Можу брикнути• 27 июня в 11:32
Племінники, брати, свекруха.
Я невістка, ми живемо у будинку. До мене у гості приїжджає свекруха. Буде жити в нас. Зараз через війну у нашому місті живе і брат чоловіка з родиною. Вони у квартирі живуть. У мене доньки дорослі. Доглядала я їх сама. Ростила теж. І от зараз мені місяць витерпіти свекруху і крім того родинні зустрічі.Я не хочу щоб у мене вдома зустрічалися усі родичі і ці малолітні розбишаки хлопці племінники. Якщо я відмовлю відкрито - буде образа. Але і їх виносити місяць - значить я буду прибиральницею і кухаркою. Ті будуть сидіти і їсти-пити. Діти лазитимуть скрізь і усе перекидатимуть. Якщо робити зауваження- я зла. Порадьте як мʼяко вийти щ ситуації.
Заліковий троль• 27 июня в 12:30
Ответ дляУкр_жіночка
Ваши дети тоже будут вас так же принимать
вона ж написала, що свекруха ок, а брат з його кагалом кожен вечір не ок. аби ото гадость виплюнути.
Укр_жіночка• 27 июня в 12:32
Ответ дляЗаліковий троль
Так у нее тоже двое детей, приедет к одной дочке с детьми другой, а та будет морду кривить на племянников
Заліковий троль• 27 июня в 12:38
Ответ дляУкр_жіночка
у автора всі внуки будуть виховані, а не такі, що їм і не раді ніде.
Кошка Мурка• 27 июня в 12:49
Блін, це ж родина вашого чоловіка? Завдяки їм ваш чоловік виріс в мужчину якого ви покохали. ..
Можу брикнути
• 27 июня в 21:35
Ответ дляКошка Мурка
Завдяки молодшому брату він виріс ?
Кошка Мурка• 27 июня в 21:51
Ответ дляМожу брикнути
Завдяки молодшому брату він виріс ?
Це його сім´я ! І завдяки його брату він сформувався в мужчину якого ви обрали для сім´ї ..у вас же є діти? Це елементарно!
Можу брикнути
• 27 июня в 21:55
Ответ дляКошка Мурка
Не погоджуюсь. Не варто міряти усе загальноприйнятими догмами. Не завжди так. Чому ви пишете знаки оклику? Вас обурюють мої думки і почуття? Не треба так емоційно реагувати, а то здається, що вас тригерить не даремно.
Кошка Мурка• 27 июня в 21:58
Ответ дляМожу брикнути
Мені просто шкода вашого чоловіка..у мене сильне відчуття емпатії. Ви не дуже хороша людина..ви з´їдаєте саму себе.
Можу брикнути
• 27 июня в 22:03
Ответ дляКошка Мурка
Ну ок , зараз йому передам ваше співчуття. Як йому не пощастило з жінкою. Ви мене порадували, сильно емпатична людино. Приємного вечора і не дуже там переймайтеся родиною мого діверя. Повірте , воно тоне не варте
Можу брикнути
• 27 июня в 22:05
Ответ дляУкр_жіночка
А может они и вообще не будут общаться. Это уже их выбор будет. Кривить или не кривить
Аристократка-тунеядка• 05 июля в 18:12
Ответ длягодовасик
Я б сказала тактовно, що ми зараз ну дуууже зайняті. Тому не можемо щодня влаштовувати сімейні обіди. Запропонувала б на вихідних шашлики на природі, щоб всі були задіяні.
І роздати всім список- хто що готує, купує, посуд одноразовий
Аристократка-тунеядка• 05 июля в 18:15
Ответ дляКошка Мурка
Не знаю, що у Вас з емпатією, можливо, вона вибіркова (судячи з цією теми), а от з емоційною врівноваженістю проблемки помітні навіть за крапочками в коментарях