Elena 23• 26 июня в 08:30

Пухирці на руці в дитини

Зранку прокинулися в середині ліктя пухирці, вчора не було, ввечері упала збила коліно.
Обідом почали пити біфідобіотик може це на нього реакція.
Svitlana7• 26 июня в 08:34
Схоже на опік борщовиком. Треба до лікаря
Moon shine• 26 июня в 08:35
Або борщовик.або починається герпес
marata• 26 июня в 08:43
Мені теж схоже на опік борщовиком
Dark_Yasna• 26 июня в 08:43
у моего такая реакция была на укусы комаров, перерос. Все ноги были в волдырях. Спасались банеоцином в порошке. если исключаете борщевик, то может реакция на укусы быть.
LenakaBro• 26 июня в 08:56
Ответ дляDark_Yasna
Банеоцин хороший, згодна. Але майте на увазі, що там два види антибіотику. Тому він так добре загоює рани.
LenakaBro• 26 июня в 08:57
Якщо раптом не дай бог борщовик - однозначно в лікарню, самі ви не впораєтесь.
Dark_Yasna• 26 июня в 09:07
Ответ дляLenakaBro
были сильные восполения, а что еще можно было предпринять? лето , волдыри по всем ногам, чешет, грязь. оно течет и течет.мазала зеленкой, сложные случаи банеоцин. это единственный антибиотик , который использовали.
Rukkol@• 26 июня в 09:50
Ответ дляSvitlana7
Мені теж схоже
автор Elena 23 • 30 июня в 17:35
Не знаю що це могло бути , не свербіло у дитини просто був пухирець, лопнув коли були на прогулянці під кофтинкою . Вдома як роздяглися помітили що вже не має, зараз проходить. Відразу не вийшло додати фото