Скокмоно - стокнуно• 27 июня 2025
Їжа це вічна боротьба… донька погано їсть
15 років
ТА ДА ЦЕ Я ТУТ РАНІШЕ СТВОРЮВАЛА ТЕМУ.
Бл… ну зовсім нічого не їсть. Що за хєрня.
До психолога не хоче.
І їсти не хоче
Якщо раз в день поїсть / то мені свято (((
Бл… якась боротьба постійна (
Я втомилася страшенно
ТА ДА ЦЕ Я ТУТ РАНІШЕ СТВОРЮВАЛА ТЕМУ.
До психолога не хоче.
І їсти не хоче
Бл… якась боротьба постійна (
Я втомилася страшенно
Розвідка Маші• 27 июня 2025
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
48-50 кг
168-170
нормально. не анорексія, немає недоїдання. відчепіться від дитини
Не любовница• 27 июня 2025
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
48-50 кг
168-170
Вполне нормальный вес для ее роста. Я в 28 лет замуж выходила с 52 кг и ростом 173 см.
Мальчун-задирун• 27 июня 2025
Подростки все наверное плохо едят. Я автор в таком возрасте ела как мышка, зато сейчас....
Дочке 16, тоже мало ест
Хата на мати• 27 июня 2025
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Залізо пє.
А ви здавали аналізи? На той же віт. Д, залізо і т.д. Чи самі вирішили давати вітаміни?
НашлаПерепискуМужа• 27 июня 2025
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Але як вона може розвиватися і жити нормально?
Спить багато. Через це все (
Так она энергию не тратит, если спит много и пассивный образ жизни, поэтому и есть не хочет
Путающаяся• 27 июня 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Главное чтоб это не было подражанием . Желание похудеть есть ? Или просто нет аппетита. Для начала сдать анализы феритин , гемоглобин
Поддерживаю. И маме успокоится и не давить
НашлаПерепискуМужа• 27 июня 2025
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
48-50 кг
168-170
Не такая она худая, чтобы так изводить себя и дочь. Я такая же, в школьные года весила ещё меньше. Хорошо, что родителей вечно не было дома и меня не заталкивали едой
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Я навіть не буду сперечатися
А чи має вона вашу увагу крім іжі? Поміркуйте, може їжа це такий крочок, за який вона потягне і точно отримає порцію вашої уваги?
І таке питання, принципово було місити тсто? на 200 гре - сходи замов? чи разом? Посуд то дороще вийшов
Наездница• 27 июня 2025
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
48-50 кг
168-170
Ого, аж 50 кг. Я писала, що я теж нічого не їла бо хвора була, коментом вище, але я і важила 40 кг при рості 168. Ваша на 10 кг більше, прямо як я зараз, неможливо з такою вагою нічого не їсти.