Тирамісу на терасі• 26 июня 2025

Ремонт у квартирі під здачу...не розрахували і де брати гроші

Нашкрябали грошей на квартиру (продали іншу нерухомість+ доклали), чорнову. Грошей на ремонт немає, тобто зовсім нуль. Хотіли б якось вийти із ситуації. Думаємо взяти кредит, і погасити потім з плати за оренду, але якось страшно і відсотки великі. Може мав хтось такий досвід, що думаєте?
Сливочная пенка• 26 июня 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
Та наша під склад навряд піде, 3 поверх
В мене десятий поверх.
автор Тирамісу на терасі • 26 июня 2025
Ответ дляВорожу на каві
А відсотки?
Це якшо оплата частинами. Якщо відсртки, то довше
автор Тирамісу на терасі • 26 июня 2025
Ответ дляПишна молодиця
автор только делать своими руками. я знаю что таке ремонт в новострое. обошёлся в 5 тыс дол (это материалы и мебель) гостинка 25 кв, но делал муж абсолютно ВСЁ своими руками: стяжка, штукатурка проводка, плитка, ламинат,обоии и тд .
Та мій чоловік не вміє таке робити, так що не знаю😒
Пишна молодиця• 26 июня 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
пусть стоит закрытая и собирайте на ремонт. кредит сьремнвй вариант , разве что у родителей отдолжить
автор Тирамісу на терасі • 26 июня 2025
Ответ дляСливочная пенка
В мене десятий поверх.
Я собі не дуже уявляю новобудову, спальний район під склад
Встидаюся запитать• 26 июня 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
Так, ми хотіли вторічку, але тут за такі ж гроші підвернулась нова, то чоловік наполіг на цій. А тепер з нулем в прямому значенні не знаю як вирулити...вже все передумала. Якщо не взяти кредит, то просто стоятиме
Ну то беріть. Дасть бог дефолт - то виплатите за 2 квартплати
Едимнаморе• 26 июня 2025
Ответ дляВорожу на каві
Здавайте дешевше як є. Назбираєте, тоді зробите ремонт і здасте дорожче. Я б кредит не брала
Интересно, кто снимает голые стены ’як є’ после строителей
Вы бы жили в голом бетоне?
Едимнаморе• 26 июня 2025
Ответ дляПрипоРошенная
Новострой пустий?...
Задачка із *
Якби вторічка, то здавати як є і копити на ремонт
разбитые копыта
Кусман Сиру• 26 июня 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
Та для інтернет-магазинів дрібних наприклад. Може у них офіс в сусідньому будинку
Мира всем• 01 июля 2025
Ответ дляТанцепесенная
Здавайте так і без меблів.
Черновую?😁 я вижу вы в курсе как это выглядит.
Это нет разводки света, воды, даже стяжки)))
Губной рояль• 01 июля 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
я зараз роблю силами робітника, але бюджетно
а сусід без грошей шось сам возюкає по стінах штукатурку потроху

короче, ваша задача розвести сантехніку та електрику. Якщо чоловік не вміє - найміть людину.
Далі вже або штукатурте самі (на ютуб полно відео)
хоча я б поклеїла товсті шпалери під покраску -попередньо прогрунтувавши пару разів стіни..
стелю можна бетонну залишити
на підлогу ламінат легко кладеться самостійно
ну ще когось найняти кахель покласти, або теж самостійно.
я купила кахель по 360грн/кв голден тайл.

меблі на олх і кухні і шафи і ліжка продають недорого