АдеКВАтная• 26 июня в 08:09
Моральна ділема
Доброго ранку. Колишній чоловік військовослужбовець, домовились, що кожного місяця він присилає 15к на дитину. Місяць назад був поранений, втратив ногу. Зараз отримує 120к за реабілітацію. Чи маю я право просити гроші на дитину? В цьому році йде у перший класс, треба багато чого купити. З колишнім в гарних відносинах, підтримую його, забираю його замовлення (одяг, навушники і т.п.), шукаю йому центри протезування. Але чи морально ок просити аліменти?
Триндичіха Байрактар• 26 июня в 08:25
Ответ дляАнонимус Я
Автор, я надеюсь что вы троллите.
А если не троллите - то могу только поздравить вашего бывшего мужа с тем, что он бывший...
+100
Сказано как отрезвано
Анонимус Я• 26 июня в 08:25
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Как бы еще не бывшей жене пришлось оказывать бывшему мужу материальную помощь.
Тут явно не эта история
Триндичіха Байрактар• 26 июня в 08:25
Ответ дляАноним_1857
Люди, ви це серйозно пишете? Дитина поки перекантується якось...
Через много лет ребенок узнает что такое война.
АдеКВАтная
• 26 июня в 08:25
Ответ дляИграйМойГормон
Ну 15 тис нехай висилає звичайно і зараз, а от як буде після не зрозуміло, наврядче зможе вже таку суму вас давати
Так звичайно після ніхто не буде просити його допомогати, вся відповідальність ляже на мої плечі. До війни у нього були проблеми з роботою, я два роки сама утримувала дитину
Сонячний зайчик• 26 июня в 08:26
Суму перерахувати можете. І реальну підготовку до 1 класу, а не купа всякого, що не треба. Таке враження, що перед школою в дитини нема нічого, гола боса і якби не школа, то не купляли б. Ви з чоловіком сироти? Поки ситуація не вирішиться нікому кеди дитині купити?
Триндичіха Байрактар• 26 июня в 08:26
Ответ дляАнонимус Я
Мама возьмёт на себя обязательства по содержанию ребенка в этой ситуации
Морально обязана, я уже не говорю съездить в госпиталь и проведать мужа.
Аноним_1857• 26 июня в 08:26
Ответ дляТриндичіха Байрактар
І шо?
Триндичіха Байрактар• 26 июня в 08:27
Ответ дляАнонимус Я
Тут явно не эта история
Кто знает? Как сложится
Сонячний зайчик• 26 июня в 08:27
Ответ дляАдеКВАтная
Тобто він сидів з дитиною? Скільки ж було дитині,коли ви пішли утримувати
Триндичіха Байрактар• 26 июня в 08:27
Ответ дляАдеКВАтная
Тяжело всем, не только вам...
АдеКВАтная
• 26 июня в 08:27
Ответ дляСонячний зайчик
Не сидів, ми окремо жили. Дитині було 3
Дай подивлюся• 26 июня в 08:28
Ответ дляСонячний зайчик
У вас діти є? В кедах в школу піде і з пакетом АТБ? Форму спортивну не треба, змінне взуття теж. Ну і так... по мєлочі
Відповів всім• 26 июня в 08:28
Ответ дляАдеКВАтная
Він в нормальному стані, позитивно налаштований, хоче після протезування йти інструктором працювати.
Автор, вам потрібно це з колишнім вирішувати, а не тут.
І так, маєте моральне право просити аліменти на дитину.
Триндичіха Байрактар• 26 июня в 08:29
Ответ дляВідповів всім
Не имеет.
Сонячний зайчик• 26 июня в 08:29
Ответ дляДай подивлюся
Ви не можете кросівки і спорткостюм купити зі своєї зарплати? Без школи того не треба і не було. Рюкзак обов´язково за 5-7 тис для зошитів...мда. ..
Відповів всім• 26 июня в 08:30
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Не имеет.
Це ваша суб´єктивна думка.
Триндичіха Байрактар• 26 июня в 08:30
Ответ дляСонячний зайчик
Сейчас иногда детские шмотки и не надо покупать, соседи друзья даром отдают, причем в отличном состоянии.
Триндичіха Байрактар• 26 июня в 08:31
Ответ дляВідповів всім
Це ваша суб´єктивна думка.
Несомненно
Кавуся• 26 июня в 08:31
Ответ дляСонячний зайчик
Діти не ростуть? І так в школу багато чого потрібно
Триндичіха Байрактар• 26 июня в 08:32
Ответ дляКавуся
Не надо туда много. Даже есть канц гумманитарка для детей военных.
Дай подивлюся• 26 июня в 08:32
Ответ дляСонячний зайчик
Ого!! Навіть пояснювати не буду про суми. Того року малого збирала в школу. Там зовсім не про рюкзак..
Кавуся• 26 июня в 08:32
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Не всі батьки дітей в обноски одягають
миссДавеча• 26 июня в 08:32
Если у вас есть деньги то я бы не просила, а если нет, то какие ещё варианты?
Триндичіха Байрактар• 26 июня в 08:33
Ответ дляКавуся
Не всі батьки дітей в обноски одягають
Конечно, нехай раненный папаша загнется, зато у дочки будет новый рюкзак.
Кавуся• 26 июня в 08:33
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Ваші можуть і в гуманітарці.
Щось не спиться• 26 июня в 08:33
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Пока не оправится от ранения не имеете права просить.
Ребенок, независимо от состояния мамы и папы, есть хочет каждый день. Нормальный отец это и так должен понимать и просить не надо. Со 120 мыс 15 уж может выделить для своего ребенка. Если бы без денег был, тогда другое дело.
Триндичіха Байрактар• 26 июня в 08:33
Ответ длямиссДавеча
Автору надо сократить расходы на себя.
Анонимус Я• 26 июня в 08:33
Ответ дляДай подивлюся
Понятное дело.
Ребенок же только у вас. Никто ж больше не знает сколько тетради стоят
ТигрЛьвович• 26 июня в 08:33
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Инвалидом он станет после ВВК и МСЭК, а это как мин после войны. Сейчас макс 800 грн за штатом.
Чому? Мого брата списали і дали інвалідність. При чому це було не поранення, а пухлина в голові в результаті контузій