ЭтаваНиМожетБыть• 26 июня 2025

Ви б таким наїлися за день?

Сніданок: вафлі творожні з згущенкою і малиною
Обід: креветки, пшенична каша, огірок, 3 фініка з маслом
Перекус: тост з джемом, йогурт питний
Вечеря:філе куряче парміджано ,гречка, огірок
Зашла на 5минут• 26 июня 2025
Ответ дляОсвічую темряву
Т.е. каламбур вас не смущает каша и креветки?
Нехай буде каламбур. Може авторка вагітна?
Я_з_Франека• 26 июня 2025
Жесть. Нет.
Сладким я в принципе не наедаюсь никогда, после завтрака я бы через полчаса голодная ходила и кусочила.
Обед, опять есть нечего, нахрена-то финики с маслом.
Перекус опять сладкое.
Ужин неплохо
Бабулька• 26 июня 2025
Дивлячись які порції, але сеоріше за все наїлась би.
Гитта Ягг• 26 июня 2025
Ответ дляПеченюшка
Я зараз за кордоном, тут парміджано використовують в натертому вигляді, для скоринки. Його так і продають. Не уявляю як його гризти, він же ніякий, є значно приємніші сири, щоб їсти їх без приготування. У автора куряче філе. Воно 💯 відварене, і куди там парміджано ?...шопопало, а не меню.
Папмезан едят по разному и к разным блбдам добавляют и отдельно едят.
Рекомендую попробовать - щавариие хороший кофе, добавьте в него немного сахара, отпилите немного тонких осколков пармезана и пейте кофе в прикуску с сыром. Это очень вкусно.
lilul990• 26 июня 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Та этого даже крепкому мужику хватило бы.
Це не за один раз. Я їм 2 рази в день
df364tye3• 26 июня 2025
да ,,,
более чем ,,,
Сіґеле-міґеле• 26 июня 2025
Ответ дляПеченюшка
Саме цікаве, що знайдуться ті, для кого пшенична каша плюс креветки то нормас)
А я ще дивувалася як японці кукурудзу в борщ додають. Видно, один кулінар на двох з автором.
А почему она не может есть креветки с кашей пшеничной, если ей нравится?
Сиренькая• 26 июня 2025
Ответ дляОсвічую темряву
ОМГ, уявіть, що то кіноа, по суті різниці ніякої
Сиренькая• 26 июня 2025
Ответ дляПеченюшка
Розширюйте кордони в голові або хоча б загугліть
Області пітьми• 26 июня 2025
Я б наїлась, а дещо і не їла б. Наприклад йогурт пʼю окремо, з хлібом не поєдную. Хліб з чаєм. Кашу теж не їла б, не люблю, ну і огірок я б натерла в салат.
Атятя_тётя• 26 июня 2025
Ого,это целый день жрать,надо чуть голодать,водичку пить,
Цибулька зла• 26 июня 2025
Если к каждому приему пищи дописать кофе, то в общем выжить можно))
Тишком нишком• 26 июня 2025
Для мене це дофіга, не наїстись, а обжертися. Ще й нудило б весь день від солодкого.
Печенюшка• 27 июня 2025
Ответ дляСиренькая
Розширила, поверніть їх назад. Пшенична з креветками для завершення вишуканого обіду напевно, оселедець в молоці.
Щодо парміджано , то вибачте, я живу в країні, де в звичайному супермаркеті понад 90 сортів сиру. Ви можете переконувати себе, що парміджано до вареної курки то супер смачно, вважайте, що ціла країна помиляється і досі не розширила щось там в голові) Куди вже цим сироїдам до Порадниці експерДа.
Сиренькая• 27 июня 2025
Ответ дляПеченюшка
До чого тут варена курка, коли курка парміджано, як і баклажани парміджано - це назви рецептів страв, а не сирий баклажан із шматком сиру🤦‍♀️ В ресторан хоч раз підіть, а не тільки в супермаркет
автор ЭтаваНиМожетБыть • 27 июня 2025
Ответ дляПеченюшка
Запечене філе з томатами і сиром парміджано
автор ЭтаваНиМожетБыть • 27 июня 2025
Ответ дляВельми шановна
я забыла когда видела вообще сгущенку и джемы варенья! а куда делась пшеничная кашка если на ужин уже гречка...?
Доїла залишки каші пшеничної
автор ЭтаваНиМожетБыть • 27 июня 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Ні, просто не завжди є ,ас готувати. Треба було швидко поїсти і бігти по справам. В холодильнику була готова каша і упаковка креветок вже варених. Розігріла, додала овочів і поїла. Краще, ніж десь булкою/біляшем перекушувати
автор ЭтаваНиМожетБыть • 27 июня 2025
Ответ дляАтятя_тётя
Ні, я вагу набираю. То моя була тема нещодавно, що харчуючись на 2500 ккал не можу набрати вагу. Бо висока активність
автор ЭтаваНиМожетБыть • 27 июня 2025
Ответ дляТишком нишком
Що там солодкого? 3 фініка, ложка чайна лжему і така ж ложка згущенки на весь день?
автор ЭтаваНиМожетБыть • 27 июня 2025
Ответ дляПеченюшка
До речі, куштувпла в Польщі оселедець в сметані з яблуками і солоним огірком. Їхня національна страва. Смачно
автор ЭтаваНиМожетБыть • 27 июня 2025
Ответ дляСиренькая
Ви праві, то назва страви
Тишком нишком• 27 июня 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Солодкий сніданок на тще, та мене нудитиме до обіду після такого.