52
Ответ дляАшолюдискажуть
Там багато всього.

За заявою батьків, потім учень екстерн пише КР, його переводять за наказом в наступний клас
Мюллерная• 26 июня в 08:56
Авторко, почитайте Наказ МОН №924 від 1.09.2020.
сладкий_ноябрь• 26 июня в 08:57
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Ок не видають в обов´язковому порядку, лише за запитом
Висновок який?
Видають! Чи не так? :)
сладкий_ноябрь• 26 июня в 09:00
Ответ дляАшолюдискажуть
Табель мені непотрбен!

Дитина писала контрольні з Укр.мови, математики і Пізнаємо світ.
Інформатика і англійська за словами вчителів вже була на рівні 4-го класу. Як і мистецтво та фізкультура.
Наскільки законні такі дії, як екстернат за 4 клас за 3 місяці?
сладкий_ноябрь• 26 июня в 09:02
Ответ дляСлава Українi
Згодна
Слава Українi• 26 июня в 09:11
Ответ дляМюллерная
Авторка залізла при переході. До того її не бентежило, що дитина не всі іспити здала