Ашолюдискажуть• 26 июня 2025

Екстерном пройти один клас в НУШ

Добрий день. Знаю, що є тут багато вчителів і заступників директора. Є питання.
Дитина закінчила 3-ий клас в 23-24 році. І влітку пройшла програму 4-го класу класу ьта здала іспити за нього.
24-25 рік навчалась в 5-му класі.
Питання
Які документи повинні бути особовій справі дитини за 4-ий клас?
Чи можна їй виписати Свідоцтво досягнень за 4-ий клас?
Де норми, що це регулюють.
(я мама дитини)
автор Ашолюдискажуть • 26 июня 2025
Ответ дляМюллерная
Давайте по порядку.
Ви писали заяву про переведення дитини на екстернатну форму навчання?
Є відповідний наказ про це переведення?
Заяву писала. Або про переведення на екст.фориу або про здачу іспитів зат4 клас екстерном. Формулювання вже не пам´ятаю.
автор Ашолюдискажуть • 26 июня 2025
Ответ дляСлава Українi
Авторка залізла при переході. До того її не бентежило, що дитина не всі іспити здала
Що значить не всі? Дитина здала все що вимагав вчитель. Дитину перевели в 5-ий клас, де вона провчилась ідеально.
Я ж не вмовляла дитину не опитувати атякимись програмами чи предметами. Все що сказали здати- все здали.
автор Ашолюдискажуть • 26 июня 2025
Ответ дляМюллерная
Авторко, почитайте Наказ МОН №924 від 1.09.2020.
Пішла читати
Слава Українi• 26 июня 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Ви свої дописи читайте. Де контрольна з іноземної
Мюллерная• 26 июня 2025
Ответ дляСлава Українi
Так її це і не повинно хвилювати. Дитина здала, що вимагав вчитель? Так. Дитину перевели до 5-го класу? Так.
Це повинно бентежити школу, а не Авторку. Все повинно бути задокументовано до початку екстернату і по його завершенню. Тепер це головний біль школи. Мати не повинна знати , які папірці потрібно оформлювати. Тепер вона може звернутися з письмовим зверненням спочатку до школи, потім до відділу освіти.
Мюллерная• 26 июня 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
То пригадайте, коли Ви писали заяву. Бо про переведення на екстернат - на початку навчального року, а про допуск до іспитів - в кінці.
Мюллерная• 26 июня 2025
Ответ дляСлава Українi
..... повинна думати школа, а не Авторка
Svitlo_• 26 июня 2025
Ответ дляСлава Українi
Покажіть таке свідоцтво.
Фотографувала в особовій справі учня
автор Ашолюдискажуть • 26 июня 2025
Ответ дляСлава Українi
дитина знала англійську найкраще за всіх в класі. випереджала всіх.
тому їй вчитель зарахувала достатній рівень з іноземної мови автоматично.
це рішення вчителя. я не ходила і нікого не випрошувала так робити.
автор Ашолюдискажуть • 26 июня 2025
Ответ дляМюллерная
екстернатна форма навчання - це свій темп.
тому це не повинен бути рік!
це може бути і 1 місяць чи 6 місяців.
Слава Українi• 26 июня 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Хоя сто раз впевненість вчителя, але є контроль знань
автор Ашолюдискажуть • 26 июня 2025
Ответ дляСлава Українi
та без питань. можу привести дитину і думаю, що спокійно напише всі КР за 4-ий клас! тим паче, що 5-ий клас дитина закінчила лише з одною 9-кою, а всі інші 10 і 11. то думаю, що це найкраще підтвердження нормального рівня знань у дитини (навчання не дистанційне, а за партою в школі - тобто це не тести з ШІ писати, а за партою КР писати і відповідати біля дошки)
автор Ашолюдискажуть • 26 июня 2025
Ответ дляSvitlo_
Фотографувала в особовій справі учня
почитала норми, то так повинно бути у всіх дітей! у всіх хто навчається в НУШ!
автор Ашолюдискажуть • 26 июня 2025
Ответ дляМюллерная
924 був в 2018 році
і там про оцінювання цчнів 1-го класу.

ви правильно ввели номер наказу?
і дату?
адже 01.09.2020 не було видано жодного наказу у МОН.....
Svitlo_• 26 июня 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Свідоцтво взагалі присилало управління освіти.
Слава Українi• 26 июня 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Так чого ці питання тут ставите, а не в тій школі
Мюллерная• 27 июня 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
924 був в 2018 році
і там про оцінювання цчнів 1-го класу.

ви правильно ввели номер наказу?
і дату?
Так, вибачте, вийшла помилка.
13.07.2021 №813

А в чому проблема вчителю виписати те свідоцтво досягнень? Його ж можна і від руки заповнити.
Мюллерная• 27 июня 2025
Ответ дляSvitlo_
То не те. Авторці потрібне свідоцтво досягнень за 4 клас.
Svitlo_• 27 июня 2025
Ответ дляМюллерная
Я скинула два документа, що в оформляється при закінченні 4 класу НУШ
Мюллерная• 27 июня 2025
Ответ дляSvitlo_
І тільки одне з них надсилає відділ освіти. Автору потрібне інше.
автор Ашолюдискажуть • 27 июня 2025
Ответ дляМюллерная
Так, вибачте, вийшла помилка.
13.07.2021 №813

Дякую. Ввечері почитаю після роботи.

Я вважала, що мені потрібно Свідоцтво досягнень як і за інші роки (і ви праві, що його можуть виписати від руки без питань), але саме його відмовлялись виписувати. Бо дитина не навчалась в 4 класі. Хоч на справді навчалась, але екстерном.
А тепер виявили, що мені потрібно
Свідоцтво досягнень (його видає школа)
+ Свідоцтво про закінчення початкової школи (його видає управління освіти).

Це обов´язковий комплект для кожної дитини, що закінчила 4 класі НУШ.
Без нього потім не видається Свідоцтво в 9-му класі! І ніхто ще цю процедуру не проходив, бо НУШовські класи зараз максимум перейшли у 9клас тільки, а в більшості шкіл лише у 8-ий.
автор Ашолюдискажуть • 27 июня 2025
Ответ дляМюллерная
Вже вияснили, що мені потрібне і те і те....
автор Ашолюдискажуть • 27 июня 2025
Ответ дляSvitlo_
Так, у вас правильний комплект. Саме як у вас і повинно бути у кожної дитини, що пройшла НУШ в 4-му класі
автор Ашолюдискажуть • 27 июня 2025
Ответ дляМюллерная
Мені потрібні обидва, як тепер вияснили....
Мюллерная• 27 июня 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Тоді ситуація ускладнюється....Школа не замовила на Вашу дитину свідоцтво про закінчення початкової школи. Цікаво, як будуть викручуватися...
Ми замовляємо на всіх. Навіть, на закордонників, які не виходять на зв´язок.
Мюллерная• 27 июня 2025
Бо якщо замовили і просто не роздрукували, то ситуація вирішується елементарно.
автор Ашолюдискажуть • 27 июня 2025
Ответ дляМюллерная
В мене склалось враження, що школа вперше взагалі буде замовляти таке Свідоцтво про початкову школу.... Бо всі роблять круглі очі... Тобто в цій школі всі діти НУШ без цих свідоцтв.
І пам´ятаю одну з перших розмов про цю ситуацію і було сказано саме через свідоцтво з управління освіти, що вони його не замовляють. Але тоді я не знала, що їх є два різних.... І концентрувала свою увагу на Свідоцтві досягнень, що дає школа.
Сподіваюсь ситуація вирішиться. Сказали, що в середу буде директор і вже буде Свідоцтво з управління і я зможу все отримати!!!
Ура!!!
Мюллерная• 27 июня 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Ура!!!
Нічого собі, яка біда з діловодством у школі...
Але добре, що ситуація прояснилася!