Парова машина• 27 июня 2025
Якби повернути час на початок війни? в 22 році
І ось ви вже знали, що така війна буде четвертий рік
Виїхали би ? Всіма правдами і неправдами з родиною? Чи залишились би, і прожили то все знову ? Питання більше для неспокійних регіонів
Я тут Живу• 27 июня 2025
Чесно- не знаю.
Якось вже звикла.
Криша поїхала безповоротньо
І навіть порвхувала, що від ракет і шахедів гине менше, ніж в дтп
Якось вже звикла.
Криша поїхала безповоротньо
Я тут Живу• 27 июня 2025
Та і не потрібні ми нікому в світі.
Одна Німеччина ніби адекватна
Файна пані• 27 июня 2025
Ответ дляКаркуша Клара
наші українські випусники 11го кл з успіхом вступають із українським свідоцтвом про загальну середню освіту до європейських уні! спочатку подекуди на 0 курс, а у подруги моєї найближчої одразу на 1й - факультет інформаційних технологій, причому на співбесіді поважний викладач так резюмував: на 1му курсі ми Вас нічому не навчимо, бо у Вас рівень знань дуже високий! Так що не треба урівнювати всіх українських школярів - хто вчив іноземні мови і близькі до фахових предмети, а не в носі ковирявсь (про дупу промовчу), ніяким чином не ображені на українську школу. Низький уклін нашим освітянам
Ну хоть насмеялась, спасибо.
Каркуша Клара• 27 июня 2025
Ответ дляДваДваВісім
ЕС также против открытия границ. Куча оружия и людей ПТСР. Если открыть, все поедет в ЕС. Спасибо нет. Так что это своего рода естественный отбор. Ленивые останутся и в итоге умрут.
не артикулируйте больше никому такого
Ms. Iphone• 27 июня 2025
Ні,нікуди б я не їхала.Я і зараз можу їхати.Ніхто не хоче.Все в мене тут.Батьки,рідні,робота,бізнес,колеги,все моє життя пов´язано виключно з Україною.
Усатая полосатая• 27 июня 2025
Ответ дляЩа как дам
Демократия, она такая(
та да. як сказав найпотужнійний- у нас зараз НАШ- найдемократичний Демократ.
викусьте.
Вкуси мене• 27 июня 2025
Я выезжала, вернулась, знаю разницу, поэтому все оставила бы как есть. Но это я сейчас так говорю, как дальше изменится мое мнение не знаю, потому что чем дальше, тем веселее.
котопёс• 27 июня 2025
Конечно да, муж бы выехал и не было бы угрозы бусификации днем, обстрелов ночью, невозможность выйти, погулять.
Поліпривіт всім• 27 июня 2025
Харьков. Не выезжала и не выехала бы. Детей с внуком бы отправила, это да. Родителей юы тоже, но они упертые(((
Гарантую неперелевки• 27 июня 2025
Ми встигли виїхати з Харкова ще в 19 році. Тому і зараз приймаємо всіх родичів у себе. Безпечний регіон.
Обращеница• 27 июня 2025
Я ужасный тревожник, поэтому после нескольких ракет и бомб в марте уже была в Германии с детьми. Мне даже на мужа было пофиг. Но он в итоге приехал. В Украине не была ещё и не представляю в каком моральном состоянии там люди. Я бы уже в психичке лечилась
А тут все хорошо, дети адаптировались, путешествуем.
Обращеница• 27 июня 2025
Ответ дляСоображалочка
це ви якусь паралельну реальність описали... 90 % навчаються при гімназіях у інтеграційни класах. Тобто фактично вони не є учнями гімназій, а до них типа придивляються... брати чи не брати потягне чи не потягне.. Хоча батьки всім розказуть ’Мій в гімнзії’, а не ’В класі при гімназії’. Це може ще дуже від регіону залежить і в західних і південних землях такого точно нема, бо там навіть німці не тягнуть гімназію і переїздять для хороших оцінок на схід чи північ... але це інша тема... В регулярних класах як постійний учень одиниці і це дійсно дуже працьовиті і талановиті діти.
В нашем городе все украинцы дети которых учились ПРИ гимназиях вынужденны были переводиться. Подтверждаю. Они их протянули в этих интеграционных классах 2 года. Повезло только тем кто пошёл уже в последние классы, выпускные и имея украинский диплом школьный сдав немецкий поступили в универ.
Вообще быть рабочим в Германии не стыдно.
Твоя космішна• 27 июня 2025
Якби можна було повернути час назад, у 2022-й, вже знаючи, що війна триватиме й четвертий рік, я б знову залишилась. З кожним роком все більше переконуюсь, що правильно зробила, що не піддалася паніці.
Поки багато хто рятувався тоді втечею - я направила весь свій біль, тривогу й енергію на волонтерство. Саме це мене й тримало: не було часу на паніку, бо кожен день був зайнятий допомогою військовим.
Я досі розумію, що навіть у моєму Дніпрі шанс загинути від ракети менший, ніж під колесах п’яного водія на пішохідному переході. Але головне навіть не це.
Я не з тих, хто може жити будь-де, аби лише дах і їжа.
Для мене занадто багато значить моє місто, моя країна, мої люди. Я не «людина без роду й племені» - в мене є коріння, і я хочу бути тут, де воно проросло.
І якщо вже судилося пройти цю війну - то пройти її разом зі своєю країною.
НашлаПерепискуМужа• 27 июня 2025
наверное, ничего не поменяла бы. Мы выехали, но совсем недавно. И уже осознанно, с концами. Не знаю, что было бы, если бы бежали впопыхах. Мы с юга Украины
Виїхала на початку війни з прифронтового міста.
Шкодую - ні. Якби повернути час вчинила б так само хоч і було дуже важко перший рік, та діти навчаються не під ракетами в душному підвалі, ми працюємо, так важко, але і оплата відповідна, вистачає на життя та відпочинок, на депресії часу немає, чоловік не ховається від бусіфвкації.
Чи хотіла б повернутись - вже не знаю.
Капризуля• 27 июня 2025
Ответ дляСоображалочка
Українці досить освічені і добре впорались би з кваліфікованою роботою, і уні взагалі не потрібен в Німечині для хорошого життя, це просто інший шлях і метод, але наших чи не пускають, чи просто видавлюють,несправедливо звільняють, русаки мамово скарги фабрикують...нащо цей цирк потрібен? Німечина замість використати потенціал, фактично підтримує тих, хто перешкоджає інтеграцяї. Хоча дуже ьпратт хочуть працювати і додому. Багсто вже купили хати в селах, на заощадження і зароблені..
Какие такие русаки в Германии?
Злюка-закусюка• 27 июня 2025
Нет.Я не собираюсь драять унитазы и подмывать старичков,батрача по чужим краям.Как и все мои знакомые.И тем более не собираюсь защищать чужую страну в войне,во многих странах уже ввели обязательную женскую мобилизацию ибо идет подготовка к войне с болотным рейхом
Злюка-закусюка• 27 июня 2025
Ответ дляКапризуля
Выехали, не жалею.
Жалею, что не выехали до войны.
При зп в 1300 евро и аренде 1000 как живется?Или вы светило нейрохирургии,родственница гетьмана?А может 18ти летняя красивая моделька?Говорят на фб,что уже на уборку кастинг устроится на работу
Злюка-закусюка• 27 июня 2025
Ответ дляf_inna
Чи хотіла б повернутись - вже не знаю.
Странно,а вы писали,что в Днепре живете.
Злюка-закусюка• 27 июня 2025
Ответ дляТвоя космішна
За год в ДТП погибло 3500украинцев и калеками стали в дтп десятки тыс .Я в шоке..
Злюка-закусюка• 27 июня 2025
Ответ дляMs. Iphone
Злюка-закусюка• 27 июня 2025
Ответ дляЯ тут Живу
Чесно- не знаю.
Якось вже звикла.
Криша поїхала безповоротньо
Якось вже звикла.
Криша поїхала безповоротньо
В ДТП за год 3500 украинцев погибло и десятки тыс стали инвалидами........
Бабця в мештах• 27 июня 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
На яких підставах ви би виїхали в 2021-му? Нелегалами? Це такі ж ілюзії, як і «відкриють кордони в одразу поїдемо» або «закінчиться війна, залишимось закордоном». Одне і те ж запитання - на яких підставах?
На работу. Соседи были в Польше, выехали за 5 лет до войны. Сначала жена, она там нашла работу, и выехали вся семья.
У родственников - националистов - дети в Польше были еще ДО войны.
В войну один с семьей остался в Европе, Дочь с мужем в США , уехали по грин карте.
Я не спрашивала как выехали, наверное нашли работу а Польше.
Капризуля• 27 июня 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
У мужа зарплата 3200 ( чистыми)
Моя стипендия как Azubi 1300
Плюс детские 500
-Аренда 1250
Но в правду тут не верят.
Все должно быть плохо. Когда у всех опа, так легче.
Понимаю.
Моя стипендия как Azubi 1300
Плюс детские 500
-Аренда 1250
Но в правду тут не верят.
Понимаю.
Единорог_помог• 27 июня 2025
Була всю окупацію в Херсоні, виїхали в Україну хоча роботу пропонували чоловіку в Польщі. Багато що втратила за цей час.
Що би змінила? Більше би допомагали зсу в окупації, якщо б знали, що виживемо. Бо дійсно було страшно за своє життя в той час. Все інше не жалкую.
Налогообложу• 27 июня 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Боже, ви так часто серете. Може почніть гарно харчуватися. Бажаю вам одужання від срачки і від заздрості вашим сусідам які виїхали.
Ви так часто згадуєте Бога.
Не можна просто так, не знали?
Ви все думаєте вам всі заздрять, да?! Це для підпитки свого его? Просніться. Чому заздрить? Іждівенцам які сіли на голови простим лбдям за їхні податки?
Да я б з сорому горіла, а ви вихваляєтесь.
Заздрити тому від чого відмовляєшся свідомо? Логіка????? Взагалі вже відшибло на чужих харчах?
Дивіться не вдавіться там від халяви
Не можна просто так, не знали?
Дивіться не вдавіться там від халяви
Зрадорозганячка• 27 июня 2025
Ответ дляПарова машина
З усієї цієї історії жаль тільки сина
Не треба жаліти, він буде непридатний.