В танке• 26 июня в 10:30

Свекрусі все не так

Як реагувати на те, що вона постійно лізе до нас і каже, що ми нічого не знаємо, не розуміємо, і вона хоче допомогти. Кожен день дзвонить і тільки ці дібільні розмови, де нам прибрати, де шо підкрасити, що їсти. Розмови НЕ допомагають, мілліон разів казали, в основному чоловік звісно, але і я, що це наше життя, і ми самі вирішуємо що да як. Вчора закатила істерику, коли дізналась, що чоловік мій ще і вечерю готує після роботи в деякі дні.
Для довідки: обидва працюємо, фінансово не від кого не залежимо, одружились пів року тому, квартиру знімаємо. Сваритись не хочеться, але дуже важко, вона наче не розуміє, що ми партнери, а не діти друг другу. Вона вчора просто, ви не уявляєте, як психувала в трубку, потім кинула її, потім передзвонює і знову репетує, що чоловік готує, складає сам свої речі в шафу. Як це так!!! Бо вона мені розказує, як його шкарпетки складати та сортувати, бо він зробить не так.
Коротше, дуже псує нам бит, обтяжує цими розмовами...чоловік з нею свариться, потім сидить засмучений(( Реально це припинити? Чи реальніше на луну полетіти?
любименькая• 26 июня в 16:47
Ответ дляВ танке
Немає на жаль. Є кішка стара. Чоловіка немає вже 10 років. Робота є, але вона до 17 і потім додому і їй немає чим зайнятись вона каже. Син один - мій чоловік.
Ооооой, мляяяяя...
То уже всьо. Тільки якщо ’синок’ маму на місце поставить - більше не допоможе НІЧОГО.
Мій своє мамо в свої 30 вже/ще не може до реальності повернути. У неї ін, доречі, також єдиний і назавжди.
Ковбой Хагис• 26 июня в 17:38
Ответ дляВ танке
Так і каже. Їй все одно, вона то не чує(
Ну да, не чує, бо телефон отключен и дозвониться не может )))
Аnnеt• 26 июня в 17:58
Ответ дляНиф_ниф
Вам кажется, что фантазия, потому что вы не сталкивались с таким. У меня похожая ситуация. Свекрови, которые никак не реализованы, очень бояться одиночества, так могут себя вести.
моя тоже поначалу пыталась во всё влезать, командовать и устанавливать какие-то свои правила. но как-то мягко и без скандалов пришли к уважительному нейтралитету. просто я не дала сесть себе на голову, а у неё хватило мозгов вовремя прекратить попытки.
Я в дамках• 26 июня в 18:27
Ответ дляВ танке
Ніколи не вгадаєш, що буде тригером.
Розказую до чого доходить. Взимку вона така: чого ти мені нічого не розказуєш?? Він: бо немає чого розказувати. Вона - ну у вас же ялинка вже наряджена? Він такий - ну да. От!!! А ти мені не розказуєш! Тобі що важко розказати!!! Покажи її, я хочу побачити. Сфоткав-відправив фото...і що ви думаєте??? Є тригер!!! Дзвонить, і каже: боже, оце ви нарядили її, така страшна, як так можна було іграшки повісити??? Хто наряджав? Що не можна нормально це зробити, щоб було красиво? Ну воно ж не гарно...
Вот ви б подумали, що зі звічайної фотки ялинки, яку вона сама попросила вийде срач.
Це вкратце. При тому, що він одразу каже: так, всьо мама, пока, не відповідаючі на її ці дурні питання.
Блін, їх ніби на одній фабриці випускають. Моя така сама
Кіна не буде• 26 июня в 19:15
от нема шо робить жінці..
моя навпаки радіє що чоловік смачно готує.
так він ще і прання закидує і розвішує, прибирає вдома, миє посуд, ходить в магазин і малу на музику возить :)
Бойцовская• 26 июня в 19:19
Ответ дляВ танке
Як?
она приходит к вам с проверками или просто звонит? если просто звонки, то просто соглашайтесь и все!
Дама_из_рекламы• 26 июня в 20:13
Ответ дляВ танке
Вона нам обом дзвонить, часто каже включи динамік, щоб я чула. Мені шкода чоловіка. Вона йому мозг виносить(
я впевнена в неї поїхав дах.
ви не зможете їй це пояснити і довести її неправоту. ніколи і ніяк.
менше патякайте по телефону (і чоловік також) хто готує вечерю і хто складає шкарпетки.
завжди кажіть, що зайняті, немає часу на розмову і хай каже по ділу. якщо заведе пісню за побут, кажіть, що не зараз і кладіть слухавку.
на образи, що у вас не вистачає на неї часу, то так і кажіть, що так не вистачає. таке воно доросле сучасне життя, всі у справах, всі у заботах, ти паче (і це підкреслено), що у вас же СІМ´Я. то треба приділити увагу СВОЇЙ сім´ї.
Червона калина• 26 июня в 20:20
Скажите ей, чтоб звонила раз в месяц. У Вас дел по хозяйству много, нет времени разговаривать
Червона калина• 26 июня в 20:34
Ответ дляЗвездолётчица
Мне 45, накер бы я звонила
Мне 44, вот тоже не представляю, чтоб я ещё переживала как посортированы носки моего сына, где не убрано и кто приготовил ужин. Ужин есть -и это уже отлично.
МадамОхмури• 26 июня в 21:39
А своя мама у вас є? Можете відповідати на кожну пораду свекрухи ’а моя мама робить не так’, хай тільки спробує щось проти сказати))
Клептоманка• 26 июня в 21:57
Автор, очень понимаю. У меня такая мать. Выбиваю десятилетиями свободу. Капать может месяцами одно и тоже, чтоб вывести на эмоции. Иногда молчу, иногда трубку не беру, по-разному...
Это токс, всегда все ей будет не так.
Носки на подтяжках• 26 июня в 22:07
Ответ дляЮлия 0811
Покажіть їй цей форум, буде тут сратися, вас залишить в спокої. Може))
Буде їм дзвонити і розказувати, як вона тут срається
Носки на подтяжках• 26 июня в 22:11
Ответ дляВ танке
Ну так так і робимо. Два варіанти: або кажемо все, до побачення, або кажемо це наше життя, ми так рішили.
Це не допомагає. Проблема нікуди не дівається( На наступний дзвінок - все те саме..
не розказуйте... Звідки тоді стільки прикладів діалогу, якщо Ви зразу прощаєтесь при початкових нотках агресії?
Чи ви кажете ’До побачення’ і дальше слухаєте, що ’не до побачення ще’?)))
Носки на подтяжках• 26 июня в 22:15
Ответ дляНе обижаюсь
Та видумана свєкруня, хоча б 50 рочків написала атвор
Та ну)
Моя подруга в 37 років свекрухою стала, а в 38 бабою)))
А 45рр - це абсолютно нормальний вік, навіть не рання)
Носки на подтяжках• 26 июня в 22:25
Ответ дляЧервона калина
тю, на всі різні.. Вчора у Фейсбуці читала питання: ’мами, а ви вже встали на військовий облік, щоб приписне оформити’.
І це безкінечне ’ми поступаємо у ВУЗ’, ’ми, ми, ми, ми’..
Такі мами передають свою бусінку від ’цицьки до цицьки’, а потім прагнуть все контролювати.
Мой завтрак• 26 июня в 22:53
Поменше розповідати подробиці, погода хороша, нічого нового, все добре, допобачення
Сусідка зверху• 26 июня в 22:57
А зачем вы оба с ней ссоритесь? Да, мама, хорошо, мама, как скажете, мама, так и сделаем,мама, чтобы мы без вас делали, мама. И делайте как считаете нужным. Какого хрена вы ей вообще отчитываетесь кто готовит, кто вещи складывает? А если узрит, что сделали не так как она хотела, то опять то же самое, ой, как же мы так ошиблись, мама, на будущее учтем, мама. И не обращайте вообще внимание что она там говорит, просто кивайте головой. с такими как она спорить и что-то доказывать бесполезно, либо полностью прекратить общение, либо пропускать мимо ушей, что она там говорит.
Сусідка зверху• 26 июня в 23:06
Ответ дляВ танке
Ніколи не вгадаєш, що буде тригером.
Ну вот опять же, чего нервничать. Да? Правда страшная? Ну надо же! Ну прости, мама, нет у нас вкуса, маємо те що маємо, нічого не поробиш. В следующий раз постараемся лучше. А как твое здоровье? А кошкино здоровье как? Все хорошо? А ты елку нарядила? И в таком духе.
Мама Никитки-2• 26 июня в 23:34
Ответ дляУравнобешенная
Предложите ей на социал поехать и заработать на квартиру сыну или взятку от тцк ))

А если нет- она плохая мать и вы все обижены и больше не разговариваете с ней, пока на ваш счёт евро не будут капать
Доречі, автор, почніть виносити їй мізки, що у вашої подруги маші свекруха синові зробила білий білет, а в друга її сина Сергія - інвалідність. Оце видно, як мама любить свого синачку. Вобщем починайте їй виносити мізки раніше, ніж вона вам. Купу тема можна придумати, де хтось синові більше дав ніж вона. Головне оговтатись не давайте. Взяли тему і педалюйте, не діваючи їй змінити її.
Я_канеша_извиняюсь• 27 июня в 00:01
Ответ дляМиссис Буркул
В мене схожа була. Не хочеться сваритись, а прийдеться. Ваш чоловік її має поставити на місце. А вам раджу у заблокувати і забути. Нажаль 15 років досвіду показалося що пів життя сюсюкання не допомогло. Зараз не спілкуюсь і щаслива.
Як про мене написали) те ж саме. 15 років вислуховувала і терпіла. Поки півроку тому остання крапля терпіння не скінчилася і не заблокувала.
Тут розумні розповідають, що треба хитрити і терпіти, вибудовувати кордони. То ж краще я 15 років тому заблокувала їх зразу, ніж ці кордони вибудовувала. Результат все одно один, тільки нерви ціліші були б
Не обижаюсь• 27 июня в 00:12
Ответ дляНоски на подтяжках
Та ну)
Справа не в цьому. У 45 ще активний мозок, життя бурлить, хочеться перемін, активу, а не ото шо описала автор
Меломанка Маланка• 27 июня в 00:42
Ответ дляВ танке
Чоловік нечаянно промовився.
Сразу скажу, что я свои границы выстроила сразу. Вышла замуж в 30 лет, финансово и материально обеспечена, мои свекры сначала пытались наглеть, но потом попустились, т.к. я сказала мужу 25 летнему, что скакать на задних лапках я не перед кем не собираюсь и со своими родителями решай вопросы сам. Мой номер телефона узнали спустя 17 лет брака! В мои 45 лет дочка 3 летняя здала, что папа кушать готовит, а мама на диване лежит или за компом сидит. На их вопли я сказала ’Да. Готовит, стирает, убирает и продукты покупает, потому что Вы хорошо его воспитали домохозяином. Спасибо.’ Вообще залог нормальной жизни - быть независимой финансово и не бояться потерять мужа и остаться одной. Вы не представляете как это отрезвляет хоть и бесит других ’родственников и друзей’ .
Меломанка Маланка• 27 июня в 00:43
Ответ дляPrervana
А вхамку если? Надежда Петровна, прекратите меня учить вести быт и лезть к нам в трусы
Браво.
Меломанка Маланка• 27 июня в 00:49
Ответ дляВ танке
Я рідко беру, шкода, що чоловік з нею среться кожен раз, як вона дзвонить.
Значить , хай мінімізує з нею. спілкування. Мій чоловік сказав своїм батькам (у них дууууже тісний взаємозв´язок), що не буде брати трубку, не буде зустрічатися , якщо будуть тріпати нерви. Навіть, коли билися об мої двері - їм не відчинив , сидів і аж губи посиніли. Я йому сказала, або ти зараз їх поставиш на місце і переможеш, або ти завжди останешся для них слухняним хлопчиком , якого будуть постійно сварити. Ну, подхуели , побили в двері і з чим прийшли - з тим і пішли. Розумієте, іноді треба провести жорстку виховну роботу, щоб не сунили свого нома у вашу сім’ю і поважали кордони.
Уравнобешенная• 27 июня в 07:50
Ответ дляМеломанка Маланка
К сожалению, от некоторых родителей может помочь только смена города или страны
Барабан для дорослих• 27 июня в 08:22
Ответ дляВ танке
Скажите ей что сын уже построил свою семью ,желаете ей счастья в личной жизни и найти свою половинку
автор В танке • 27 июня в 09:10
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
хмм. Ні я, ні чоловік не готові 15 років з цим боротись. Це ж дурдом якийсь.
заварний look• 27 июня в 11:29
Ви правда не троль?
Невже так буває?
Носки на подтяжках• 27 июня в 13:09
Ответ дляНе обижаюсь
Ви описуєте адекватних, емоційно-зрілих особистостей, а є токсичні люди, яким подібний контроль і негатив приносить задоволення і енергію. Для них це і є ’життя бурлить’.

Я вже наводила в приклад сестру свого чоловіка.
45 років і в неї життя справді бурлить: новий шлюб, дитина 7 років, ремонт в приватному будинку, оформляє собі сад, закінчила курси ландшафтного дизайну...., але регулярно виносити мозок старшій дочці і зятю - це її улюблена справа.
Носки на подтяжках• 27 июня в 20:52
Ответ дляКовбой Хагис
О, треба з свекрухою говорити, як бабуля, яка годину питала)
Не чує баба! 9 чи 10?