Ашолюдискажуть• 26 июня 2025
Екстерном пройти один клас в НУШ
Добрий день. Знаю, що є тут багато вчителів і заступників директора. Є питання.
Дитина закінчила 3-ий клас в 23-24 році. І влітку пройшла програму 4-го класу класу ьта здала іспити за нього.
24-25 рік навчалась в 5-му класі.
Питання
Які документи повинні бути особовій справі дитини за 4-ий клас?
Чи можна їй виписати Свідоцтво досягнень за 4-ий клас?
Де норми, що це регулюють.
(я мама дитини)
24-25 рік навчалась в 5-му класі.
Питання
Де норми, що це регулюють.
(я мама дитини)
Шукаю трусики• 26 июня 2025
Ответ дляБубль Гум)
Син 11 класів закінчив, особову справу не видали, лише свідоцтва з додатком за 9 і за 11 клас
У старшего так же ,вот закончил 11 класс. Аттестаты за 9 еще зимой отдали
Но эти дети же учились не по НУШ ,я понимаю ,что в этой теме именно Нуш обсуждают и какие должны быть документы
Слава Українi• 26 июня 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Нерозумію чого не хоче і не видаєі поступаючи в 6-ий клас ви подаєте особову справу з свідоцтвами досягненгнень за всі попередні роки!
Бо нема у них. Вони порушили процедуру проведення екстернату.
Слава Українi• 26 июня 2025
Ответ дляМюллерная
Свідоцтво досягнень робиться в двох екземплярах - для батьків і в особову справу. Також після 4-го класу повинно бути свідоцтво про закінчення початкової школи.
Покажіть таке свідоцтво.
Мюллерная• 26 июня 2025
Ответ дляСлава Українi
Покажіть таке свідоцтво.
Яке саме? Після 4-го класу їх повинно бути 2.
Слава Українi• 26 июня 2025
Ответ дляМюллерная
Вам на руки дали два?
Слава Українi• 26 июня 2025
Ответ дляМюллерная
Дивіться, читайте.
То за бажанням батьків їх видають
Автору незрозуміло що дали взагалі
Мюллерная• 26 июня 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Табелі видають 8 і10 класи.
З 1 по 7 класи виписують Свідоцтва досягнень! І все це в особовій справі дитини.
Але пробачте, якщо ви не в школі працюєте, то і не знаєте цього.
Свідоцтво досягнень повинні були видати паперові на руки або ж в електронному вигляді за домовленістю. В особовій справі лежать паперові.
Мюллерная• 26 июня 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Це порушення. В НУШ повинно бути свідоцтво досягнень за кожен рік!
І можу сказати, що воно є у вашої дитини, бо журнал оформлюється в НУШ зовсім по іншому. І там є додаткові нюанси з яких і формується Свідоцтво.
Там багато всього.
Але мене цікавить екстернатне проходження року.
Там багато всього.
Не думаю, що є різниця. При екстернатній/сімейній формі навчання у дитини теж повинні формуватися певні компетентності, рівень сформованості яких і відображається у свідоцтві досягнень.
Мюллерная• 26 июня 2025
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Я дивилася блог вчительки початкових класів, вона це все друкує вдома за власною ініціативою, щоб покращити комунікацію з батьками. Нам в старших класах теж казали: якщо ви переходите а іншу школу, то ми вам так вже й бути, щось надрукуємо.
Наскільки я розумію, це тепер необов´язково і не регулюється.
Нещодавно у нас в школі була перевірка, то вказали на відсутність свідоцтв досягнень у особових справах. Вчителі друкували за минулі роки.
Ноу коммент• 26 июня 2025
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Зараз в школі табелів не видають, все в електронному варіанті, а ви хочете папірчик за 4й клас ;)
Ви не праві.
Ваш ’папірчик’ в обов´язковому порядку виписан та десь лежить.
То, що ви бачите електронний варіант - це лише інформація в зручному форматі. А ’папірчик’ - то документ.
Ноу коммент• 26 июня 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Також думаю, що повинні були виписати, а не виписали.
Чи є норми, що це регулюють? Постанови МОН?
Вам точно були повинні провести документально. Запитуйте в школі. В особистій справі.
Мюллерная• 26 июня 2025
Ответ дляШукаю трусики
Так в свідоцтві досягнень -это оценивание ? Или вот это :работа в коллективе,умение выстраивать отношения ,решение конфликтов и тд . Потому что такие бумажки нам в начальной школе давали . Автор про них ?
Там не тільки це. Є й по предметах.
Мюллерная• 26 июня 2025
Ответ дляSvitlo_
З цього року всі школи мають перейти на Мрію. А якщо через рік Єдина школа закриє доступ?
Всі електронні журнали вивантажуються і у цифровому вигляді зберігаються скількись там років. А в деяких школах ще й друкуються...
Стопясят раз обсуждала• 26 июня 2025
Ответ дляSvitlo_
В нас все виписують. За 1-7 свідоцтво досягнень, за 8-10 табелі. Свідоцтва досягнень вкладаються в особову справу. Якщо учень змінює школу, то як в новій школі дізнаються оцінки за попередні роки?
А кого вони цікавлять? Дитина перейшла в нову школу, взяли лише результати за останній рік. Попередні ніхто не питав
Відкушу все що стирчить• 26 июня 2025
Ответ дляНоу коммент
Ви не праві.
1) я писала про ’видають’, а ви заперечуєте і пишете ’виписаний’. Дивно, бо це не одне й те саме.
2) за попередні роки включно до 7-го класу табелі у мене на руках, а не ’десь там лежать’. При чому не факт, ви цього не знаєте.
Мюллерная• 26 июня 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Екстерном не переводили.
Екстерном дитина закінчила за літо 4-ий клас. І є наказ про перехід в 5-ий клас.
Давайте по порядку.
Ви писали заяву про переведення дитини на екстернатну форму навчання?
Є відповідний наказ про це переведення?
Відкушу все що стирчить• 26 июня 2025
Ответ дляМюллерная
Дивіться, читайте.
На підставі заяви батьків, а не всім в обов´язковому порядку.
Відкушу все що стирчить• 26 июня 2025
Ответ дляМюллерная
Минулого року на сервері гепнувся ел.журнал частини нашої школи і його відровлювали пів року.
Мюллерная• 26 июня 2025
Ответ дляСлава Українi
То за бажанням батьків їх видають
Автору незрозуміло що дали взагалі
В особовій справі воно повинно бути обов´язково. А вже на руки батькам - за запитом.
Слава Українi• 26 июня 2025
Ответ дляМюллерная
Батьки не залазять в особові. В автора ситуація геть інша. Взагалі незрозумілий екстернат у неї
Яке право має вчитель визначити рівень дитини без екзамену? Треш
Мюллерная• 26 июня 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Я вже писала про перевірку. Батькам учнів , які прийшли з інших шкіл без свідоцтв досягнень за минулі роки, повідомили, що вони повинні звернутися до тих шкіл і взяти відсутні документи. Крім окупованих територій.
Мюллерная• 26 июня 2025
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Ну, хто лікар Вашій адміністрації, що вчасно не вивантажили. Це робиться в кінці кожного семестру.
Мюллерная• 26 июня 2025
Ответ дляСлава Українi
От Авторка залізла в особову справу. І в новій школі залізли.
Угги_в_горошек• 26 июня 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Там багато всього.
За заявою батьків, потім учень екстерн пише КР, його переводять за наказом в наступний клас
сладкий_ноябрь• 26 июня 2025
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Ок не видають в обов´язковому порядку, лише за запитом
Висновок який?
Видають! Чи не так? :)
сладкий_ноябрь• 26 июня 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Табель мені непотрбен!
Дитина писала контрольні з Укр.мови, математики і Пізнаємо світ.
Інформатика і англійська за словами вчителів вже була на рівні 4-го класу. Як і мистецтво та фізкультура.
Наскільки законні такі дії, як екстернат за 4 клас за 3 місяці?
сладкий_ноябрь• 26 июня 2025
Ответ дляСлава Українi
Згодна
Слава Українi• 26 июня 2025
Ответ дляМюллерная
Авторка залізла при переході. До того її не бентежило, що дитина не всі іспити здала