АдеКВАтная• 26 июня 2025
Моральна ділема
Доброго ранку. Колишній чоловік військовослужбовець, домовились, що кожного місяця він присилає 15к на дитину. Місяць назад був поранений, втратив ногу. Зараз отримує 120к за реабілітацію. Чи маю я право просити гроші на дитину? В цьому році йде у перший класс, треба багато чого купити. З колишнім в гарних відносинах, підтримую його, забираю його замовлення (одяг, навушники і т.п.), шукаю йому центри протезування. Але чи морально ок просити аліменти?
Триндичіха Байрактар• 26 июня 2025
Ответ дляАнонимус Я
Автор, я надеюсь что вы троллите.
А если не троллите - то могу только поздравить вашего бывшего мужа с тем, что он бывший...
+100
Сказано как отрезвано
Анонимус Я• 26 июня 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Как бы еще не бывшей жене пришлось оказывать бывшему мужу материальную помощь.
Тут явно не эта история
Триндичіха Байрактар• 26 июня 2025
Ответ дляАноним_1857
Люди, ви це серйозно пишете? Дитина поки перекантується якось...
Через много лет ребенок узнает что такое война.
АдеКВАтная
• 26 июня 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Ну 15 тис нехай висилає звичайно і зараз, а от як буде після не зрозуміло, наврядче зможе вже таку суму вас давати
Так звичайно після ніхто не буде просити його допомогати, вся відповідальність ляже на мої плечі. До війни у нього були проблеми з роботою, я два роки сама утримувала дитину
Сонячний зайчик• 26 июня 2025
Суму перерахувати можете. І реальну підготовку до 1 класу, а не купа всякого, що не треба. Таке враження, що перед школою в дитини нема нічого, гола боса і якби не школа, то не купляли б. Ви з чоловіком сироти? Поки ситуація не вирішиться нікому кеди дитині купити?
Триндичіха Байрактар• 26 июня 2025
Ответ дляАнонимус Я
Мама возьмёт на себя обязательства по содержанию ребенка в этой ситуации
Морально обязана, я уже не говорю съездить в госпиталь и проведать мужа.
Аноним_1857• 26 июня 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
І шо?
Триндичіха Байрактар• 26 июня 2025
Ответ дляАнонимус Я
Тут явно не эта история
Кто знает? Как сложится
Сонячний зайчик• 26 июня 2025
Ответ дляАдеКВАтная
Тобто він сидів з дитиною? Скільки ж було дитині,коли ви пішли утримувати
Триндичіха Байрактар• 26 июня 2025
Ответ дляАдеКВАтная
Тяжело всем, не только вам...
АдеКВАтная
• 26 июня 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Не сидів, ми окремо жили. Дитині було 3
Дай подивлюся• 26 июня 2025
Ответ дляСонячний зайчик
У вас діти є? В кедах в школу піде і з пакетом АТБ? Форму спортивну не треба, змінне взуття теж. Ну і так... по мєлочі
Відповів всім• 26 июня 2025
Ответ дляАдеКВАтная
Він в нормальному стані, позитивно налаштований, хоче після протезування йти інструктором працювати.
Автор, вам потрібно це з колишнім вирішувати, а не тут.
І так, маєте моральне право просити аліменти на дитину.
Триндичіха Байрактар• 26 июня 2025
Ответ дляВідповів всім
Не имеет.
Сонячний зайчик• 26 июня 2025
Ответ дляДай подивлюся
Ви не можете кросівки і спорткостюм купити зі своєї зарплати? Без школи того не треба і не було. Рюкзак обов´язково за 5-7 тис для зошитів...мда. ..
Відповів всім• 26 июня 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Не имеет.
Це ваша суб´єктивна думка.
Триндичіха Байрактар• 26 июня 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Сейчас иногда детские шмотки и не надо покупать, соседи друзья даром отдают, причем в отличном состоянии.
Кавуся• 26 июня 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Діти не ростуть? І так в школу багато чого потрібно
Триндичіха Байрактар• 26 июня 2025
Ответ дляКавуся
Не надо туда много. Даже есть канц гумманитарка для детей военных.
Дай подивлюся• 26 июня 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Ого!! Навіть пояснювати не буду про суми. Того року малого збирала в школу. Там зовсім не про рюкзак..
Кавуся• 26 июня 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Не всі батьки дітей в обноски одягають
миссДавеча• 26 июня 2025
Если у вас есть деньги то я бы не просила, а если нет, то какие ещё варианты?
Триндичіха Байрактар• 26 июня 2025
Ответ дляКавуся
Не всі батьки дітей в обноски одягають
Конечно, нехай раненный папаша загнется, зато у дочки будет новый рюкзак.
Кавуся• 26 июня 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Ваші можуть і в гуманітарці.
Щось не спиться• 26 июня 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Пока не оправится от ранения не имеете права просить.
Ребенок, независимо от состояния мамы и папы, есть хочет каждый день. Нормальный отец это и так должен понимать и просить не надо. Со 120 мыс 15 уж может выделить для своего ребенка. Если бы без денег был, тогда другое дело.
Триндичіха Байрактар• 26 июня 2025
Ответ длямиссДавеча
Автору надо сократить расходы на себя.
Анонимус Я• 26 июня 2025
Ответ дляДай подивлюся
Понятное дело.
Ребенок же только у вас. Никто ж больше не знает сколько тетради стоят
ТигрЛьвович• 26 июня 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Инвалидом он станет после ВВК и МСЭК, а это как мин после войны. Сейчас макс 800 грн за штатом.
Чому? Мого брата списали і дали інвалідність. При чому це було не поранення, а пухлина в голові в результаті контузій