-Ань-• 28 июня в 21:35
З 1 вересня всіх студентів і студенток хочуть зробити військовозобов´язаними.
📢 З 1 вересня українські студенти проходитимуть базову військову підготовку.
У рамках нових змін у законодавстві, студентів почнуть залучати до підготовки до оборони країни. Програма включатиме як теорію, так і практичні заняття.
🔹 Хто проходитиме навчання:
— Хлопці від 18 років, придатні за станом здоров’я;
— Студенти денної або дуальної форми навчання;
— Дівчата — лише теорія, практика за бажанням.
🔹 Що включає програма:
— 90 годин теоретичних занять: лекції, семінари, залік;
— 210 годин практичної підготовки на базі навчальних центрів ЗСУ (під час канікул з травня по жовтень).
🔹 Що потрібно знати:
— Після завершення курсу — обов’язкова присяга;
— Присвоюється статус військовозобов’язаного;
— Призов відкладається до 25 років (або можна йти добровільно);
— Відмова або невиконання програми — підстава для відрахування;
— Під час практики студенти підпорядковуються статутам ЗСУ.
Взялись за студентів і студенток, хочуть зробити всіх військовозобов´язаними.
🔹 Хто проходитиме навчання:
🔹 Що включає програма:
🔹 Що потрібно знати:
Карамелінка• 29 июня в 13:12
Ответ дляsky-labs
Именно так. Наша лучшая гарантия безопасности - мы сами.
Для этого украинцы должны быть в Украине, а не рассеянные по миру.
Если война будет длиться еще год-два или дольше, то в стране не останется молодежи, людей, обладающих интеллектуальным потенциалом.
Современная война - современные технологии, а не лопаты, знаете ли...
Кто будет создавать и развивать современный впк если не останется носителей технологического потенциала?
Серьйозно? Не, я не слышала про дроны , я только про лопаты и знаю.
По вашей логике мы сейчас должны сдаться и развивать технологии для рф. Офигенная логика. И не надо писать, что путин нас оставит в покое.
И то правда, сколько вам платят за такую чушь?
Ответ дляsluoly
Тобто винна жертва, що на неї напали, а не агресор?
Якщо напав і у неї є зброя, то це одна ситуаці. Якщо нема, інша.
Винний нападник в обох випадках. Але яка різниця, хто винний? Треба врятуватися, і якщо тобі нема чим, то ти винуватий в цьому/піняй на себе і тільки себе.
Ну яка різниця хто винний? Ну винна росія. Далі що?
Ответ дляКарамелінка
А що таке, вибачте, НЕ здатися? Що Ви в це поняття вкладаєте, як розумієте для себе?
Касабланка8888• 29 июня в 13:21
Ответ дляTeonaa
Ну де саме, пальцем прям можна?
Написано що всі сткденти і студентки вчать оце: хлопці практику і теорію, дівчата теорію, а практику за бажанням; всі на час цього підпорядковуються уставам зсу; всі після цього стають на облік і стають в.зобов‘язаними. Що саме я тут сочіняю?
Как вы читаете? Теория для девушек обязательна, практика по желанию, но для прохождения практики нужно стать на учёт в тцк. На время прохождения практики девушка становится военнообязанной и принимает присягу. Что не так , где зрада?
Ответ дляTeonaa
Ви звинувачуєте владу, а тепер вже какая разніца? Так вивен пуйло чи ні? Чого ви відповідальність перекладаєте на Україну?
Ответ дляsluoly
Нііі. Я влізла в бесіду. Перед цим не зі мною говорили.
Ви просто не слідкуєте за думкою!
Какая разніца - це до того, що немає різниці хто винет, бо що так, що едак потрібно рятуватись.
А винувата влада України НЕ в агресіі росіі, а в тому що не була готова і не стає готова через 11 років чи ладно, хоча б 3 р.
Винний №1 - існує
Винні №2 - також існують
Але це абсолютно неважливо. Бо основне - це як вибиратися з дупи.
І стояти під девізом «всруся но не покорюся», дохоий номер.
Ви розумієтеся на політиці Порошенка? Чи був він таким, що якимось чином не давав заходу реалізовувати свої хотєлки стосовно України?
Ви просто не слідкуєте за думкою!
Винний №1 - існує
Винні №2 - також існують
Ответ дляКасабланка8888
Ну добре. Погоджуюся. А чому тоді пишуть тезисно - як попало? І вводять в оману людей. А я знаю доя чого . Щоб всі спорили, і було багато хайпу. Тобто піздєжа під новиною.
Ответ дляTeonaa
Ви просто не слідкуєте за думкою!
Винний №1 - існує
Винні №2 - також існують
Ви просто не слідкуєте за думкою!
Винний №1 - існує
Винні №2 - також існують
Так ви бачили умови домовлянь? Віддати купу територій, віддати озброєння і стати холопом росісі. Тому і нема домовлянь, що цей варіант не підходить, а на інше упирі не згодні
Ответ дляsluoly
Але де вони не знодні? Хто їздив на переговори по цьому попередньому списку умов? Ну реально? Були додаткові обговорення?
Ответ дляsluoly
Я знаю що було так: уараїна отримала умови; україна ніколи на іеине погодиться; і потім гасла про незламність
Ответ дляTeonaa
Треба було погодитися?
Так, це жахливо, що зараз відбувається. Так, гинуть люди кожен день. Просто розпач від усього і безвихідь, але умови русні неприйнятні. По факту жодних гарантій безпеки і країна стає маріонеткою
З чого тут вибирати? Вибору немає. Який варіант не обери, всюди буде срака або зараз, або трохи пізніше
Ответ дляsluoly
Жертва ответственна за то что глупа и не дальновидна, что выходя из безопасной зоны в окружающий мир, полный опасностей, пренебрегла средствами самозащиты, полагаясь на волю случая.
Применительно к суверенному государству, очерченному на карте мира, аналогия с жертвой в короткой юбке, изнасилованной маньяком в подворотне, мягко говоря не корректна.
Государство - не смазливая глупая девочка. У него есть границы, армия, спецслужбы.
Государство обязано защищать свою территорию и граждан.
И если на него ВДРУГ нападает одвичный ворог, то вопросы не к врагу (с ним все и так ясно-понятно - агрессор), а к вот этим вот государственным институтам, обязанным обеспечивать безопасность!
Ответ дляКарамелінка
У вас есть только два варианта - не сдаться и быть убитыми ИЛИ подписать перемирие, остаться в живых, уладить вопросы, ставшие причиной войны.
Ответ дляsluoly
Треба було погодитися?
Да, нужно соглашаться.
Изучите историю Азербайджана, который дипломатическим путем вернул свои территории спустя 30 лет.
Их опыт изучают неравнодушные патриоты Украины, а не незламно-стийки потужницы и потужники.
В потере территории оказывается нет ничего фатального!
Касабланка8888• 29 июня в 14:33
Ответ дляTeonaa
Я не знаю , почему вам не понятно. Когда вышел закон, я все распечатала, удобно прочитала, все там понятно. Мне другое непонятно . Зачем нагнетать то, чего нет? Мы и так все в стрессе живём.
Ответ дляsluoly
Треба було погодитися?
Не погоджуватися
А працювати із цим
А ми просто віповіли «ні»
Нікать можно, коли є чим. А у нас одвічне питання «а чим відповідати, у нас нічим»
Отаке от нікання
А працювати із цим
А ми просто віповіли «ні»
Отаке от нікання
Ответ дляКасабланка8888
Мабуть є якийсь плюс аоли новину активно обговорюють. А доя цього треба срачі
Карамелінка• 29 июня в 15:15
Ответ дляsky-labs
Досвидания
Карамелінка• 29 июня в 15:17
Ответ дляTeonaa
’Не затися’ має лище одне поняття і одне розуміння.
Ответ дляsky-labs
Да, нужно соглашаться.
Територія - це не єдина умова, ваша методичка застаріла, доставайте нову
Ответ дляsky-labs
Чому ж не коректна? Це ж ви катаєте простині, що все погана і винна влада, не сросія, а саме наша влада.
І доречі, гвалтують не тільки жінок в коротких спідницях, а навіть дітей. У всьому цивілізованому світи винний агресор і тільки у вас жертва. Робіть висновки
Ответ дляsluoly
Человеку, который сравнивает Украину (к слову, самое большое государство в Европе) с изнасилованной женщиной из-за миниюбки, стоит приложить максимум усилий по удержанию себя от участия в темах где обсуждают политику.
Ну не его это...
Ответ дляsky-labs
Ну не его это...
Та певно ваше
не переоцінюйте себе.
Хоча про що я , відпрацьовуйте свої рубліки, не буду заважати
Ответ дляsluoly
На пальцах ....
Если бы у женщины/ребенка (потенциальной жертвы насилия) были бы: СБУ, ГУР, армия, впк, возможность заключать контракты на покупку наступательного и оборонительного вооружения, ОБЯЗАННОСТЬ, взятая на себя по международным уставам, по защите собственно территориальной целостности и жизней граждан своими силами!!!, тогда
и только лишь тогда ваша аналогия могла бы быть корректной
Но увы... вы даже этот минимум не в состоянии этого понять, о чем можно дальше с вами вести диалог?
Ответ дляsluoly
Та певно ваше
не переоцінюйте себе.
У вас нет ни способностей, ни аргументов для ведения дискуссии хотя бы на моем уровне, а я вообще не эксперт...
Вот примерно на вашем уровне (вчерашние фотографы/таксисты) и ведется дипломатия со стороны Украины...
Поэтому и такие успехи...
Ответ дляКарамелінка
Не сдаваться можно физически, а можно духовно.
Сейчас хотя мы физически и не сдаемся, но духовно уже сломлены.
Потому что не имеем картины светлого будущего.
Зеленая пропаганда нам может предложить только вечную войну.
Вечная война не является желанной перспективной для украинцев.
Об этом свидетельствует отсутствие мотивации воевать за такое государство, из-за чего собственно и начали насильную мобилизацию (бусификацию)