Соседушка• 28 июня 2025

Нужно ли подавать судовой приказ по алиментам, на работу и в исполнительную?

Или только в исполнительную ??
Гладиолус• 28 июня 2025
Ответ дляСоседушка
Ну отлично , отметился алиментщиком уже . А то строил из себя порядочного отца . Просил даже мат помощь, а тут раз и на те вам
Так хай отримує матдопомогу, з неї теж аліменти йдуть)
автор Соседушка • 28 июня 2025
Ответ дляГладиолус
🤣🤣🤣 то супер будет , а то я даже его дохода не знала
Гладиолус• 28 июня 2025
Ответ дляСоседушка
Не дивуйтеся, якщо його дохід різко впаде до мінімалки ) таке часто трапляється з платниками аліментів. Було 60 тисяч, а потім різко 7 стало... Гидко від таких, але вони є. Якщо ваша адвокат відправить рішення на виконавчу зараз, то реально ви отримаєте аліменти не раніше серпневої зарплати. Але зразу нарахують борг і щомісяця утримуватимуть, поки все не виплатить.
автор Соседушка • 28 июня 2025
Ответ дляГладиолус
Дело в том, что он работник полиции , несколько знаю там в конвертах не дают зп. Гос. Служащий